escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 a tak psioczyles, takie „żałobne” komentarze po 5:0 Arsenalu z Burnley, a tu cyk;)
1
@P33ck ja od Barcy oczekuje więcej od ładnych paru lat:)
2
@P33ck bo jest Gabonczykiem a nie Polakiem. Czego nie rozumiesz?
1
@P33ck obie ekipy grają zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale wierzymy:)
5
MLS
Ja wiem, że zagraliśmy jedną lepszą i drugą słabszą połowę z Napoli, ale pragnę przypomnieć, że dzisiejszej nocy rusza nowy sezon MLS.
A w nim Inter Miami zmierzy się z Realem Salt Lake.
Gdyby ktoś chciał się pobawić w fantasy to tu link - https://fantasy.mlssoccer.com
A tu, jeszcze raz, moja skromna „zapowiedź” tego co nasz czeka. Właściwie nie tego co nas czeka, ale zapowiedź tego kogo można podziwiać.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14140337#comment-14140367
0
@AlexDark00 Nie inaczej
0
@AlexDark00 wszyscy piękni poza słabym strzałem Lewego nie?
2
Xavi poszedł w Neapolu do knajpy, zamówił i zjadł Calzone. Rozumiecie… że trener Napoli… można przepić:)
4
@AlexDark00 a zrobiło się ciepło na serduszku po golu Lewego?
0
W zeszłym sezonie pamietam, że zagraliśmy, mimo porażki, bardzo poprawny mecz z Bayernem i dobry mecz z Napoli w LM.
Dzisiaj wyglada, że też Napoli nam leży. Trzeba ich napocząć.
1
@jakub1906 to nie:)
1
@NeroTFP1 dobra:)
1
W nocy rusza MLS, jakby ktoś się chciał pobawić w fantasy, to tu link - https://fantasy.mlssoccer.com/ . Jak będą chętni to można też jakąś ligę zrobić:)
0
@jakub1906 Jakubie przez półtorej czego trwał mundial?
2
@macio_944 były, niedawno:) Na większym poziomie:)
Trener Fluminense wygrał Copa Libertadores, a za chwile rozsyłał powołania do reprezentacji Brazylii:)
0
@MesQueUnClub_87 i mamy to:)
1
@MesQueUnClub_87 Może idź do sklepu jakiegoś takiego z gadżetami na imprezę/urodziny? Tasiemki, balony itd...
Tylko typowego sklepu do tego.
0
@MesQueUnClub_87 czyli dobrze napisałem, na to mi wyglądało.
Więc skoro już to "mamy" to w czym problem? https://kucmar.pl/product-pol-5842-Wstazka-plastikowa-metalizowana-do-balonow-czerwona-5mm-225m-PRM5-007.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMItqWe9628hAMVuToGAB0XbgwkEAQYByABEgLeyfD_BwE
takie coś?
0
@Pawel13sz w zasadzie to to samo:) Bindownicą spina się palety:) W sensie Bindownicą, która ma założoną taśmę:)
0
@Kratos1990 no wiem wiem, dlatego go pytam:)
0
@MesQueUnClub_87 mi to wygląda jak wstążka do kwiatów.
To taśma do bindownicy?
0
@Pedri16Future jest tyle gówna w naszym kraju, tych cloutów, fajmów i innych influgówien, że mnie to już nie dziwi. Smutne mamy czasy. Ja niestety zaakceptowałem.
0
@Pedri16Future jak tak patrzę na ten filmik to dosyć "huczny" komentarz. Salka na kilkadziesiąt osób i dziewczynki urwały się z lekcji pośpiewać z koleżanką na scenie. Ja wiem czy to taki wielki "koncert"?
0
@Danny Gaucho co tam chciałeś?
1
@Kratos1990 polecam się:)
9
Chciałem zrobić jakąś huczną zapowiedź nowego sezonu bo już dzisiaj w nocy inauguracja nowego sezonu - o 2:00 polskiego czasu Inter Miami podejmie Real Salt Lake. Jednak zbyt wielkich ruchów, potężnych nazwisk, głośnych transferów jak na lekarstwo, więc po prostu pokrótce wypiszę co i jak.
Polacy, których już w MLS brak:
- Charlotte - była "polska Borussia" w Stanach, ale już nie ma. Świderski w Veronie, Jóźwiak w Granadzie, a Sobociński w Ganninie (Grecja).
- Kacper Przybyłko rozstał się z Chicago Fire i jest teraz graczem Lugano (Szwajcaria).
- Portland Timbers nie przedłużyli kontraktu z Jarosławem Niezgodą i ten pozostaje bez klubu.
Polacy w MLS:
- Mateusz Klich wciąż jest zawodnikiem DC United.
- Mateusz Bogusz dalej w drużynie Los Angeles FC.
- Atlanta sięgnęła po Bartosza Slisza z Legii.
- San Jose Earthquakes z kolei kupiło Mikołaja Biegańskiego z Wisły Kraków.
Nowe nazwiska w MLS:
- Luis Suarez trafił do Interu Miami (nowość co?:)
- Emil Forsberg trafił do nowego zespołu, ale to wciąż grupa Red Bulla - New York Red Bulls.
- Luis Muriel zamienił Atalantę na Orlando City.
- Do ekipy Bogusza - LA FC trafił wszystkim znany Hugo Lloris.
- Hugo Cuypers został sprowadzony do Chicago Fire. Belg do tej pory grał w Gent, dla którego w 90 meczach strzelił 50 goli i zanotował 15 asyst.
- FC Dallas sięgnęło po Petara Musę byłego zawodnika między innymi Benfici.
- Amahl Pellegrino będzie reprezentował te same barwy co Mikołaj Biegański - San Jose Earthquakes. Norweg ostatnio grał dla Bodo, dla którego w 120 spotkaniach strzelił 76 goli i zanotował ponad 40 asyst.
- Zack Steffen zamienił Manchester City na Colorado Rapids.
Transfery/odejścia z ligi:
- Carlos Vela i Dżiordżio Kiellini rozstali się z LA FC.
- Udinese kupiło Brennera z FC Cincinnati. Napastnik w 73 meczach strzelił 27 goli i miał 7 asyst.
- Jesús Jiménez były gracz Górnika Zabrze, a ostatnio FC Dallas, przeniósł się do greckiej OFI Creta.
-Chicharito opuścił szeregi LA Galaxy na rzecz meksykańskiego Chivas.
Gwiazdy w MLS:
- Tu zdecydowanie przoduje Inter Miami - Leo, Alba, Busi, Suarez.
- Toronto FC - Lorenzo Insigne , Federico Bernardeschi.
- Los Angeles Galaxy - Riqui Puig, Martín Cáceres, Maya Yoshida.
- Orlando City - Luis Muriel.
- Atlanta United FC - Thiago Almada, Georgios Giakoumakis.
- Nashville SC - Sam Surridge (Nottingham).
- CF Montréal - Victor Wanyama (Tottenham), Josef Martínez.
- DC United - Christian Benteke.
- Charlotte FC - Scott Arfield (Rangers).
- Columbus Crew - Cucho Hernández (Watford, Getafe).
- Chicago Fire FC - Xherdan Shaqiri, Hugo Cuypers.
- Minnesota United FC - Teemu Pukki.
- Los Angeles FC - Denis Bouanga, Lloris.
- Houston Dynamo FC - Héctor Herrera (Atletico, Porto).
- FC Dallas - Asier Illarramendi, Petar Musa, Jesús Ferreira.
- Colorado Rapids - Zack Steffen.
- New York Red Bulls - Emil Forsberg, Dante Vanzeir (wiele bramek dla Royale Union)
ps 1 pewnie o kimś zapomniałem, więc sorry.
ps 2 miało być pokrótce, ale jednak trochę się napracowałem, proszę docenić:)
@Kratos1990 sam chciałeś:)
4
MLS
W komentarzu bo dosyć długo.
2
@mekston to prawda, przy czym warto dodać, że asystę przy bramce koszykarza zaliczył był zawodnik Jagi - Vassilev.
2
CONCACAF Champions Cup (czyli Liga Mistrzów w strefie Amreyki Północnej i Centralnej)
Niektóre drużyny już czekają na swoich rywali w fazie 1/8 jak Inter Miami, meksykańskie Tigres, czy meksykańska Pachuca, ale zanim to się stanie swoje dwumecze muszą skończyć drużyny "nierozstawione". I tak w 1/16 doszło do spotkania zeszłorocznego beniaminka MLS - St. Louis City z Romanem Burkim (BVB) w bramce, które u siebie podejmowało Houston Dynamo. Gospodarze zwyciężyli 2:1, a dla gości bramkę strzelił były zawodnik Pogoni Szczecin - Sebastian Kowalczyk. Rewanż za tydzień..
Pozdrawiam:)
1
@PatrychoO Barcelona nie przegrywa meczów, wygrywa tytuły na arenie krajowej i międzynarodowej, a co jakiś czas najlepsze zawodniczki odchodzą. Chyba po prostu chodzi o kasę, może chęć zmiany otoczenia i spróbowania czegoś nowego… co w zasadzie tez może być spowodowane chęcią zarabiania większych pieniędzy.