escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 po co taki komentarz? Wyszedł z inicjatywą i fajnie. Nie jestem jego fanem ale takim „pierdołami” zyskuje się sympatię. Czy nie..?
0
@kielon93 taki sucharek:)
0
@kielon93 żadnego piłkarza nie znam w realu. Chociaż kilku widziałem, ale tak to głównie w tv;)
9
@NeroTFP Cieszyłem się na niego. Obeznany, języki, znajomości, liznął trochę świata... ale im dłużej rządzi, tym bardziej mi się przestaje podobać. Nigdy się nie myli, nie przyzna się, że źle zrobił i zawsze brnie swoje..
0
@DanielOOL od 17? Stary kiedyś to były fify...:D
0
@DonMatteo901 i ja też:) Szkoda, że karniaka przestrzelił ostatnio. Już ta passa by się zakończyła.
0
@BartqRKO Pięknie! Jest lepszy do Shaqa!!:)
0
@Danny Gaucho Gortat chyba też tylko raz trafił za trzy. Chociaż wydaję mi się, że częściej się decydował:)
0
@Danny Gaucho Ja uwielbiam ale ten akurat był dla mnie słaby:)
0
@Messibestplayerintheworld Masz może jeszcze asysty do tego?
0
@Danny Gaucho Aha... faktycznie abstrakcyjny... i w sumie mało śmieszny.
Dzięki Danny za wytłumaczenie:) Mój dzień będzie teraz łatwiejszy:)
0
@Danny Gaucho To błagam wytłumacz bo nie zasnę dziś:)
0
@Danny Gaucho Nie rozumiem czegoś. Syjamskie bliźnięta zrośnięte czymkolwiek tzn, że są jak sama nazwa wskazuję zrośnięte... ja tam widzę na zdjęciu dwoje dzieci oddalonych od siebie o kilkanaście cm.
0
@TR3YWAY to
Może być też osłabienie organizmu. Mało snu, jakies imprezki, może alkohol... albo po prostu przemęczenie.
0
Griezzie zagrywa zęby... chyba dupka zagrzeje miejsce na ławce.
0
@Barcelon1899 whisky sour. Ja pokochałem!
0
Wam się marzy XYZ a obawiam się ze decydujący głos bedzie miała kadra, a co za tym idzie to pewnie wybór Leo:)
2
@dlugi20 Dobrze, że ten Vidal się trafił... bo w tym teamie by nawet pół jaja nie było...
2
@jeyx77x kontuzjowany chłopie...
1
Wyjątkowo "słabo" prezentuję się pomoc francuzów tym razem w porównaniu do wcześniejszych powołań.
0
@MarioVeB! Oni mają formę w drugich polować:)
1
@Aaron10 Mino:D chciałbym zobaczyć jego mino jak to próbuje;D
1
@Gosciuu Może za dyszkę dogotowaliby te ziemniaki? Pytałeś?
1
@Mario96w Czy on powiedział prawdziwa włoska kawa..??
0
@Fenelon a widzisz, mnie również umknęło.. chociaż nie kręciłem afery, bo czułem, że to nie tak jak wyglądało:)
1
W meczach przedsezonowych po zmianie Messiego wyszła gównoburza, że ten nie przybił piątki Griezmanowi czy coś takiego. Mam nadzieję, że dzisiejsze okładki rozwiązały problem "Messi nie lubi Grieza" na dobre:) (tak, dopiero teraz przeczytałem przegląd prasy:)
0
@Klimas07 Pod filmem Kubiaka z podziękowaniami za samolot napisał "Kur.."
0
@Hushovt Nikt od nas nie powinien komentować... wtedy dopiero by go dupa piekła.
0
@Volk Twój hajs:) pytałeś o zdanie:) moje już znasz:)
0
@Volk ja bym Arsenalu nie tykał... poczekałbym do składów.