escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czy Palmer i Kane to najrówniej grający Anglicy w tym sezonie?
I zrobiło się ich więcej.
Kane zawsze w formie w kadrze, jeśli reszta dotrzyma formę, to Anglia obok Francji wyrośnie na lidera turnieju/turniejów.
1
@Adran360 szczerze wątpię.
0
@Danny Gaucho to jest powod by trzymać kciuki:)
1
@Adran360 jesli on w ogole zostanie w Arabii.
2
@Adran360 Nie wiem czy to nie poszłoby w drugą stronę z Neyem w drużynie. Nie wierze jakoś w jego profesjonalizm w Arabii.
2
Al Hilal szlifuje swój rekord. Właśnie wygrali 29 kolejny mecz. To rekord wszystkich drużyn na świecie.
4
@mekston Za wcześnie z @Adran360 spisaliście ich na straty:) mistrzów sądzi się po końcowym gwizdku a nie przed:)
(Nie wiem czy tak można powiedziec, wlasnie do wymyśliłem:D)
1
@Adran360 w końcu Cuypers z golem, jest w fantasy:)
0
@Danny Gaucho no ja o Kanie sądziłem po kilku kolejkach… że w tym/następnym maks, pobije Lewego jak nie wypadnie przez kontuzje.
1
@Danny Gaucho Jak ja kilka tygodni kontuzji plus „udział” w PNA i tak mega wynik.
1
@P33ck Jeszcze gdzieś „chwile temu” rzucał mi się w oczy, ale straciłem z radarów:)
2
@P33ck @Ojciec5tkidzieci 30 lat zaraz. Patrząc na to jak się przesunął wiek „starości”, to uznając że bedzie zdrowy, to na pewno może wskoczyć pięterko wyżej.
0
@bartoszplucinski no właśnie jak ro bedzie liczone? wczoraj zacząłem majstrować ale odpuściłem widząc ile meczów odwołanych.
0
@AFA straszna… niestety.
0
@FCB_dimiC w porządku:)
0
Jeśli kogoś namówiłem na mecz w Arabii to bardzo przepraszam. Straszne gówno dzisiaj grają obie ekipy.
1
@P33ck Al Hilal zdecydowanie, Al Nassr miewa świetne mecze, Al Ahli dla mnie rozczarowanie. Po cichu liczę, że Ettifaq powalczy w przyszłym sezonie - bardzo fajna druga linia u Stevena Gerrarda - Wijnaldum, Fofana i Medran, który błyszczał w poprzednim zespole. Ciekawy atak, tylko defensywa do poprawy.
Na pewno zaciąg „gwiazd” podniósł poziom ligi, chociaż nie wszystkim się chce:)
0
@mekston żenujące widowisko.
1
@P33ck „u mnie” się rusza, zaraz karny dla CRa
1
Bobby Firmino!! Jazda!:)
Ech, chyba cofną… niestety cofają. Ale syf ten mecz póki co:/
9
Zapowiedź Arabia Saudyjska:
Ale mamy hit prosze państwa!!
polsat sport premium 3 o 20:00 pokaże mecz pomiędzy beniaminkiem Al Ahli, a zespołem najpotężniejszego piłkarza świata - Al Nassr. Trenerzy nie chcą brac jeńców, wystawiają swoje najwięszke, najlepsze i najbardziej znane armaty.
I tak, w zespole gospodarzy bramki będzie strzegł zwycięzca LM z Chelsea - Edouard Mendy. Tuż przed nim byli zawodnicy z ligi włoskiej - Merih Demiral (Juve, Atalanta) i Ibanez (Roma). W środku pola dobrze nam znany Franck Kessie, a w ofensywie ma błyszczeć tercet z Premier League - Allan Saint-Maximin, Roberto Firmino i Riyad Mahrez.
U gości w bramce Kolmubijczyk David Ospina, wyżej byli zawodnicy obu Manchesterów - Aymeric Laporte i Alex Telles. Regulować tempo ma Marcelo Brozovic, a za gole odpowiedzialni będą król z Madery - Cristiano Ronaldo, Sadio Mane i były skrzydłowy Porto - Otavio.
We wrześniowym meczu - ostatnim jaki rozegrały oba zespoły ze sobą padło 7 bramek. Al Nassr wygrało u siebie 4:3. Dzisiaj? Ciężko wskazać faworyta, Al Ahli ostatnio poniżej oczekiwań patrząc na skład jaki posiadają, a Al Nassr też potrafi gubić punkty. Liczę na 5-6 goli, wtedy będe zadowolony:)
Pozdrawiam i zapraszam fanów:)
@Kessie @Kidd @JimMorrisonFCB @mekston @kryhaa @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @Kratos1990
1
@fcbarcafan19 ciężko o "lepiej":)
12
@Emhyr u Tomka jak zwykle dobry przekaz leci:)
3
Co Wy na to?
Osobiście dziwi mnie brak Kędziory, który jest podstawowym zawodnikiem PAOKu - czytaj gra co kilka dni.
2
@VamosRakieta z Brazolem, lider asyst:)
1
@tristan87 pięknie się prezentują
1
@FCB_dimiC mamy Roberto:)
5
Ciekawostki piłkarskie:
Dzisiaj zacznę od CONCACAF Champions Cup - czyli LM strefy Ameryki Północnej i Centralnej.
Niestety mój faworyt Robinhood z Sherwood w dwumeczu przegrał z 1:3 z Herediano i odpadł z dalszej fazy:(
Inter Miami - Nashville SC 3:1 (w dwumeczu 5:3). Kolejny świetny występ Leo i Suareza - obaj zaliczyli po golu i asyście. W ekipie również Busi i Alba. Dla gości z kolei bramkę strzelił były gracz Nottingham - Sam Surridge.
Tigres wygrało 4:2 z Orlando City (zmieniony herb, jakiś taki brzydki - @ricardo0705 musisz zmienić avatar:), a jedną z bramek strzelił 76 letni Andre-Pierre Gignac. Dla gości reprezentant Urugwaju - Facundo Torres z golem, a w składzie również były snajper Atalanty - Luis Muriel.
Pachuca rozbiła Philadelphia Union aż 6:0. Tu z kolejnym błyskiem Salomon Rondon. Były zawodnik Evertonu skompletował hattricka plus dorzucił asystę, a były zawodnik Sevilli czy Feyenoordu - Oussama Idrissi z golem i asystą.
Columbus Crew - Houston Dynamo 1:1 (2:1). Cucho Hernandez (Watford, Getafe) z golem dla Columbus, a z żółtą kartką Yaw Yeboah (Wisła Kraków). U gości Sebastian Kowalczyk nieco ponad godzinę na boisku.
Club America - Guadalajara 2:3 (5:3). U gospodarzy zagrał nasz Jonathan dos Santos, a u gości z ławki wszedł Chicharito.
Monterrey - Cincinnati 2:1 (3:1). Dla gości asystę zaliczył pogoniony z Interu Miami Deandre Yedlin, a gola strzelił gwiazdor drużyny - Acosta. U gospodarzy kolejny występ zanotował Sergio Canales.
pary 1/4:
Herediano - Pachuca
Inter - Monterrey
New England Revolution - Club America
Tigres - Columbus Crew
Copa Libertadores - kwalifikacje:
Colo Colo - Sportivo Trinidense 2:1, w dwumeczu 3:2. Arturo Vidal zagrał prawie cały mecz i to jego Coca Colo Colo zagra w głównym turnieju.
ZEA:
Emirates Club - Khorfakkan 2:1. W końcu! Po 11 porażkach z rzędu (liga i puchar) ekipa Emirates Club wygrywa. Paco Alcacer strzelił gola i zaliczył asystę, a Andres Iniesta rozegrał prawie cały mecz.
Al-Ahli Dubai - Al Bataeh 2:1. Dublet dla gospodarzy ustrzelił Munas Dabbur - były zawodnik Hoffenheim.
Liga Europy:
Polski napastnik Mateusz Musiałowski wchodząc wczoraj w 73 minucie na boisko zaliczył pierwszy występ w Liverpoolu, ale i pierwszy w "dorosłej" piłce (jeśli dobrze sprawdziłem).
Club Brugge - Molde 3:0. Dublet Andreasa Skov Olsena, ale ma chłopak ułożoną nogę. Mam nadzieję, że to ostatni jego sezon w Brugge. W drugiej połowie zmienił go Skóraś i ustalił wynik na 3:0.
Aubameyang lider strzelców z 9 golami.
Liga Konferencji:
Szacun dla Bayeru, ale to co zrobił Olympiakos... wow. Porażka u siebie 1:4 z M. Tel Aviv, a potem wygrana 4:1 na wyjeździe, a w dogrywce dorzucili kolejne dwa gole. Pięknie.
Dla drużyny z Izraelu kolejną bramkę strzelił 36 letni Eran Zahavi.
Zahavi lider strzelców LK z 8 bramkami.
@mekston @Kratos1990 @Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @amek555 @Ricardinio14 @P33ck
1
@P33ck pamiętam:)
Pięknie się nam starzeją:)
0
@Lukiss tak jest. Masz rację, tradycyjnie mój błąd:)