escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Za chwile 37 letni Zahavi, ładuje 11 ramkę w tej edycji LKE. Chłop wrócił z Chin i pięknie się starzeje. Najpierw w Holandii a teraz u siebie w Izraelu:)
26
@Emhyr Tańczący z rasizmem.
1
@Blanco16 "jak w ostatnich meczach" - dłużej, świetny sezon w PSV, 20 goli i 10 asyst, w Lipsku półka wyżej, ale też daje radę. Chłopak się nieźle rozwija i oby tak dalej. "Xavi" na koszulce zobowiązuje:)
0
@Destroyer_of_Worlds to było prawie 20 lat temu, wtedy nie "każdy" grywał w LM.
0
@Destroyer_of_Worlds Fredy Adu mając 15 lat grał już w MLS. Jako 18 latek grał już w Lidze Mistrzów w barwach Benfici. Mówiło się wtedy, że to mega wielki talent.
Amerykanin ale pochodzenia afrykańskiego, więc też nie dam sobie ręki uciąć za poprawny wiek.
2
@AFA Brazylia wcale nie jest mocna na papierze, Talisca może grać na kilku pozycjach ofensywnych. Talisca od lat strzela dziesiątki bramek. Przypominam, że on grał z Paulinho w Chinach, Paulinho przyszedł do nas i grał w kadrze, nie widzę powodu, dla którego Talisca nie miałby być obserwowany w Arabii przez wysłanników kadry.
@LukaszFan prawdę mówiąc nie wiem. Tam coś w głowie jest nie tak. Chciał odejść do Arabii - odszedł, skłócił się z jednym trenerem, drugim, teraz kolejny mu nie leży. Dziwny gość, a szkoda, bo piłkarsko go uwielbiam.
11
Azjatycka Liga Mistrzów - pierwsze mecze ćwierćfinałowe:
Wewnątrzsaudyjski pojedynek, podobnie jak kilka dni temu w lidze, na korzyść Al Hilal, którzy ogrywają u siebie jeszcze obecnych mistrzów Arabii - Al Ittihad 2:0.
Aleksandar Mitrovic z karnego i Al Dawsari z golami, tu asystę zaliczył Malcom. U zwycięzców również Sergej Milinkovic-Savic, Ruben Neves czy Kalidou Koulibaly.
U gości brak Benzemy, a inny z Francuzów - Kante - wyleciał z czerwoną kartką. W drużynie również były zawodnik Liverpoolu - Fabinho czy Hamdallah.
Al-Ain ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich pokonało Al Nassr 1:0. Ekipę z ZEA prowadzi legenda argentyńskiej piłki - Hernan Crespo. U gości zagrali Cristiano Ronaldo, Sadio Mane, Otavio (Porto), David Ospina (Napoli) czy Aymeric Laporte. Ten ostatni wyleciał po czerwonej kartce. Do tego trzeba dodać, że supersnajer Talisca wypada do końca sezonu z powodu kontuzji.
Legendarny Rumuński piłkarz Dan Petrescu obecnie prowadzi koreański Jeonbuk i w swoim meczu zremisował 1:1 z innym koreańskim zespołem - Ulsan.
Chińskie Shandong Taishan z były graczem Legii - Valeri Qazaishvilim - przegrało u siebie 1:2 z japońską Yokohamą. Co ciekawe drużynę gości trenuje legenda Leeds i australijskiego futbolu - Harry Kewell.
rewanże za tydzień.
@Kidd @JimMorrisonFCB @Kessie @mekston @kryhaa @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @Kratos1990
0
@mekston na pewno, Al Ain myślę ma miękko, dalej ciężary, które i tak był z Taliscą w składzie, a co dopiero bez.
2
@Lionel_Messi10 @mekston Talisca wypada do końca sezonu. Kontuzja jednak. Grubo. Ogromne osłabienie.
0
@Cukson Sporting 2 porażki w 20 kilku meczach. Nie zgadzam się, że Atalanta faworyt. Tu naprawdę 50/50, ale ja bym się pokusił o cos innego, mianowicie, że Gyokeres strzeli gola. Facet jest fenomenalny w tym sezonie.
2
@mekston tak, jutro wjeżdża podsumowanie:)
0
@kuz no wrzuciłeś jego tłita:) o to mi chodzi:)
0
@kuz najpierw wrzucasz tu tłita od BI a potem mówisz, że mógłby tego nie podawać. Przecież to Ty podajesz.
4
Inzaghi zdobywa 2,17 punktu na mecz jako trener Interu. Więcej niż Jose czy Mancini. 12 wygrany mecz na 12 w 2024 roku. Szapoba
3
Arsenal grając głównie Havertzem na 9 ma najwiecej strzelonych bramek w lidze. Nie City, nie Liverpool ale Arsenal. Niesłychane:)
2
@Lionel_Messi10 @mekston myslę, że to z powodu rotacji. Co jakoś czas ktoś nie gra w LM.
0
@tristan87 ona się nie bije.
1
@mordini123 po czym odłożył pada i 3 razy wyciągał piłkę z siatki w meczu z Real Salt Lake, po prostu zapomniał, że gra mecz a nie w GTA:)
1
@mekston Nic nie wiem, może dali mu odpocząć - ostatnie sparingi, liga czy LM - grał wszystko od 1 minuty.
10
Araba Saudyjska:
To co prawdziwi koneserzy lubią najbardziej.
Al Nassr Riyadh - Al Hazem 4:4. Ja rozumiem zawieszenie CRa, ale żeby nie wygrać z szorującym o dno Al Hazem, to naprawdę nieśmieszny żart. Anderson Talisca z hattrickiem, Sadio Mane też dorzucił trafienie. Alex Telles z asystą, a w drużynie również Otavio, Marcelo Brozovic czy Aymeric Laporte.
Al-Hilal - Al-Ittihad FC 3:1. Hilal nie biorą jeńców, mistrz czy nie mistrz, z Mitrovicem w składzie czy bez, to kolejny dzień w pracy. Brak w składzie najlepszego strzelca - Mitrovica, ale to nic bo Sergej Milinkovic-Savic z dwiema asystami, Malcom z trafieniem, w składzie też Ruben Neves, Kalidou Koulibaly, Renan Lodi czy Bono. U gości z kolei brak Benzemy, ale za to inny Francuz - N'Golo Kante - z golem. Zagrał też Fabinho, Hamdallah czy Luiz Felipe (Betis, Lazio)
Kolejny faworyt ze stratą punktów - Al Ahli SC 1:1 Al Fateh. Allan Saint-Maximin z golem po stronie gospodarzy, a asystę zaliczył nasz Kessie. Z kolei Ibanez (Roma) dwie żółte i żegnam pana już w pierwszym kwadransie meczu. Zagrał też Merih Demiral (Juve, Atalanta) czy Mendy (Chelsea). U gości inny "nasz" - Cristian Tello z golem, a w ekipie gości też Jason Denayer (Lyon), Lucas Zelarayan (Armenia) czy Djaniny, który nie tak dawno strzelał gole w Turcji.
Damac - Al-Ettifaq 0:2. Ekipa Stevena Gerrarda ustaliła wynik meczu już w pierwszej połowie. Z golami Demarai Gray (Leicester, Everton) i Moussa Dembele (Lyon), a wraz z nimi w drużynie Alvaro Medran (Real), Karl Toko Ekambi (Lyon) czy Seko Fofana.
Drużyna gospodarzy strasznie opuściła loty. Do PNA wyglądali naprawdę dobrze + świetnie sobie radził Kameruńczyk Georges-Kevin N'Koudou (OM, Tottenham), a od czasu jak wyjechał na turniej to Damac zaliczyło 3 porażki i remis.
U gospodarzy znany z Legii Domagoj Antolic czy Nicolae Stanciu (Rumunia).
- Abha - Al Taee 2:0. Grzesiu Krychowiak z dubletem.
- Al Khaleej - Al Shabab 0:0. Rakieta u gości cały mecz.
- Al Akhdoud - Al Riyadh 1:2. U gospodarzy nasz Collado, a u gości z golem Andre Gray (Watford, Burnley).
- Al Wehda - Al-Taawon 3:3. Po stronie gospodarzy dublet Odion Ighalo (Manu, Watford), a u gości Musa Barrow (Bologna, Atalanta) drugi kolejny mecz z golem i asystą.
Tabela:
1. Al Hilal 62 punkty
2. Al Nassr Riyadh 53
3. Al Ahli 44
4. Al-Taawon 39
5. Al Ittihad 37
Strzelcy:
1. CR 22G/9A
2. Mitrovic 19/5
3. Talisca 16/4
4. N'Koudou G. 15/4
8. Malcom 10/5
13. Benzema, Milinkovic Savic 9/6
15. Mane 9/4
@Kessie @JimMorrisonFCB @mekston @kryhaa @Kidd @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @Kratos1990
1
@MichalZZZ proszę mnie oznaczyć jak padnie odpowiedź:)
ps. Murzynka i rap to może Eve, ale ona raczej nie pop:)
1
@Kidd ktoś ją zna:) Zawsze jak opowiadam historię jak ją widziałem, to nikt nie wie kto to:)
0
@kuz Ironia:)
niestety
1
@Kidd to by był mega wyczyn:)
1
@kuz świetnie sobie radziliśmy z przodu, chciał zabezpieczyć tyły.
1
@Kidd niech wraca Boniface, bo bez takiego snajpera może być cieżko na dwóch frontach. Jednak trzymamy kciuki!
2
Bolognese:)
Dzisiaj tylko Bologna, Motta, Bologna, Motta i słusznie, należy się.
Jednak chciałbym przypomnieć, że już za świętej pamięci Sinišą Mihajlović'em Bologna próbowała i momentami fajnie. Nie było takich wyników, ale i konkurencja była w dużo lepszej formie. Niemniej przyjemnie się patrzyło już wtedy na tę drużynę, w której Serb z chociażby Arnautovica, który wrócił z Chin zrobił grajka co to kończył sezony z dubletami.
Nie mając dostępu do nieograniczonego budżetu potrafią znaleźć zawodników i ich sprzedać za fajne pieniądze - Andreas Skov Olsen, Takehiro Tomiyasu, Arthur Theate, Aaron Hickey czy wcześniej wspomniany Arnautovic do Interu.
Nie ujmuję absolutnie nic naszemu pomocnikowi, bo robi świetną robotę, ale trzeba pamiętać że fundament wylał Sinisa:)
@P33ck fan Włoch się wypowie?:)
0
@FcPortoFan1999 niech lepiej tam zostanie!
1
@macio_944 mam nadzieję, że takie mecze jak wczoraj mnie już nigdy nie odwiedzą, a jak odwiedzą to im nie otworzę drzwi!
odwiodą*
1
@FcPortoFan1999 "Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry)" - Adrian Cieślewicz nigdy w kadrze nie zagrał, jeśli mnie pamięć nie myli nawet nie był na zgrupowaniu w ostatnim czasie, także nie wpisuje się w mój cykl. Ale dzięki.