0

@kondzik47 jakikolwiek. Poproszę i ja.

0

@NeroTFP wcisną. Lubią końcówki. Ja wiem ze Slavia gra w lidze w jakiej gra, ale patrząc na ich ostatnie wyniki śmiałem się pod nosem z ludzi grających handi na Inter:)

1

@bixmix Jest Lukaku:)

0

@bixmix Lukaku ma nie zagrać.

Edit: Znaczy istnieje prawdopodobieństwo:)

0

@matirix20 hihi Ty śmieszku:)

3

@Robert_Kubica Robert stać Cię, nie świruj!:)

1

@krzychu1526 Paul Anka - Diana to nawet dwa imiona kobiece:)

0

@D44H stary... to pytanie padło dziś już 300 razy. Ciężko przejrzeć trochę niżej forum i odpowiedzi do tego typu pytań?

0

1

@PRINSU Napoli-Liverpool, Chelsea-Valencia, Bvb-Barca mysle ze smialo over 2,5 i obie strzelą w każdym.

1

No As dzisiaj mistrz!:)

1

@soczeq jest potworem:)

0

@DonMatteo901 Ok. źle zrozumiałem, myślałem, że przetłumaczyłeś “I’d be very happy if Messi plays. He is the best player in the world." jako, że Reus powiedział o Messim, że to jego ulubiony piłkarz.

0

@DonMatteo901 Mój ulubiony piłkarz a najlepszy na świecie to jednak różnica...

1

@Danny Gaucho Błaszczykowski w zeszłym sezonie nieźle się prezentował w Wiśle. Dzisiaj ma kontuzję, ale jeśli tylko będzie zdrowy to jak dla nie bije wszystkich naszych "skrzydłowych" o klasę. Grosik to jeździec bez głowy. Z Frankowskiego bym nie rezygnował, ale to jednak MLS... gdzie dobrze sobie poczyna choćby Kacper Przybyłko. Więc jeśli dać szansę Frankowskiemu to i Przybyłce:) Wracając do Kuby to jednak Hajto nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Nie mam skrzydłowych i tu jest nasz problem. Kownaś grywał na skrzydle w Dusseldorfie, ale czy on zbawi kadrę? Nie sądzę. Szkoda tylko, że ten Rybus nie gra za dużo, jeszcze on mógłby pociągnąć trochę na skrzydle.

0

@sidzej Kiedyś to musi pier... lnąć... oby razem z cenami mieszkań (przynajmniej tych w Warszawie).

0

@Danny Gaucho Ciekawe czy uda się my pobić wynik Martineza z zeszłego roku. Chociaż jeszcze jest Vela. Ciekawy pojedynek o koronę:)

2

@Avada Kedavra dzisiaj wraca prawdziwa piłka. Ekstraklasa!!:)

1

@FAIRYTALE Rozumiem, wierzyć w Fatiego, ale jak sprzedasz Leo to będziesz miał kasę na zawodnika, który gra regularnie i punktuje. Może lepiej postawić na Griezmana jeśli już kogoś chcesz z Barcelony.

1

@FAIRYTALE jak przyjdzie Neymar:) ściągnij go do zimy.

0

@iFrontier Ja wciąż czekam aż oni "odpalą". Willian, Oyarzabal, Januzaj... tam jest komu strzelać, ale jakoś słabo to wygląda od początku sezonu. Liczę, że ukłują z Atletico:)

1

@Odesseiron Przestały mnie grzać te złote piłki, balony, rankingi itd... niemniej jednak miło widzieć 3 hiszpańskie na pierwszych miejscach:)

4

@Chwytliwy Z roku na rok przestałem go "lubić". Pamiętam lata temu jak komentowali z Borkiem ligę mistrzów... i tak fajnie, śmiesznie z jajem... a później już raczej kojarzyłem go z takiego zwykłego "buractwa".

0

On myśli o wszystkich Ronaldo, Messi, Suarez, Ibra, zaraz będzie Benzema, Zizou na ławkę, Hazard itd... a gość na pół roku przed rozpoczęciem sezonu ma TRZECH (!!) piłkarzy. Troche krótko bym rzekł...:)

0

@krzychu1526 Ja uważam, że on sobie bardziej "przeszkadza" z Lewym niż Klichem. Piotrek jest, albo ma być, od kreowania akcji w kadrze, ale gdy Lewy się cofa do rozegrania, co jest coraz częstsze, wtedy Zieliński jest kompletnie niepotrzebny.

0

@krzychu1526 Zielu nie pasuje do gry z Lewym w jednym składzie.

1

@Danny Gaucho Myślę ze śmiało dwie jedenastki mogliby wystawić, niczym my dwie szóstki (siódemki) w siatkę:)

0

@LeoMessi1994 Jestem oazą spokoju, grzecznie zapytałem.

0

@LeoMessi1994 A jakbyś napisał Cristiano Ronaldo to by się coś stało?

6

"Oczywiście drużyna Estonii nie posiada takiej jakości, jaką mają zwykle inne ekipy. " i to mi się podoba, a nie "zbliżający się rywal jest trudnym rywalem, będzie nam ciężko bla bla bla" a jadą na puchar do czwartej ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?