0

@MesQueUnClub96 Mnie generalnie dziwi taki szum wokół niego. Wielki kloc potrafiący strzelić bramkę po stałym fragmencie, czy to wystarczy na taką kwotę? jak dla mnie nie...

3

@BarcaInfo Cou i Dembele za Neya? No Barto... byłby dla mnie królem świata jakby w to wszedł:)

0

@Zieliniak tak (15 znaków)

9

@betonito Ty tak poważnie?

0

@Tollusiek Oglądałem i zgadzam się z komentatorami. Dałbym mu pół roku na przemyślenia.

0

@Criss18Barca Jeden z niewielu, któremu nie można nic zarzucić. Nie raz ratował dupę Legii. Takich ludzi tam brakuje, kończy się romantyczna epoka grania całej kariery w jednym klubie. Epizod Arka w Legii pokazuję, że nie trzeba być latami w jednej drużynie i być tylko "najemnikiem".

0

@mkord maja najmlodzą kadre w lidze zgłoszona do tych rozgrywek. Co oczywiście o niczym nie świadczy, ale gorzej niż w zeszłym sezonie chyba nie bedzie.

0

@Barca1992 na przekór Twoim słowom idzie Lech w tym sezonie... zobaczymy jak daleko zajdą.

0

@grizzy10, @DinoBar dzięki panowie. Dobry zawodnik. Szkoda Eintrachtu...

1

@Adamski69 Dokąd Haller?

1

@BigShaq jakie chłopaczki przy Nikoli:)

0

@Wuuden Ja bym wolał, żeby w ogóle nie przegrywali, grali pięknie dla oka i wygrywali wszystkie trofea:)

0

Po pierwsze - Redakcjo naprawdę nie ma lepszego zdjęcia? Rozumiem, że styl za jego rządów wygląda jak świat przez te jego zamknięte oczy, no ale naprawdę...:)

po drugie: nigdy nie oglądałem tak rzadko meczów Barcelony jak ostatnie dwa sezony, jednak dziwnie wierzę, że te transfery i ten rok będzie wyjątkowo lepszy niż ostatnio. Nie mówię o wynikach, bo te jakby podsumować są naprawdę dobre, ale chodzi mi o styl...:)

2

@Encore jak Valencia? A to nie Hiszpania?;)

6

@Encore Fornalik chętnie go zobaczy na skrzydle w Piaście;)

1

@Forza_Juve takie juz są. Taka ich natura, nic na to nie poradzimy:)

2

@Forza_Juve Czemu chamskie? Pooglądaj jak „współpracują”, skurczybyki dają rade.
Ps tez ich nie lubię za króla lwa!!:)

0

@Makalu oglądałem akurat cały odcinek. To chyba lwica była atakowana. Przykro patrzeć ale niestety taka kolej rzeczy. Jesli lubisz takie „filmy” to polecam „Nasza Planeta” na netflixie.

0

@Colon oby sie przystosował. Jak będzie niczym w Atleti i Francji biegnąc z kontrą stawał na połowie boiska i cofał piłkę, stracę resztki szacunku do niego. Oczywiście nikt się nie przejmie, ale niech wie jeśli to przeczyta!!:)

1

@wachaFCB stoi dwa razy haha!!:)

0

@Odesseiron Wczoraj gdzieś czytałem, że MU chcą 170mln a jakieś dwie odrębne firmy wyceniły Pogbe na nieco ponad stówkę.

0

@FafitFCB świetne:)

0

@Mathew86 Nie wiem... dokąd?

0

@MrShakira Poszedł do Pepa? ciekawe gdzie... Walker, Danilo i Alves? Pieknie:)

0

@Pawelec7 Ciekawi mnie ten Hagi.. Rumuni fajnie sie pokazali na mistrzostwach. A on jednak straszył obrońców... I co dwaj napastnicy z Niemiec. Trzeba mu sie przyglądać... znaczy nie trzeba, ale można:)

0

@Momalsino On ma "wolne" kiedy ojciec o tym zdecyduje:)

5

@trolownik oddałby życie? Masz pewność...?

0

@Keson Właśnie chciałem to napisać.

0

@barcanawieki Już parę lat temu słyszałem takie "nowości", mianowicie: Bondem zostanie kobieta, albo czarnoskóry aktor (Chodziło o Idrisa Elbę). Wtedy było przeciąganie liny przez Craiga, zakładam, że chodziło o większą kasę, którą wyciągnął w końcu w następnych filmach z serii. Dzisiaj widzę, że łączą te "nowości". Czarnoskóra kobieta Bondem... no żart. Dla mnie osobiście najlepszy Bond to właśnie Craig no i batman to Bale. Ale wiem, co kto lubi:)

0

@ulik10 naprawdę były takie „inteligentne zarzuty”? Nieprawdopodobne. Nie interesują mnie prezentacje, nie interesują mnie ceremonie odbierania medali. Z takich rzeczy wystarczy mi to co w sumie zobaczę tutaj. Czyli co? Nie jestem kibicem? Oglądam mecze, zdarzyło się również być na Camp Nou na meczach, ale nie ogladalem Griezmana prezentacji to żaden ze mnie kibic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?