escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Och ten Berdnardeszi... brałbym go do nas.
0
@NeroTFP Narosły:) Pisałem o tym kilka dni temu. Nikt się nie spodziewał takich wyników tak koszykarzy jak i siatkarek:) I tak już szacunek dla nich wszystkich... ale skoro ten balon jest pompowany... to niech jeszcze nie pęka:)
0
@NeroTFP Pierwsze kwarty w sumie mamy najgorsze, patrzę z optymizmem "w przyszłość" tego meczu:)
0
Nic się nie dzieje pod koszem. Marnie wyglądamy pod tablicą, nawet swoja, w pierwszej kwarcie.
1
@barcelonaLM naprawdę? Kursy 1.02, 1.06? Chociażby przy takich „pewniakach” z handicapem, nawet najmniejszym.
3
@VanBest ładnie nawet ma szansę na objęcie posady trenera Barcy?
0
@MarioVeB! Koło odchodzi z WP? Nieźle ;)
0
@kolo123 Dla mnie, jako nieoglądającego, ma same plusy:)
1
@VamosRakieta ja wierzę bardziej:)
0
@Kajtek77 Realnie i tak zaszliśmy już bardzo daleko.
Tylko zwycięstwo!:)
0
@kolo123 nie oglądałem, ale znam aktorów i muszę przyznać, że jest ona również największym plusem tego serialu:)
1
Aż dziw, że nie ma Buffona:)
Dziwnie tak wygląda zestawienie bramkarzy bez Gianluigiego...
0
@sidzej O tym właśnie pisałem we wcześniejszych komentarzach. Tam potrzeba mu przede wszystkim "wyleczyć" głowę. Reszta powinna pójść z górki... niby takie proste..
0
@Miszak Wszystko ma.... i wszystko nie ma. Na moje obawiałbym się Polek:) Ale z całym sercem z nimi:)
0
@DonMatteo901 oni też pytali tylko nie zrozumiałeś:)
a na poważnie... grubo:) fajnie się bawią.. no i Thiago...:)
0
@APRA Też tak myślałem, dopóki nie porozmawiałem na ten temat z matką dzieci i panią psa. Praca zdalna to zło:)
0
@Zieliniak Coś tam pokazał w Rennes a przede wszystkim w BVB i to rozbudzą moją wyobraźnie na temat tego zawodnika. Niestety jaka głowa jest każdy widzi. Do tego kontuzje.
No ale to tylko moje zdanie.
0
@Colon Ronnie.
3
@gorgota musi Ci coś udowodnić? Jak dla mnie jak ogarnie głowę to będzie w topie.
0
@n0MED Princessa, Prince Polo, Góralki. Zwykły wafelek w czekoladzie:)
4
@Suzu Super! Świetna wiadomość.
2
@gumaz Żałujesz już, że zapytałeś? Nie czytaj odpowiedzi.
0
@maxi186 przyjęcie słabe.
0
@Deathwing112 znaczy ze co sprawdza?
0
@MesQueUnClub_87 perełka co? Oby udźwignęła
1
@Kredon wiesz... patrząc na te zdjęcia to każda piękność ma w necie przynajmniej jedno zdjęcie baaaardzo niekorzystne ;)
5
@Encore użyłem innych słów ale powiedzmy ze cos w ten deseń;)
0
@Kredon oby nie bo Ana ładna;)
0
@Colon rafa nadal
0
Ta Louisa Lippmann to taka miła dziewczyna :)