escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondzik47 jakikolwiek. Poproszę i ja.
0
@NeroTFP wcisną. Lubią końcówki. Ja wiem ze Slavia gra w lidze w jakiej gra, ale patrząc na ich ostatnie wyniki śmiałem się pod nosem z ludzi grających handi na Inter:)
1
@bixmix Jest Lukaku:)
0
@bixmix Lukaku ma nie zagrać.
Edit: Znaczy istnieje prawdopodobieństwo:)
0
@matirix20 hihi Ty śmieszku:)
3
@Robert_Kubica Robert stać Cię, nie świruj!:)
1
@krzychu1526 Paul Anka - Diana to nawet dwa imiona kobiece:)
0
@D44H stary... to pytanie padło dziś już 300 razy. Ciężko przejrzeć trochę niżej forum i odpowiedzi do tego typu pytań?
0
@derlysy1979 :)
1
@PRINSU Napoli-Liverpool, Chelsea-Valencia, Bvb-Barca mysle ze smialo over 2,5 i obie strzelą w każdym.
1
No As dzisiaj mistrz!:)
1
@soczeq jest potworem:)
0
@DonMatteo901 Ok. źle zrozumiałem, myślałem, że przetłumaczyłeś “I’d be very happy if Messi plays. He is the best player in the world." jako, że Reus powiedział o Messim, że to jego ulubiony piłkarz.
0
@DonMatteo901 Mój ulubiony piłkarz a najlepszy na świecie to jednak różnica...
1
@Danny Gaucho Błaszczykowski w zeszłym sezonie nieźle się prezentował w Wiśle. Dzisiaj ma kontuzję, ale jeśli tylko będzie zdrowy to jak dla nie bije wszystkich naszych "skrzydłowych" o klasę. Grosik to jeździec bez głowy. Z Frankowskiego bym nie rezygnował, ale to jednak MLS... gdzie dobrze sobie poczyna choćby Kacper Przybyłko. Więc jeśli dać szansę Frankowskiemu to i Przybyłce:) Wracając do Kuby to jednak Hajto nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Nie mam skrzydłowych i tu jest nasz problem. Kownaś grywał na skrzydle w Dusseldorfie, ale czy on zbawi kadrę? Nie sądzę. Szkoda tylko, że ten Rybus nie gra za dużo, jeszcze on mógłby pociągnąć trochę na skrzydle.
0
@sidzej Kiedyś to musi pier... lnąć... oby razem z cenami mieszkań (przynajmniej tych w Warszawie).
0
@Danny Gaucho Ciekawe czy uda się my pobić wynik Martineza z zeszłego roku. Chociaż jeszcze jest Vela. Ciekawy pojedynek o koronę:)
2
@Avada Kedavra dzisiaj wraca prawdziwa piłka. Ekstraklasa!!:)
1
@FAIRYTALE Rozumiem, wierzyć w Fatiego, ale jak sprzedasz Leo to będziesz miał kasę na zawodnika, który gra regularnie i punktuje. Może lepiej postawić na Griezmana jeśli już kogoś chcesz z Barcelony.
1
@FAIRYTALE jak przyjdzie Neymar:) ściągnij go do zimy.
0
@iFrontier Ja wciąż czekam aż oni "odpalą". Willian, Oyarzabal, Januzaj... tam jest komu strzelać, ale jakoś słabo to wygląda od początku sezonu. Liczę, że ukłują z Atletico:)
1
@Odesseiron Przestały mnie grzać te złote piłki, balony, rankingi itd... niemniej jednak miło widzieć 3 hiszpańskie na pierwszych miejscach:)
4
@Chwytliwy Z roku na rok przestałem go "lubić". Pamiętam lata temu jak komentowali z Borkiem ligę mistrzów... i tak fajnie, śmiesznie z jajem... a później już raczej kojarzyłem go z takiego zwykłego "buractwa".
0
On myśli o wszystkich Ronaldo, Messi, Suarez, Ibra, zaraz będzie Benzema, Zizou na ławkę, Hazard itd... a gość na pół roku przed rozpoczęciem sezonu ma TRZECH (!!) piłkarzy. Troche krótko bym rzekł...:)
0
@krzychu1526 Ja uważam, że on sobie bardziej "przeszkadza" z Lewym niż Klichem. Piotrek jest, albo ma być, od kreowania akcji w kadrze, ale gdy Lewy się cofa do rozegrania, co jest coraz częstsze, wtedy Zieliński jest kompletnie niepotrzebny.
0
@krzychu1526 Zielu nie pasuje do gry z Lewym w jednym składzie.
1
@Danny Gaucho Myślę ze śmiało dwie jedenastki mogliby wystawić, niczym my dwie szóstki (siódemki) w siatkę:)
0
@LeoMessi1994 Jestem oazą spokoju, grzecznie zapytałem.
0
@LeoMessi1994 A jakbyś napisał Cristiano Ronaldo to by się coś stało?
6
"Oczywiście drużyna Estonii nie posiada takiej jakości, jaką mają zwykle inne ekipy. " i to mi się podoba, a nie "zbliżający się rywal jest trudnym rywalem, będzie nam ciężko bla bla bla" a jadą na puchar do czwartej ligi.