escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Martwy +4
4
@ksobi Interstellar. łatwizna.
0
@kkbarca no tak, pisałem niedawno pod jakimś postem. To samo na naszym podwórku. Przychodzą "kozaki" do Legii i nagle Masłowski czy Novikovas nie są mega grajkami:)
1
@MarioVeB! Tyle, że Haaland udowadnia w drugim klubie, że jest kozakiem:)
0
@robsesh Ale mi nie chodzi o "kompletność" Haalanda tylko o styl jaki prezentujemy, że trzeba się czasem cofnąć, zejść na skrzydło..
0
@Piotr89Sand znam znam:)
1
@Kengo myślę, że to akurat nie fair... nie wiem czy Haaland to napastnik do Barcelony...
0
@contowsky będę miał na Ciebie oko, więc uważaj:)
1
@Robert_Kubica czemu piszesz o sobie w trzeciej osobie?:)
5
@IronSanHybrid my mamy swoje narodowe "kur.." a Andy ma "you know...":) ile razy, 16-18?:)
0
@krzychu1526 Lubiłem jak hasał na naszej obronie:) Zawsze go brałem do składu w menagerach i innych naj jedenastkach sezonu:)
0
@contowsky gdzie są zdjęcia ja się pytam!?:)
0
@ollo0 jeszcze nie było?:)
2
@Konias4318 rewanz w urodziny siostry. Neymar dzisiaj czerwień :)
2
@kamiVeB przecież maks 2 to nic innego jak over 1,5... czemu więc miałbyś nie wykluczać?
1
@MesQueUnClub96 Sowa z Wachowicz
0
@Kamiloza91 gdzie taki zakład 3,56?:)
mysle ze siadze.
0
@18wojtek99 BVB są w ogromnym gazie, stawiam jednak wyżej Bundes niż Ligue ę, mimo straty BVB będę za nimi:)
1
@Adamski69 @student97r @JackH ok dziękuję:) śledzę NBA już naście lat, ale jakoś umknęły mi takie krótkie kontrakty.
0
@JackH ja nie wnikam czy zakontraktowanie tego zawodnika to dobry ruch czy nie, pytam tylko czy naprawdę ma sens podpisanie kontraktu na 10 dni z kimkolwiek.
3
@student97r bardzo dobre wzmocnienie - 10 dniowy kontrakt. To nie babol się wdał? Bo jak nie, to jaki ma sens popisanie kontraktu na półtora tygodnia.
0
@Ghotti popłakałem się!:)
0
@MichalZZZ Ja zawsze jestem za ofensywną grą i ten jeden argument wystarczy, żeby wrzucić BVB-PSG.
gardzę grą Atleti i mam nadzieję, że zagrają równie słabo jak z Valencią, która tylko dzięki nieudolności swoich napastników nie zdobyła 3-4 goli. W Live, które co prawda nie ładuje już tylu goli co wcześniej, są napastnicy którzy zrobią robotę jak będą mieć takie "patelnie" jak nietoperze.
0
@July_6_BcN no:) nie chciałem przesadzić:)
0
@SuperPatsonFCB nk chyba istnieje, prędzej nick na gronie:D
3
@Martyn02 cześć. Na tym co od dziesiątek lat czyli C+ jak równiez na Eleven, ale to raptem od 3-4, masz prawo nie wiedzieć:)
0
@FafitFCB to jeszcze istnieje?:)
1
@Encore ja również na Haalanda, Sancho, Hazarda:)
1
@masakrator05 w 100% zgadzam się z @Danny Gaucho
0
@messi564 pytanie czy to dobry ruch. Jesli to prawda ze chcemy Brethweita czy jakoś tak:) do tego odszedł ElNesyri do Sevilli, to ucieka mu drugi podstawowy napastnik z klubu. Czy nie zacząłby grać więcej?