0

@marcin62 ten ten gwiazdor, pauzy w jak w jakieś dramatycznej sztuce.

3

@Kidd @P33ck
Ja tam znawcą nie jestem jeśli chodzi o ekstraklasę, ale mnie Slisz bardzo męczył swoimi występami i wręcz zraził początkiem w Legii. Natomiast końcówkę zeszłego i ten miał bardzo dobry + puchary. Szkoda, że wybrał MLS, myślę że mógłby przeskoczyć do lepszej ligi niż Polska czy MLS.
Natomiast pomyślałem o tym, że właśnie z Walią zagrał bardzo dobrze i nieźle to wyglądało jeśli chodzi o niego i o Piotrowskiego.

0

@tristan87 czy na tym boisku nie powinien zostać…?

0

@Culer9002 z tymże ja nie żartuję:)

0

@Culer9002 oj nie wiem o kim mówisz.
@tristan87 to ma mój głos:)

0

Proszę bardzo. Legenda - Jacek Kiełb o swoim wyborczym programie.
Mam nadzieję, że to fake.
https://www.instagram.com/reel/C48c872oFKg/?igsh=MW1reDRqODAzZTllZg==

1

@takisobiektos Odbił się od Bayernu, bo w sumie jak mogło być inaczej, gdy wtedy była maszyna na 9. Później zjadł belgijską, a teraz chrupię włoską, no fajny pomysł.

2

@Krzysztof1987 krótko i szybko:)

11

Witam serdecznie, będę Was spamował. Pozdrawiam

Azjatyckie kwalifikacje do MŚ 2026 - kolejka 4, a w nich:
Chiny - Singapur 4:1. Były zawodnik Espanyolu - Wu Lei - z dubletem i asystą, a jedną z bramek strzelił typowy Chińczyk - Fernandinho.

Tajlandia - Korea Południowa 0:3. Heung-Min Son z jedną z bramek, a z asystami Kang-In Lee (PSG) czy Min-Jae Kim (Bayern).

Turkmenistan - Iran 0:1. Mehdi Taremi (Porto) z asystą, a w składzie też Saman Ghoddos (Brentford) czy Golizadek z Lecha.

Liban - Australia 0:5. Gwiazdą meczu był Craig Goodwin obecnie występujący w Arabskiej Wahdzie. Australijczyk zaliczył dublet i asystę. To on strzelił gola Francji na ostatnich MŚ.

Uzbekistan - Hong Kong 3:0. Jedną z bramek strzelił napastnik Cagliari, a były napastnik Romy - Eldor Shomurodov.

po 4 kolejkach wiemy, że:
- Katar, Irak, ZEA i Australia już awansowały z kompletem punktów - 12.
- Iran i Uzbekistan również, ale ci mają jeden remis na swoim koncie - po 10 punktów.
- Japonia nie rozegrała swojego meczu z Koreą Północną na terenie Korei. Japonia ma po 3 meczach komplet i pewnie w następnym meczu przypieczętuje swój awans.
- liderem strzelców obecnie jest Al Almoez z Kataru - 7 goli, dalej po 5 sztuk mają Wu Lei, Son czy Ueda z Japonii.
@Kratos1990

2

@IronSanHybrid zacnie wygląda:) podpinam się do @ronni37 dawaj przepis:)

0

@takisobiektos a widzisz, zasugerowałem się tym co napisał @Kubsoleon
Elegancko w takim razie:)
Kto będzie na 9 w Milanie?

1

@takisobiektos pytanie jak to będzie wyglądać, grudzień 2025 jest za półtora roku, czy Lloris dalej tam będzie? Zobaczymy.
@mekston i dobrze, że biorą Żiru. W 2022 zdobywali mistrza z Velą, Bale'em, Tello czy Bouangą, w 2023 przegrywali finał z Bouangą i Velą, dzisiaj został tylko Bouanga i ściągnięto Llorisa, siła rażenia jest znacznie mniejsza.
5 kolejek i dwie porażki, słabo jak na taką "potęgę" MLS w ostatnich czasach.

1

@Kidd ale odszczekasz:) Naprawdę masz wątpliwości po wczorajszym partidazo?:)

2

@Kidd „chyba nie da się…. niż medalem na dużym turnieju”:) tak powinno brzmieć:) i tak, myślę że to koniec ich przygody.

3

@Danny Gaucho 40 letni Paolo Guerrero z kolejnym gole dla reprezentacji Peru:)

0

@Danny Gaucho elegancko:)

0

@bstryyy Stajonanov tak tak, dobrze znany:)

2

Jakby co to na tvp sport leci mecz eliminacyjny ME-U21 Polska - Bułgaria.
W składzie między innymi Kamiński z Wolfsburga, Urbański z Bolognii czy Kałuziński z Alanyasporu + nasi ligowcy.
Polska póki co jest liderem z 2 punktami przewagi nad Niemcami. Ci jednak mają jeden mecz mniej.

1

@PatrykBarca na staż w drużynie. Tylko Lucas Paquetá i Danilo mają więcej występów z pierwszej jedenastki z meczu z Anglią.
@Emhyr 19 meczów w kadrze. Patrząc na to to świeżak.

0

@Ptasior jak tak patrzę na skład Brazylii z ostatniego meczu to prawdę mówiąc, nie widzę nikogo "bardziej" do tej funkcji. Może Danilo ewentualnie.

1

@caadye kiedy zagrali razem? Napisałem, że chodzi mi o pierwsze jedenastki w ostatnich meczach.
Ja rozumiem, że w kadrze mamy Hiszpanów. Jednak nie o to mi chodziło. Nie tak dawno w jedenastce reprezentacji Hiszpanów wychodziło 9 ludzi z Barcelony plus Casillas i Ramos z Realu, plus kiedyś gdzieś Xabi Alonso. Dzisiaj wygląda to znacznie gorzej, patrząc z perspektywy kibica barcelony.

1

@Faro Tymczasem my (pierwsze jedenastki) w wybranych ostatnio meczach:
- Bilbao - Pedri i Cubarsi
- 2 mecz Napoli - Yamal, Cubarsi, Lopez
- 1 mecz Napoli - Inigo, Yamal, Pedri

W wielu meczach mamy 3 Hiszpanów w pierwszej drużynie. Także my też jakimś przykładem wielkim nie świecimy.

0

@SelloutCrowd Służby nie przewidziały.

0

@Faro nie wiem, nigdy nie byłem w takiej sytuacji. Mam wrażenie że myśleli, że padnie tylko to jedno „przęsło” a nie całość.

0

@Faro nie zgodzę się. Tam chyba faktycznie stoją już auta - policja, straż, karetki. Jesli dobrze widziałem to tuż przed uderzeniem i ruchu nie było albo był minimalny. Może tylko ci co nie zdążyli zjechać. Chyba tam wiedzieli co się święci, ale nie ogarnęli jaka może być skala uderzenia.

1

@Barcasub może słuchacie razem?:) hue hue hue

1

@koziar patrząc globalnie - oczywiście, co to za nieszczęście go spotkało. Żadne. Ja jestem jednak romantykiem futbolu:) kogoś kogo obserwuję, śledzę od lat, zwyczajnie mu kibicuje i trzymam kciuki.
Do tego to co napisał @Kidd mam słabość też do graczy, którymi grałem, jak jeszcze świat o nich nie słyszał:)

4

Masz 27 lat. Jako nastolatek ładujesz sporo goli w brazylijskiej pierwszej lidze. Prezentujesz się na tyle dobrze, że wielki Inter Mediolan sprowadza Cię do siebie. Coś tam jednak poszło nie tak. Zostajesz wypożyczony do Benfici - klapa, później do swojego Gremio - tam odżywasz, znowu gol za golem, powrót do Interu i kolejne wypożyczenie do Flamengo. Czujesz się świetnie, strzelasz kolejne gole, wypożyczenie zamienia się w transfer definitywny. Zostajesz gwiazdą Flamengo i całej ligi, powołania do kadry - najpierw olimpijska, później seniorska. W obu strzelasz bramki. Dwa razy król strzelców Copa Libertadores, dwa razy wygrana Flamengo w tych rozgrywkach.
Później coś odkleja się w głowie, zniżka formy, jakby nie piłka była najważniejsza. Jakby tego było mało...

Nazywasz się Gabriel Barbos - Gabigol i właśnie zostałeś zawieszony na dwa lata w związku z próbą oszustwa podczas kontroli antydopingowej.
Szkoda...

3

@Kluivert_P ale czy lepsze od Twoich pierogów? Nie sądzę:)

3

@Kluivert_P o Ty skurczybyku:) a ja żrę jakieś pomelo:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?