2

@zenoowity Powinni płakać po porażce żonom w rękaw. Ty zabierasz prace do domu i myślisz o niej cały czas.

0

@Chwytliwy Zawsze mnie fascynowało ile tam kasy włożyli w ofensywnych zawodników w ciągu ostatnich 4-5 lat, a defensywa jak była kulawa tak jest wciąż.

2

Już dajcie spokój z Neyem, ponarzekajcie trochę na pogodę...

0

@nawy12 taktyk.

0

@Witekk10 Znalazłem ostatnio gumę turbo z samochodami! To było coś:)

0

@Colon stad takie niedobre:)

0

@Colon ale nie leżakowały wcześniej te orzeszki w tej coli prawda? :)

1

@deyna2018 nie ma szans. Spuchną:)

2

@Elnuum postaw jednego szczura :)

0

@hoeniker czas gry grał co mecz na wysokim poziomie juz minal niestety. I to wiele miesięcy temu. I tak jak powiedziała @sidzej to nie jest opluwanie.

0

0

@drifboy25 bardzo za mało...

2

Kurs 1,4 to troche śmieszny kurs:)

1

@SeeleyBooth przykład Bojana powinien być nauczką dla wielu...

0

@FCB420 cudowne „ozdrowienia” ala Veratti;)

7

Wlasnie patrzę MLS. Bojan Krkic w pierwszym składzie w Montreal Impact :( bardzo daleko i bardzo słabo... (dodam ze w składzie Montrealu Bacary Sagna)

0

@Chwytliwy czas pokaze...;)

0

De Ligt na ławce ... ups.

2

@Losiex pisałem to juz jak Digne grał w Barcelonie. Ten gosc nie jest jakoś wielce gorszy o Alby. Jemu po prostu nie ufali. Ileż to on razy wychodził w stylu Alby za linie obrony przeciwnika i nie dostawał piłek... w Anglii odżył, fajnie.

0

@krzychu1526 no to i mój znajomy poprosi priv.

0

@Konradomoreno zagrales chociaz?

0

@gorgota wow!! Grubo ;)

2

5

@msmsms A można być patriotą chodząc na wybory, nie łamiąc prawa? Dbając o środowisko tj: segregując śmieci, oszczędzając wodę? Czy jeśli nie kibicuje polskiej drużynie narodowej bądź klubowej w cokolwiek to pierwsze punkty są niczym przy tym jaki jestem zły nie będąc kibicem?

1

@Konradomoreno Gole:) Duet Zaza - Belloti wygląda naprawdę nieźle w połączeniu z Wolves może być fajny mecz okraszony golami:)

0

@PIWOSZ89 @Bamek94 Podpinam się pod tym co napisał kolega wyżej. Nie lekceważyłbym Strasburga, tym bardziej, że w Eintrachcie nie ma już ani Rebica ani Hallera.

1

@Vxb93 Za szybko i za dużo. Strasznie, żałuję tego co się z nim stało. teraz się tuła co rok gdzie indziej. Kibicowałem mu i wciąż śledzę jego karierę. Natomiast Bojan miał za słaba głowę. Ju wtedy mówiło się, że odmówił wyjazdu przez obawy "o siebie". Wspaniała i niestety krótka przygoda.

0

@msmsms przyciągnie wyglądam a zatrzyma charakterem. Tez kiedyś miałeś swój typ... ale jakoś juz przestał być moim typem:)

0

@masq ja liczę na Sane.

0

@Vxb93 A miał być w Brazylii...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?