0

@FcPortoFan1999 a tak psioczyles, takie „żałobne” komentarze po 5:0 Arsenalu z Burnley, a tu cyk;)

1

@P33ck ja od Barcy oczekuje więcej od ładnych paru lat:)

2

@P33ck bo jest Gabonczykiem a nie Polakiem. Czego nie rozumiesz?

1

@P33ck obie ekipy grają zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale wierzymy:)

5

MLS
Ja wiem, że zagraliśmy jedną lepszą i drugą słabszą połowę z Napoli, ale pragnę przypomnieć, że dzisiejszej nocy rusza nowy sezon MLS.
A w nim Inter Miami zmierzy się z Realem Salt Lake.
Gdyby ktoś chciał się pobawić w fantasy to tu link - https://fantasy.mlssoccer.com

A tu, jeszcze raz, moja skromna „zapowiedź” tego co nasz czeka. Właściwie nie tego co nas czeka, ale zapowiedź tego kogo można podziwiać.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14140337#comment-14140367

0

@AlexDark00 Nie inaczej

0

@AlexDark00 wszyscy piękni poza słabym strzałem Lewego nie?

2

Xavi poszedł w Neapolu do knajpy, zamówił i zjadł Calzone. Rozumiecie… że trener Napoli… można przepić:)

4

@AlexDark00 a zrobiło się ciepło na serduszku po golu Lewego?

0

W zeszłym sezonie pamietam, że zagraliśmy, mimo porażki, bardzo poprawny mecz z Bayernem i dobry mecz z Napoli w LM.
Dzisiaj wyglada, że też Napoli nam leży. Trzeba ich napocząć.

1

@jakub1906 to nie:)

1

@NeroTFP1 dobra:)

1

W nocy rusza MLS, jakby ktoś się chciał pobawić w fantasy, to tu link - https://fantasy.mlssoccer.com/ . Jak będą chętni to można też jakąś ligę zrobić:)

0

@jakub1906 Jakubie przez półtorej czego trwał mundial?

2

@macio_944 były, niedawno:) Na większym poziomie:)
Trener Fluminense wygrał Copa Libertadores, a za chwile rozsyłał powołania do reprezentacji Brazylii:)

0

@MesQueUnClub_87 i mamy to:)

1

@MesQueUnClub_87 Może idź do sklepu jakiegoś takiego z gadżetami na imprezę/urodziny? Tasiemki, balony itd...
Tylko typowego sklepu do tego.

0

@Pawel13sz w zasadzie to to samo:) Bindownicą spina się palety:) W sensie Bindownicą, która ma założoną taśmę:)

0

@Kratos1990 no wiem wiem, dlatego go pytam:)

0

@MesQueUnClub_87 mi to wygląda jak wstążka do kwiatów.
To taśma do bindownicy?

0

@Pedri16Future jest tyle gówna w naszym kraju, tych cloutów, fajmów i innych influgówien, że mnie to już nie dziwi. Smutne mamy czasy. Ja niestety zaakceptowałem.

0

@Pedri16Future jak tak patrzę na ten filmik to dosyć "huczny" komentarz. Salka na kilkadziesiąt osób i dziewczynki urwały się z lekcji pośpiewać z koleżanką na scenie. Ja wiem czy to taki wielki "koncert"?

0

@Danny Gaucho co tam chciałeś?

1

@Kratos1990 polecam się:)

9

Chciałem zrobić jakąś huczną zapowiedź nowego sezonu bo już dzisiaj w nocy inauguracja nowego sezonu - o 2:00 polskiego czasu Inter Miami podejmie Real Salt Lake. Jednak zbyt wielkich ruchów, potężnych nazwisk, głośnych transferów jak na lekarstwo, więc po prostu pokrótce wypiszę co i jak.

Polacy, których już w MLS brak:
- Charlotte - była "polska Borussia" w Stanach, ale już nie ma. Świderski w Veronie, Jóźwiak w Granadzie, a Sobociński w Ganninie (Grecja).
- Kacper Przybyłko rozstał się z Chicago Fire i jest teraz graczem Lugano (Szwajcaria).
- Portland Timbers nie przedłużyli kontraktu z Jarosławem Niezgodą i ten pozostaje bez klubu.

Polacy w MLS:
- Mateusz Klich wciąż jest zawodnikiem DC United.
- Mateusz Bogusz dalej w drużynie Los Angeles FC.
- Atlanta sięgnęła po Bartosza Slisza z Legii.
- San Jose Earthquakes z kolei kupiło Mikołaja Biegańskiego z Wisły Kraków.

Nowe nazwiska w MLS:
- Luis Suarez trafił do Interu Miami (nowość co?:)
- Emil Forsberg trafił do nowego zespołu, ale to wciąż grupa Red Bulla - New York Red Bulls.
- Luis Muriel zamienił Atalantę na Orlando City.
- Do ekipy Bogusza - LA FC trafił wszystkim znany Hugo Lloris.
- Hugo Cuypers został sprowadzony do Chicago Fire. Belg do tej pory grał w Gent, dla którego w 90 meczach strzelił 50 goli i zanotował 15 asyst.
- FC Dallas sięgnęło po Petara Musę byłego zawodnika między innymi Benfici.
- Amahl Pellegrino będzie reprezentował te same barwy co Mikołaj Biegański - San Jose Earthquakes. Norweg ostatnio grał dla Bodo, dla którego w 120 spotkaniach strzelił 76 goli i zanotował ponad 40 asyst.
- Zack Steffen zamienił Manchester City na Colorado Rapids.

Transfery/odejścia z ligi:
- Carlos Vela i Dżiordżio Kiellini rozstali się z LA FC.
- Udinese kupiło Brennera z FC Cincinnati. Napastnik w 73 meczach strzelił 27 goli i miał 7 asyst.
- Jesús Jiménez były gracz Górnika Zabrze, a ostatnio FC Dallas, przeniósł się do greckiej OFI Creta.
-Chicharito opuścił szeregi LA Galaxy na rzecz meksykańskiego Chivas.

Gwiazdy w MLS:
- Tu zdecydowanie przoduje Inter Miami - Leo, Alba, Busi, Suarez.
- Toronto FC - Lorenzo Insigne , Federico Bernardeschi.
- Los Angeles Galaxy - Riqui Puig, Martín Cáceres, Maya Yoshida.
- Orlando City - Luis Muriel.
- Atlanta United FC - Thiago Almada, Georgios Giakoumakis.
- Nashville SC - Sam Surridge (Nottingham).
- CF Montréal - Victor Wanyama (Tottenham), Josef Martínez.
- DC United - Christian Benteke.
- Charlotte FC - Scott Arfield (Rangers).
- Columbus Crew - Cucho Hernández (Watford, Getafe).
- Chicago Fire FC - Xherdan Shaqiri, Hugo Cuypers.
- Minnesota United FC - Teemu Pukki.
- Los Angeles FC - Denis Bouanga, Lloris.
- Houston Dynamo FC - Héctor Herrera (Atletico, Porto).
- FC Dallas - Asier Illarramendi, Petar Musa, Jesús Ferreira.
- Colorado Rapids - Zack Steffen.
- New York Red Bulls - Emil Forsberg, Dante Vanzeir (wiele bramek dla Royale Union)

ps 1 pewnie o kimś zapomniałem, więc sorry.
ps 2 miało być pokrótce, ale jednak trochę się napracowałem, proszę docenić:)

@Kratos1990 sam chciałeś:)

4

MLS

W komentarzu bo dosyć długo.

2

@mekston to prawda, przy czym warto dodać, że asystę przy bramce koszykarza zaliczył był zawodnik Jagi - Vassilev.

2

CONCACAF Champions Cup (czyli Liga Mistrzów w strefie Amreyki Północnej i Centralnej)

Niektóre drużyny już czekają na swoich rywali w fazie 1/8 jak Inter Miami, meksykańskie Tigres, czy meksykańska Pachuca, ale zanim to się stanie swoje dwumecze muszą skończyć drużyny "nierozstawione". I tak w 1/16 doszło do spotkania zeszłorocznego beniaminka MLS - St. Louis City z Romanem Burkim (BVB) w bramce, które u siebie podejmowało Houston Dynamo. Gospodarze zwyciężyli 2:1, a dla gości bramkę strzelił były zawodnik Pogoni Szczecin - Sebastian Kowalczyk. Rewanż za tydzień..
Pozdrawiam:)

1

@PatrychoO Barcelona nie przegrywa meczów, wygrywa tytuły na arenie krajowej i międzynarodowej, a co jakiś czas najlepsze zawodniczki odchodzą. Chyba po prostu chodzi o kasę, może chęć zmiany otoczenia i spróbowania czegoś nowego… co w zasadzie tez może być spowodowane chęcią zarabiania większych pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?