escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HypeR im dalej w las tym będą bardziej otwarci. Nie mają czego bronić:)
@P33ck wiedziałem:) sprawdzałem czy czytasz:)
1
#niktniepytał
To co zwykle - murowanko itd, niestety ciężko się gra przeciwko takim drużynom, co można obserwować kilka razy w miesiącu oglądając mecze Barcy.
To jest jeden mecz, Estonia w drugiej połowie się otworzy i wtedy potrzeba szybkiego Frankowskiego, Zalewskiego czy Grosika. Nasi jeszcze strzelą i to raczej więcej niż jedną br.
O losie, znowu porownuję naszą kadrę do Barcelony...:D ale tak jak w Barcelonie tak i dziś u nas brakuje strzałów z dystansu.
Tyle ode mnie, na gorąco, pozdrawiam.
0
100 letni Zahavi z kolejnym golem. Tym razem w kadrze. I ktoś mi powie, że zawodnik który przyjdzie z Chin to mierny zawodnik?:) popatrzcie na Zahaviego odkąd wrócił:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@P33ck bierzemy to 3:0/3:1 najmarniej:)
@pittbull36 Jakub Piotrowski - Ludogorets w gazie, Grosik - Pogoń w gazie, Buksa / Piątek strzelają, Frankowski w Lens gra, Szymański w Fenerbahce gra. Naprawdę my się mamy obawiać Estonii?:)
Wiem, że Ludogorets czy Pogoń to nie tuzy europejskiego futbolu, ale na tle klubów Estończyków czy ligi myślę, że nieźle wyglądamy:)
1
@P33ck bardzo sie mylisz:) spojler:)
1
@tristan87 nie no, jak z GKSu to cofam. Jest się czego bać:)
Litwa i Estonia przez lata w kadrze miały po połowę ludzi z Polski bądź z przeszłością w Polsce.
3:0/3:1 najmarniej:)
1
@tristan87 Ragnar Klavan, jeden "poważny" piłkarz, z tymże zaraz 40 na karku, a selekcjoner mojej kadry mówi - "nieważny sposób może i być 1:0 byleby przejść dalej."
Wstyd...
0
@JordiAlbion Jeśli o mnie chodzi to jak mi wybierać między Juve/Milan a Sociedad, to wolę Włochy. Taki Juventus byłby spoko:)
3
Ploteczki:
Sebastian Szymański na celowniku nowego klubu. Tym razem do gry o Polaka włączył się Juventus - informuje „Fotomac”.
Jak również - Ostatnio jednak przybrały na sile spekulacje, łączące 24-latka z przeprowadzką do AC Milanu. Niektóre źródła sugerowały nawet, że transfer jest bliski finalizacji.
Co Wy na to? Dokąd Seba?
Ponoć jeszcze angielskie kluby walczą o niego.
2
@TR3YWAY że jeszcze nie padło, aż dziwne:) uwaga
zostaw te drewno, o 20:45 zobaczysz cały tartak na boisku:) bum:)
0
@Danny Gaucho możesz też napisać kto i ile meczów ma, ale nie musisz:)
1
@mkord To prawda, jednak on został legendą za wiele lat, wiele lat temu, a nie za te pół roku, chociaż szacunek, że przyszedł i został na "minimalnej" (chyba). Jak mówię, nie jest to łatwe i szkoda, że klub nie wydał komunikatu.
3
@Arden Mateusz nie odkrył wiedzy tajemnej. My na takie ogóry to powinniśmy się zastanawiać czy 5 do końca czy 5 do przerwy i basta. Lewy w formie, Szymański jakby gorzej, ale wciąż potrafi, Grosik (mimo, że absolutnie nie jestem fanem) tez w formie. Do tego Arsenal, Napoli, Piątek/Buksa w gazie w Turcji. Jak my chcemy przepychać mecz z Estonią to ja dziękuje za takiego selekcjonera.
1
@Arden tak, to prawda, dlatego to nie jest takie łatwe. Jednak klub nie może ponosić odpowiedzialności za to, co były piłkarz odwala po zakończeniu kariery.
1
@Arden Szkoda.
Co do Alvesa jako legendy... ciężki temat, jednak w moim mniemaniu przydałby się komunikat w stylu "Potępiamy zachowanie naszego byłego zawodnika, jednak stało się to wiele lat po okresie, w którym święcił trumfy z naszą drużyną. Dał nam wiele jako zawodnik i jesteśmy mu za to wdzięczni." bla bla bla i jakieś takie wysrywy. Szkoda, że tego nie było. Legendą klubu jest, nie ma o czym mówić.
No ciężki temat:)
0
@Arden nie o to pytałem:)
1
@Arden Jako piłkarz Milanu, ciekawe czy klub się odniesie?
A kojarzysz czy Barca potępiła zachowanie Alvesa? Nie zapadło mi w pamięci.
2
@P33ck obleśna, a zarazem świetnie zagrana rola w "Kulawych koniach":)
1
@Reviven zdecydowanie szukaj parkingów przy/niedaleko metra. Nie pchaj się pod stadion. Komunikacja w Warszawie daje radę:)
0
@Lordzi Otóż to, tośmy pożartowali. Co do meritum, to Ukraina zdecydowanie jest faworytem tego spotkania.
0
@Lordzi "Bośnia dostaje wciry u siebie z Luxemburgiem", ale też trzeba wziąć pod uwagę, że również wygrywa z Lichteinsteinem 2:0. Wcale to nie jest takie zerojedynkowe:)
3
@kubix05 to nie potrawa, ale z dzieciństwa źle, żeby nie napisać obrzydliwie… oooo brzyyy dliii wieeee, kojarzy mi się kożuch z mleka:)
1
@mekston O to mi chodzi, patrząc przez ten pryzmat "W Barcy też przewinęło się tylu znakomitych graczy, że i inne numery mają za sobą swoją historię." to każdy zawodnik powinien odczuwać presję legendy klubu grając z tym czy tamtym numerem.
Ja nikomu nie ujmuje ambicji, ale niech nie chcą być drugim Messim, tylko pierwszym Fatim, Yamalem czy innym Dżordżem. Niech się bronią dobrą grą a nie gadką "o tym jak ciężko się gra z numerem na plecach".
0
@Zoker no w porządku, niech siedzą. Mnie z kolei bawią stwierdzenia "nie podołał presji numeru 7,9,10", "nie był gotowy grać z tym numerem na plecach".
1
@TR3YWAY Nie wiem co siedzi, ale jeśli siedzi w głowie, że chce dorównać Messiemu, to chyba ma problem.
@Zoker Takie tam wymuszone jak dla mnie odpowiedzi na pytanie o numer na koszulce. Spuentowane ładnym zdaniem "Muszę podążać własną drogą i nie patrzeć za
bardzo na numer, tylko na to, co mogę wnieść do zespołu."
6
@TR3YWAY mnie z kolei tak bawią te cyrki z numerami... "Fati - zdecydowanie za wcześnie". Zawodnik chciał, numer był wolny, to proszę bardzo.
Dorabianie jakichś ideologii.
0
@Fabik87 taki no boso, długie włosy, ja tam widzę Mowgliego z Księgi Dżungli:)
3
@PatrykBarca Akurat dzisiaj nie mam ja obejrzeć tego meczu:D
0
@FcPortoFan1999 szkoda, że nie w parze z Busim, ale i tak spoko, że z Ameryki zgodził się być twarzą klubu w Polsce.