escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 ale obaj sa wyżej cenieni niż Kiwior, tak?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 nie zrobi bo wróci Zinchenko czy Timber i wskoczą (któryś z nich) na lewą obronę, Kiwior raczej nie wygryzie nikogo ze środka. Mówi się, że ciagle go chce Milan, ja za Milanem nie przepadam, ale jak ma tam iść i grać to będę trzymał kciuki.
1
@Rust_Cohle ooo dawno nie było tego.
Rozumiem, musisz nadrobić stracony czas:)
2
@Kidd widzę, że klimat z Yellowstone się spodobał Costnerowi:)
1
@mightyanaldevastator :D jest to jakiś argument:)
4
@pt9 rower czy koń?:)
0
@Kidd Jak zwykle polecę swoim "to już faza pucharowa, jak masz słabszy dzień do odpadasz", jednak Inter jest w takim gazie, że jak nie awansują to będą sami sobie winni.
Co do Francji to niedawno było Reims teraz mamy Brest, chociaż jakoś nie wierzę, że dowiozą obecną lokatę.
2
@Kidd i ta potężna Nicea:) Jedynie 15 bramek straconych, ale za to aż 3 strzelone:)
co do Interu to sobie wczoraj przejrzałem i policzyłem i wyszło mi, że:
27 września 2023 - to data ostatniej porażki Interu. Po drodze jedna porażka ale w dogrywce z Bologną, jednak licząc tylko 90 minut Inter od 27 września:
- rozegrał 29 (z dzisiejszym) meczów.
- 23 mecze wygrał
- 6 zremisował
- 65 goli strzelił
Szapoba dla Pana Trenera i szapoba dla całej ekipy.
1
@mightyanaldevastator Wołek był pierwszy od tych liga ameryki południowej, w zasadzie to obu lubię słuchać. Są to dla mnie "nieodkryte" tereny i naprawdę przyjemnie mi się słucha tych historyjek i ciekawostek.
6
@takisobiektos kuchy king nigdy nie grzeszył inteligencją, a w ogóle to sam jesteś fatalny.
następne pytanie.
4
@mekston grają dzisiaj z ostatnią drużyną. No jest w ekipie jakość na pokonanie rywala bez udziału CRa.
@Culer9002 wiesz… on tam jest gwiazdą, dali jedno spotkanie na zasadzie „zobaczą, że cię ukaramy, zamkniemy im mordy, wy i tak macie mecz z ogórami to sobie dadzą radę bez Ciebie”.
0
@Klejnot_Nilu czyli to Twoja wina:)
0
@FcPortoFan1999 w sezonie po powrocie mieli większą jak dobrze kojarzę, a w tym w końcu Anderlecht „dojechał”, trzymam kciuki:)
1
@FcPortoFan1999 mam nadzieje, że w tym roku dociągną:)
12
Belgia - Royale Union Saint-Gilloise - ciekawostka.
Drużyna po 48 latach wróciła do belgijskiej ekstraklasy i od razu w pierwszym sezonie, jako beniaminek wygrali rundę zasadniczą i awansowali do europejskich pucharów. Na europejskie puchary drużyna i jej kibice czekali 58 lat. Niestety wyniku z rundy zasadniczej nie powtórzyli i w playoff o mistrza przegrali i finalnie zajęli 2 miejsce. Jako beniaminek przypomnę.
W sezonie 2022/2023 zajęli trzecie miejsce, a w obecnym sezonie sa liderem z 8 punktami przewagi nad Anderlechtem i aż 20 (!!!) nad trzecią Brugią.
Drużyna właśnie pokonała 3:2 w dwumeczu Club Brugge i awansowała do finału krajowego pucharu.
Do tego zagrają niedługo w 1/8 LKE z Fenerbahce.
Przypomnę, że ich właścicielem są ci sami ludzie co Brighton i to z belgijskiego klubu do Anglii trafili między innymi Simon Adingra, Deniz Undav (ten teraz ładuje gole w Stuttgarcie) czy Kaoru Mitoma. Z kolei potężny Victor Boniface został sprzedany do Bayeru za 20 milionów. A w kolejce już czekają Mohamed Amoura - 20 goli w tym sezonie (licząc puchary) czy Cameron Puertas 8 goli i 17 asyst.
Właściciele Royale Union/Brighton potrafią w interesy.
1
27 września 2023 - to data ostatniej porażki Interu. Po drodze jedna porażka ale w dogrywce z Bologną, jednak licząc tylko 90 minut Inter od 27 września:
- rozegrał 29 (z dzisiejszym) meczów.
- 23 mecze wygrał
- 6 zremisował
- 65 goli strzelił
Szapoba dla Pana Trenera i szapoba dla całej ekipy.
0
@Emhyr prawdę mówiąc poza Bruno to całe Manu żenujące (w drugiej połowie bo włączyłem po przerwie).
1
@mightyanaldevastator Są priorytety, rozumiem;)
2
Jak tak patrzę na mecz w lidze greckiej to mam wrażenie, że on bardziej polski niż w naszej ekstraklasie:)
Aek - Gannina 1:1. Znaczy przepraszam Damian Szymański - Jan Sobociński 1:1:)
1
@mightyanaldevastator a ja z kolei uwielbiam go słuchać:) Lubie te jego ciekawostki, bo to co na boisku to widzę, nie potrzebuję "opisu", a właśnie te jego wrzutki "poza piłkarskie" mi się podobają i są ciekawe:)
Wszedłem sobie powspominać te składy:) Fajnie tak czasem:) Aimar, Vicente, Zlatko Zahovic. No fajnie fajnie:)
2
@mightyanaldevastator nie odpowiem Ci, nie oglądam argentyńskiej piłki, tylko obserwuje:) Brazylijską patrzę jak polsat tramsituje coś, ale o Argentynie niewiele powiem:)
No Malaga za Pellegriniego to była fajna Malaga:) Zresztą wszystkie ekipy bo i Valencia z Silvą, Villa czy Joaquinem albo i "Twój" Bayer:)
3
@mightyanaldevastator mistrz kraju w zeszłym sezonie z River właśnie:) oraz zdobywca pucharu Argentyny, także daj chłopisko sobie radę:)
3
@Kluivert_P Za krewetkami średnio przepadam, ale to wygląda zacnie:)
1
@Culer9002 odebrałem to jako szyderę:) sorry.
4
@PatrykBarca @Culer9002 można się śmiać, ale liczb może mu niejeden napadzior zazdrościć.
@Derean @aleksandrowielki Na pewno kontuzje zatrzymały rozwój, ale to nie były byle zwichnięcia i za to szanuje Arka, bo to poważne kontuzje i długie rozbraty z piłką, a on ciągle wracał.
7
Dzisiaj swoje urodziny poza naszym Rokim obchodzi Arkadiuszo!
Arkadiuszo mimo dwóch poważnych kontuzji wracał i pomimo ostatnio słabszego okresu, wracał zawsze z przytupem.
- SSC Napoli - 122 Meczów/ 48 Goli/ 5 Asyst
- Ajax Amsterdam - 76/47/21
- Juventus Turyn - 65/14/2
- Olympique Marseille - 55/30/3
- Górnik Zabrze - 40/12/4
- Polska - 72/17/17
@Forza_Juve
11
Obecnie trwa Copa de la Liga Profesional - to niejako przygotowania przed "typową" ligą. Brazylia gra swoje ligi "stanowe" czy coś w tym stylu, a Argentyna gra ten puchar.
W obu przypadkach - i kluby w Argentynie i te w Brazylii mocno rotują kadrami, sprawdzają młodzież. Ten chłopak gra w każdym meczu w tym roku kalendarzowym, raz od początku, raz z ławki. Trenerem jest Martin Demichelis - niespełna 200 spotkań w Bayernie i niespełna 100 w City, 50 w kadrze Argentyny. Możemy śmiało założyć, że Martin z kozakami trenował i kozaków podpatrywał, musimy zaufać mu, że potencjał w chłopaku widzi.
1
@RinooniR To prawda, bo MLS dopiero zaczęło, ale nie miał kilkumiesięcznej przerwy, bo prosto z europejskich pucharów wszedł w obóz przygotowawczy w Stanach. Na 6 ponadto może grać Damian Szymański (AEK) czy Piotrowski (Ludogorets).
0
@RinooniR a kto wtedy w obronie? Ze Slisza rezygnujemy po transferze do MLS?
2
Ekipa zaraz awansuje bez problemów do pierwszej ligi. Sam fakt, że trafił tam Luciano Vietto był dla mnie dziwny. Facet ma 30 lat, a w Arabii już 3 klub, 1 w niższej klasie rozgrywkowej. Naprawdę mocne nazwiska tam są - wyżej wspomniany Alvaro Gonzalez - prawie 200 spotkań w pierwszej lidze hiszpańskiej (Espanyol i Villareal) a także ponad 50 w OM. Robles tylu meczów nie zagrał, ale też w kilku klubach "pobronił" - Betis, Everton.
Warto dodać, że niedawno dołączył też Kevin Rodrigues, który biegał na naszych boiska w Sociedad, Leganes, Eibar czy Vallecano - wszystko pierwsza liga. Do tego reprezentant Peru - były zawodnik Sportingu - Andre Carrillo. Ponadto Mbaye Diagne, który niedawno ładował gola za golem w Turcji. A patrzę teraz i Alexander Hack sprowadzony z Mainz (ponad 100 spotkań w Bundeslidze). No chyba też jest pieniążek w ekipie:)