0

@TheNekro94 Nikt w klubie nie ma jaj, że pożegnać koleżków Leo. (głownie chodzi mi o pana Urugwajczyka)

2

@Coutinho007 ciezko nie przyznać racji @takisobiektos Atleti uważam ze nie jestem klubem dla ofensywnych graczy. Przede wszystkim dla tylu ofensywnych. Felix wcześniej wymiatał tu cień, Lemar? Kto to jest w ogóle?

2

@Hiacynk mam nadzieje ze strzeli z 8 goli:)

1

@norbi77 pamietam i o tym pisałem od razu po meczu, podobna sytuacje miał Busi, choc trochę mniej klarowną. Nasi boja się strzelac ... niestety.

0

@AnnaMarianna notting hill:)

0

@Hiacynk poziom jest wyższy we Włoszech to jasna sprawa, niemniej jednak ogórków na miarę naszej eklapy jest duzo mniej w Holandii niż wielu się wydaje :)

0

@Hiacynk troche przesadziłeś. Jest Willem II, Az Alkmarr, punkty urywają tez i utrecht i herenveen. A i Ajax ostatnio ma problem z laniem po 8:0. Porażka z Groningen 1:2 niedawno, pod koniec roku porazki z Willem i Alkmar.

6

@laliga40 DeLigt gra w pierwszej jedenastce tylko dlatego ze wypadł Demirel. Był fatalny w pierwszych spotkaniach i usiadł na ławie. To ze zdobył teraz gola nie czyni go jeszcze świetnym zakupem.

0

@itmustbejoke 2,8 na obie strzela i powyżej 2,5 gola to sporo mi się wydaje...

0

@potrojnakorona co Cię zastanawia? Zagra pewnie tak jak od kilku miesięcy. Czyli na bardzo dobry poziomie. Odkąd Alaba gra na środku to Kanadyjczyk gra wszystko na lewej. I gra na bardzo dobrze.

1

@Witekk10 Ponoć ma się tam udzielać jak skończy współpracę z polsatem.

3

@IronSanHybrid i kucharze!!! to są najważniejsze osoby w studiach Ligi Mistrzów:)

0

@TheNekro94 ja właśnie robię tak:) zatracam się w muzyce:)
a na poważnie, to robisz sobie jaja, czy napisałem naprawdę tak niezrozumiale?:)

0

@draxidox Śmieszny to jest polsat bo za chwilę w studiu zostaną sami kucharze:) a do tego Borek w TVP:)

4

@Nano22 Douszne, małe:) Mnie jakoś też śmieszą te duże, mimo że są lepsze z tego co czytałem. Wygłuszają to co na zewnątrz i słychać "czysto" muzykę, bez żadnych zakłóceń. Douszne są do tego mniej "zdrowe". Co do bezpieczeństwa to raczej oba rodzaje są mało bezpieczne, jeśli w można tak powiedzieć. Nie widzisz i nie słyszysz co się dzieje naokoło, co jest zarazem fajne bo muzyka i mniej fajne bo złodziej, pijak, samochód czy dzisiaj hulajnoga:)

0

@Cadafaz zdecydowałem sie liczyć na seta:) póki co dobrze jest:)

0

@LeoMessi1994 oni naprawdę biegają!!:)

0

Urwie Roger seta?

0

@Maniek9444 Muller podobno rzucił coś w stylu "z tobą zawsze kur** jest to samo", ma temat Goretzki.

0

@Hiacynk yyyy (sygnał dźwiękowy oznaczający błąd)

1

@Messibestplayerintheworld Liga C+, Puchar anglii eleven, puchar wloch prawdopodobnie na stronie tvsport, bo w tv ma leciec real. Ale zdania są podzielone, gdzieś napisane, że i internet i tv real, a gdzieś ze real tv a internet inter.
W sumie to nawet nie trzeba sprawdzać:)

0

@socha ktoś wczoraj zapraszał na mecz bo właśnie Duńczyk miał zadebiutować:)

edit: @Hiacynk

edit 2: wszedłem na zapowiedź meczu na stronie Interu i przewidują, że Eriksen wejdzie z ławki. W ataku ma wystąpić Lautaro i Alexis:)

2

@macio_944 Taka smutna żabcia.

2

@barcanawieki kiedyś testy do policji były naprawdę trudne z tego co się orientuje. Mówiło się ze w straży miejskiej sa tylko ci co oblali te testy. Dzisiaj, te testy to śmiech na sali. Ludzie którzy kiedyś mieliby problem zeby by w straży dzisiaj sa w policji. Uważam ze straż jest niepotrzebna.

1

@PALCIO dla mnie też:) Gość jaka szybkość, technika, zastawienie się, to byłaby bomba na lewej stronie:)

3

@Kleps0n Nie mam pojęcia, ale już sam pomysł picia przez papier napojów jakichkolwiek, jest dla mnie mało zrozumiały.

0

@Transu96 Myślę, że nie jest to odpowiednie rozwiązanie. Cieszy "akcja" pozbycia się plastiku, ale chyba zamienienie na papier to nie bardzo.

0

@takisobiektos Przekonamy się niebawem:)

0

@NaFazieHitman ciężko mu idzie. Jak wygra tego seta to myślę, że weźmie mecz.

0

@Kuczek Paco też miał wejście smoka w BVB. Zachwytom nie było końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?