0

@Martwy +4

4

@ksobi Interstellar. łatwizna.

0

@kkbarca no tak, pisałem niedawno pod jakimś postem. To samo na naszym podwórku. Przychodzą "kozaki" do Legii i nagle Masłowski czy Novikovas nie są mega grajkami:)

1

@MarioVeB! Tyle, że Haaland udowadnia w drugim klubie, że jest kozakiem:)

0

@robsesh Ale mi nie chodzi o "kompletność" Haalanda tylko o styl jaki prezentujemy, że trzeba się czasem cofnąć, zejść na skrzydło..

0

@Piotr89Sand znam znam:)

1

@Kengo myślę, że to akurat nie fair... nie wiem czy Haaland to napastnik do Barcelony...

0

@contowsky będę miał na Ciebie oko, więc uważaj:)

1

@Robert_Kubica czemu piszesz o sobie w trzeciej osobie?:)

5

@IronSanHybrid my mamy swoje narodowe "kur.." a Andy ma "you know...":) ile razy, 16-18?:)

0

@krzychu1526 Lubiłem jak hasał na naszej obronie:) Zawsze go brałem do składu w menagerach i innych naj jedenastkach sezonu:)

0

@contowsky gdzie są zdjęcia ja się pytam!?:)

0

@ollo0 jeszcze nie było?:)

2

@Konias4318 rewanz w urodziny siostry. Neymar dzisiaj czerwień :)

2

@kamiVeB przecież maks 2 to nic innego jak over 1,5... czemu więc miałbyś nie wykluczać?

1

@MesQueUnClub96 Sowa z Wachowicz

0

@Kamiloza91 gdzie taki zakład 3,56?:)
mysle ze siadze.

0

@18wojtek99 BVB są w ogromnym gazie, stawiam jednak wyżej Bundes niż Ligue ę, mimo straty BVB będę za nimi:)

1

@Adamski69 @student97r @JackH ok dziękuję:) śledzę NBA już naście lat, ale jakoś umknęły mi takie krótkie kontrakty.

0

@JackH ja nie wnikam czy zakontraktowanie tego zawodnika to dobry ruch czy nie, pytam tylko czy naprawdę ma sens podpisanie kontraktu na 10 dni z kimkolwiek.

3

@student97r bardzo dobre wzmocnienie - 10 dniowy kontrakt. To nie babol się wdał? Bo jak nie, to jaki ma sens popisanie kontraktu na półtora tygodnia.

0

@Ghotti popłakałem się!:)

0

@MichalZZZ Ja zawsze jestem za ofensywną grą i ten jeden argument wystarczy, żeby wrzucić BVB-PSG.
gardzę grą Atleti i mam nadzieję, że zagrają równie słabo jak z Valencią, która tylko dzięki nieudolności swoich napastników nie zdobyła 3-4 goli. W Live, które co prawda nie ładuje już tylu goli co wcześniej, są napastnicy którzy zrobią robotę jak będą mieć takie "patelnie" jak nietoperze.

0

@July_6_BcN no:) nie chciałem przesadzić:)

0

@SuperPatsonFCB nk chyba istnieje, prędzej nick na gronie:D

3

@Martyn02 cześć. Na tym co od dziesiątek lat czyli C+ jak równiez na Eleven, ale to raptem od 3-4, masz prawo nie wiedzieć:)

0

@FafitFCB to jeszcze istnieje?:)

1

@Encore ja również na Haalanda, Sancho, Hazarda:)

1

@masakrator05 w 100% zgadzam się z @Danny Gaucho

0

@messi564 pytanie czy to dobry ruch. Jesli to prawda ze chcemy Brethweita czy jakoś tak:) do tego odszedł ElNesyri do Sevilli, to ucieka mu drugi podstawowy napastnik z klubu. Czy nie zacząłby grać więcej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?