4

@Barcamoja czyli akceptujesz takie normy, że przychodzi do Ciebie szef i mówi "słuchaj Barcamoja, jesteś już niepotrzebny i chętnie Cie oddamy do innej firmy za lepszego pracownika"? Albo co gorsza, dowiadujesz się, że jesteś słabym i niepotrzebnym pracownikiem z gazet...
Świat brutalny światem brutalnym, ale choć trochę szacunku trzeba mieć. Takie moje zdanie.

22

Można go lubić bądź nie. Jego gra może się podobać bądź nie. Jednak kilka "żył wypruł" dla tej drużyny i szacunek mu się należy. A jeśli to prawda, że wypychali go na siłę, to mam coraz mniej szacunku do tego śmiesznego zarządu.

0

@Borneo Nie słyszałem też, żeby publicznie powiedział, że interesuje go tylko Barcelona.
Popraw mnie jeśli było.

0

@Colon dziecko zmajstruj:) dam Ci w 500+ :)

0

@fantasyoosh Akurat poza wszystkimi golami, zwodami itd w wykonaniu Neymar, w głowie raczej mam wybryki, lekceważące podejście i cyrki z transferem. No od początku nie darzyłem go jakąś sympatią, dla mnie to wciąż mentalnie gówniarz.

0

@Colon No nie zubożeje, ale też "biedak" nie da mi za podpis pod kontraktem:)

0

@normasubiektywna Tak wiem, że nie wyraziło zgody, przytoczyłem tylko taki fragment, który mnie "zainteresował".

0

@Colon Nie wiem i ja jakie ma wydatki, ale śmiem twierdzić, że to nie jest jakos astronomicznie dużo w jego wypadku. Natomiast tak, zarabiają za dużo i to tylko moje przypuszczenia.

0

@Skila_nie_kupisz tak:) tak napisałem celowo trochę "wyolbrzymiając" :)

0

@Colon W porządku:) Ja mam inne zdanie, dopiero się sądził o jakieś 50mln, a dzisiaj chce "poświęcić"20. No jestem na nie:)

0

@bias nie żartuj. Gdzie ja zwykły szary szczur do tych kwot, które on bierze za reklamy, podpisy i kontrakty.. co to za porównanie w ogóle...
Tak jak napisał @vangoor przecież on nawet by tego nie odczuł, a Ty wyskakujesz ze mną.. żartowniś.

0

@MarioVeB! Nie wiem czy ma potencjał ten gość (15 mln? a co to dzisiaj za kwota...), może ja się nie znam. Ale myślę, patrząc już z perspektywy czasu, że gdyby grał inny zawodnik niż Kule, to grupa ligi europejskiej byłaby w Warszawie. A tak jesteśmy znowu bez grup, jak i cała Polska. Kolejny rok z rzędu. gdzie nam do Azerbejdżanu, Czech, czy dziś nawet do dudelonż...:(

1

Nie wiem czy było, ale znalazłem teraz na transfery.info:
"„Sky Sports” informuje, że Neymar starał się dołożyć 20 milionów euro ze swojej kieszeni, by pomóc Barcelonie sfinalizować swój transfer....."
20 mln? No kolego, jak ty mnie teraz zaimponowałeś. Chciał poswiecic... ile? miesiąc swojej "pracy"? Pół? Żeby pomóc Barcelonie w transferze. Szanuję:D

3

No dzieje się:)
Chicharito w Sevilli
Fernando Lloretne w Napoli
Rebić w Milanie (to już w ogóle sie przód Eintrachtu posypał)
No i spełniło się moje życzenie. Wielki, nieziemski, talent jakim jest Kulenovic prawdopodobnie odejdzie...:) Co w nim widzi Bjelica, że go chce do Dynama, nie wiem:)

0

@mekston chybe nie do mnie:) miało być es... ale inne niż escarabajo:) tylko @Eskoto

0

@sidzej mam znajomą, która robiła reklamę Opla z chłopakami z bvb i Kloppem. Mówiła ze ten gosc to dynamit. Mega żywiołowy, energiczny No i sympatyczny.

0

@VanBest jeszcze DWOJE.

0

@damianex10 taktyk:)

0

@student97r co?!?!?! Dla Leakers to w sumie żaden problem. Howard juz jest:)
Wiemy dlaczego?

3

@NJR11FCB Ta dziewczyna Frenkiego taka przyjemna się wydaje:) (nie, nie mówie o wyglądzie:)

1

@KyloFCB Mogę spytać ile masz lat?

1

@ShowyAnteater gorzej jak najpierw ogłoszą transfer:D

0

@Katalończyk 99 to fajnie, lubię jak ludziom jest miło:)

0

@alexis21 Dzisiaj każde źródło może powiedzieć, że miało rację. Chyba wszyscy podali, że transfer blisko i że transferu nie będzie.

11

Ja pieprze jaki to się śmietnik zrobił.
Romero, Romano, Alfonso i James podają, że dogadani!!
Cziringito, Śmietniko, Fifiko podają, że jednak nie!!
Czyli to samo g*wno co od kilku tygodni.

0

@darekgt01 Neymar.

5

Ej Alexis Sanchez w Interze:)

0

@Kuubuz zostanie nas dwóch:)

0

@sanmartean Który za chwile też odejdzie.

0

@TheNekro94 @Copernicus @Bruttal
Messi Messim, ale piłkarze chcą tu grać niby dla Miessiego, dla historii itd a dostają więcej pieniędzy niż w City czy innych PSG. Pytanie.. zarząd szasta czy piłkarze jednak chytrusy...?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?