0

Och ten Berdnardeszi... brałbym go do nas.

0

@NeroTFP Narosły:) Pisałem o tym kilka dni temu. Nikt się nie spodziewał takich wyników tak koszykarzy jak i siatkarek:) I tak już szacunek dla nich wszystkich... ale skoro ten balon jest pompowany... to niech jeszcze nie pęka:)

0

@NeroTFP Pierwsze kwarty w sumie mamy najgorsze, patrzę z optymizmem "w przyszłość" tego meczu:)

0

Nic się nie dzieje pod koszem. Marnie wyglądamy pod tablicą, nawet swoja, w pierwszej kwarcie.

1

@barcelonaLM naprawdę? Kursy 1.02, 1.06? Chociażby przy takich „pewniakach” z handicapem, nawet najmniejszym.

3

@VanBest ładnie nawet ma szansę na objęcie posady trenera Barcy?

0

@MarioVeB! Koło odchodzi z WP? Nieźle ;)

0

@kolo123 Dla mnie, jako nieoglądającego, ma same plusy:)

1

@VamosRakieta ja wierzę bardziej:)

0

@Kajtek77 Realnie i tak zaszliśmy już bardzo daleko.

Tylko zwycięstwo!:)

0

@kolo123 nie oglądałem, ale znam aktorów i muszę przyznać, że jest ona również największym plusem tego serialu:)

1

Aż dziw, że nie ma Buffona:)
Dziwnie tak wygląda zestawienie bramkarzy bez Gianluigiego...

0

@sidzej O tym właśnie pisałem we wcześniejszych komentarzach. Tam potrzeba mu przede wszystkim "wyleczyć" głowę. Reszta powinna pójść z górki... niby takie proste..

0

@Miszak Wszystko ma.... i wszystko nie ma. Na moje obawiałbym się Polek:) Ale z całym sercem z nimi:)

0

@DonMatteo901 oni też pytali tylko nie zrozumiałeś:)
a na poważnie... grubo:) fajnie się bawią.. no i Thiago...:)

0

@APRA Też tak myślałem, dopóki nie porozmawiałem na ten temat z matką dzieci i panią psa. Praca zdalna to zło:)

0

@Zieliniak Coś tam pokazał w Rennes a przede wszystkim w BVB i to rozbudzą moją wyobraźnie na temat tego zawodnika. Niestety jaka głowa jest każdy widzi. Do tego kontuzje.
No ale to tylko moje zdanie.

0

@Colon Ronnie.

3

@gorgota musi Ci coś udowodnić? Jak dla mnie jak ogarnie głowę to będzie w topie.

0

@n0MED Princessa, Prince Polo, Góralki. Zwykły wafelek w czekoladzie:)

4

@Suzu Super! Świetna wiadomość.

2

@gumaz Żałujesz już, że zapytałeś? Nie czytaj odpowiedzi.

0

@maxi186 przyjęcie słabe.

0

@Deathwing112 znaczy ze co sprawdza?

0

@MesQueUnClub_87 perełka co? Oby udźwignęła

1

@Kredon wiesz... patrząc na te zdjęcia to każda piękność ma w necie przynajmniej jedno zdjęcie baaaardzo niekorzystne ;)

5

@Encore użyłem innych słów ale powiedzmy ze cos w ten deseń;)

0

@Kredon oby nie bo Ana ładna;)

0

@Colon rafa nadal

0

Ta Louisa Lippmann to taka miła dziewczyna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?