escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zenoowity Powinni płakać po porażce żonom w rękaw. Ty zabierasz prace do domu i myślisz o niej cały czas.
0
@Chwytliwy Zawsze mnie fascynowało ile tam kasy włożyli w ofensywnych zawodników w ciągu ostatnich 4-5 lat, a defensywa jak była kulawa tak jest wciąż.
2
Już dajcie spokój z Neyem, ponarzekajcie trochę na pogodę...
0
@nawy12 taktyk.
0
@Witekk10 Znalazłem ostatnio gumę turbo z samochodami! To było coś:)
0
@Colon stad takie niedobre:)
0
@Colon ale nie leżakowały wcześniej te orzeszki w tej coli prawda? :)
1
@deyna2018 nie ma szans. Spuchną:)
2
@Elnuum postaw jednego szczura :)
0
@hoeniker czas gry grał co mecz na wysokim poziomie juz minal niestety. I to wiele miesięcy temu. I tak jak powiedziała @sidzej to nie jest opluwanie.
0
@MesQueUnClub96 lepszy
0
@drifboy25 bardzo za mało...
2
Kurs 1,4 to troche śmieszny kurs:)
1
@SeeleyBooth przykład Bojana powinien być nauczką dla wielu...
0
@FCB420 cudowne „ozdrowienia” ala Veratti;)
7
Wlasnie patrzę MLS. Bojan Krkic w pierwszym składzie w Montreal Impact :( bardzo daleko i bardzo słabo... (dodam ze w składzie Montrealu Bacary Sagna)
0
@Chwytliwy czas pokaze...;)
0
De Ligt na ławce ... ups.
2
@Losiex pisałem to juz jak Digne grał w Barcelonie. Ten gosc nie jest jakoś wielce gorszy o Alby. Jemu po prostu nie ufali. Ileż to on razy wychodził w stylu Alby za linie obrony przeciwnika i nie dostawał piłek... w Anglii odżył, fajnie.
0
@krzychu1526 no to i mój znajomy poprosi priv.
0
@Konradomoreno zagrales chociaz?
0
@gorgota wow!! Grubo ;)
2
@takisobiektos oby.
5
@msmsms A można być patriotą chodząc na wybory, nie łamiąc prawa? Dbając o środowisko tj: segregując śmieci, oszczędzając wodę? Czy jeśli nie kibicuje polskiej drużynie narodowej bądź klubowej w cokolwiek to pierwsze punkty są niczym przy tym jaki jestem zły nie będąc kibicem?
1
@Konradomoreno Gole:) Duet Zaza - Belloti wygląda naprawdę nieźle w połączeniu z Wolves może być fajny mecz okraszony golami:)
0
@PIWOSZ89 @Bamek94 Podpinam się pod tym co napisał kolega wyżej. Nie lekceważyłbym Strasburga, tym bardziej, że w Eintrachcie nie ma już ani Rebica ani Hallera.
1
@Vxb93 Za szybko i za dużo. Strasznie, żałuję tego co się z nim stało. teraz się tuła co rok gdzie indziej. Kibicowałem mu i wciąż śledzę jego karierę. Natomiast Bojan miał za słaba głowę. Ju wtedy mówiło się, że odmówił wyjazdu przez obawy "o siebie". Wspaniała i niestety krótka przygoda.
0
@msmsms przyciągnie wyglądam a zatrzyma charakterem. Tez kiedyś miałeś swój typ... ale jakoś juz przestał być moim typem:)
0
@masq ja liczę na Sane.
0
@Vxb93 A miał być w Brazylii...