escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blaugrana16 Alaba też w swoim najlepszym czasie był "topem" na lewej. Maja obstawioną stronę:) Prawą z resztą też.
1
@Alanooo Nie musisz, ja Ci powiem:) Zagrał nadzwyczaj dobrze w porównaniu do ostatnich miesięcy:) Miło było patrzeć:)
0
@Baaarca95 a reszta?:)
0
@Volk Powiem Ci tak, jak zobaczyłem wczoraj ich skład (czyli pierwszy) kontra jakiś noł nejm z Nowej Kaledonii czy huk wie skąd to pomyślałem "o.. załadują jak ogórkom z 5". A tam dwie cofki, 30 rogów i remis... Monterrey ich zje, tym bardziej, że do formy (mam nadzieję, że za chwilę wróci do Europy) wraca tam Vincent Janssen.
0
@Danny Gaucho A w tle patrzy z zazdrością Pogba:)
0
@Veb1233 Real Madrid- Man City
Lyon-Valencia
Napoli-Leipzig
Dortmund-Liverpool
Chelsea-Bayern
Atalanta-Barcelona
Tottenham-Juventus
Atlético-Paris
0
@AmigoBlancos Fajnie:) Wszystkie ofensywne drużyny. Mogą byś dobre mecze dla oka:)
0
@Baaarca95 Najprędzej btts. City traci przynajmniej jedną bramkę od wielu spotkań, do tego nie ma stoperów. Chociaż z drugiej strony... Salzburg "od lat" strzelał przynajmniej jednego gola u siebie... do wczoraj:D
3
Świetny kierunek! U nas raczej i tak obecnie nie pogra.
1
@MesQueUnClub_87 A szkoda. Ceniłem go już w Sociedad, a jak widzę co odpierdziela w MLS to ściągnąłbym go nawet "na chwilę".
8
@Pawelec7 Ja tam go szanuję. Miał dwie okropne kontuzję, wyleczył, doszedł do siebie. Może ma gorszy okres, ale kiedy dostaje szansę to pokazuje, że grać potrafi.
1
@Mroziu Nie do końca, Edmilson przychodził już "na emeryturę", a Rafa przychodził juz jako ograny i ukształtowany gracz. Jak dla mnie nietrafione przykłady.
0
@Toretto Ja powiem inaczej niż przedmówcy. Musi wyjść, tam jest tylko Lewy. żadnego zmiennika.
0
@Chaoss Dawaj linka!
0
@Suzu tak chciałem dopytać, bo gość niżej napisał swoją opinię a komentarz napisany taki "sam z siebie" w eter:) jakby nie można było pod opinią użytkownika poniżej:)
0
@Arczi57 O kim mówisz?
0
@bias I właśnie w tym miejscu myślę, że warto przypomnieć skład Kaiserslautern z 98 roku:)
A na poważnie to szkoda, marne wyniki ostatnimi czasy. Flamengo wciągnęło ligę w tym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@avanes ta, zwłaszcza jak z fejsbukiem się coś stanie na chwile:D
0
@Hiacynk odnoszę wrażenie ze Genk niegrające absolutnie o nic, będące w „dolnej tabeli” w swojej lidze, odpuści ten mecz. Niewiele brakuje , zeby awansować do grupy mistrzowskiej w Belgii, czy jak to się tam nazywa, co za tym idzie będą się oszczędzać. Tak wiec taki przeciętniak jak Napoli powinno sobie poradzić z drugim garniturem Belgów :)
0
@Tasde Ja nie wiem naprawdę nie wiem jak to mam komentować:)
1
@Tasde Kluby angielskiej mają delikatnie mówiąc wyszczane na lige europy. Tam nawet 12 drużyna w tabeli ma więcej kasy z praw telewizyjnych niż zdobywca ligi mistrzów. Więc po co maja się spinać z wąską kadrą na śmieszną ligę europy?
0
@Encore Dla mnie ten wpis wpasował @Tasde w grupę "płaskoziemców futbolu".
4
@Tasde "Premier League to słaba liga. Ma więcej drużyn w TOP 6 ale od ~10 miejsca w dół to już straszne ogóry." no nie wierzę w to co czytam...
oglądasz trochę angielskiej piłki? Nawet nie wiem jak to skomentować. Jak oglądam np Aston Villę (16 obecnie w tabeli) to aż miło popatrzeć, gdzie takim tuzom jak Granada, Getafe czy innym Leganesom to "słabiaków" z Anglii.
"Dół tabeli w Hiszpanii lepszy niż dol tabeli w Anglii"... no nie wierze:(
0
@_catalan wlasnie!!!! Pamietam te jego bramkę:) i niech gadają jaki on teraz zły w tym zarządzie itd... nie zmienia to faktu ze od niego zacząłem romans z Barceloną który trwa do dzis!!:)
0
@urbie999 pokażesz kupon?
0
@AmigoBlancos za 4-5 to chyba na prawej Odriozola..? Jest szansa na powrót Hakimiego?
1
@kamilo0066 Zadzwon i się umów, od jakiejś kwoty chyba można "wytargować" lepszy przelicznik.
1
@Janiama "Ja piszę od dzisiaj Barcelona zwycięzca LM w sezonie 2019/20 :) " do następnego meczu obawiam się:(
0
@Pawelec7 zbyt "lalusiowaty":)