escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca wlasnie… słabo w kadrze a w Fener licząc ligę i europejskie puchary dawno przekroczył double double.
Co do Buksy/Piątka to też oczekuje powołań bo snajperzy u nas słabo, a oni jednak w gazie.
0
@PatrykBarca oby to udowadniali w kadrze.
2
@mekston i bardzo pięknie.
6
16 minut meczu a Buksa już dublet. Antalyaspor 2:0 Istambulspor.
7
Cyk Rakieta z golem w debiucie:)
2
@Kidd nie jest wzruszony, oczy mi się spociły po prostu...
dzięki:)
4
@JordiAlbion @JimMorrisonFCB Niczym duet Niedzielan - Rasiak.. kiedyś to było.
1
@Kidd ale skautów z Barcelony czy Wieczystej?:)
Co do drugiego, to pozostałości po bukmacherce:) Wszystkie te ligi "egzotyczne" śledziłem z uwagi na drużyny, które strzelały bramki:) Grałem głównie ilość goli.
I tak zostało:) Nazwy się nie zmieniły, tylko egzekutorzy inni:)
0
@malicinho niestety... nad tym ubolewam.
5
Urugwajski napastnik Martin Cauteruccio. Znacie? Ja też, ale paczta to.
Martin grał w różnych klubach, ostatnio jednak po sezonie w barwach argentyńskiego Independiente, 36 latek zmienił barwy i rozpoczął nowy etap - Peru. Sporting Cristal (czyli sportowy kryształ, taki narkotyk) to jego nowa ekipa, w której barwach sympatyczny Urus zagrał już czterokrotnie. Efekt? - 2 razy dublet i 2 razy hattrick. Cauteruccio w 4 spotkaniach strzelił 10 goli. Można się bawić?
#niktniepytał,pozdrawiam,trzymajciesię,hej.
0
@mekston taką samą jak Al Hilal, bo Ittihad to dzisiaj dla niech żaden rywal.
4
Już za chwilę, o 15:00 pan piłkarz Ivan Rakitic zadebiutuje w lidze w swojej nowej drużynie. Jego Al Shabab zagra na wyjeździe z zespołem Damac. Poza Chorwatem w pierwszym składzie również Yannick Carrasco czy Romain Saiss (Wolves). W zespole gospodarzy z kolei znany z występów w Legii Domagoj Antolic, reprezentant Rumunii - Nicolae Stanciu jak również współlider asyst niedawno zakończonego PNA - reprezentant Kamerunu - Georges-Kevin N'Koudou.
4
@P33ck dziękuję, cieplutko również pozdrawiam.
Dzisiaj też specjalnie dla Was, nieodpłatnie, krótkie lekcje angielskiego:)
17
Azjatycka Liga Mistrzów:
Za nami pierwsze mecze 1/8, które ładnie Wam "opiszę":) Zaczynamy od klubów z Arabii bo mamy kilku fanów, których od razu oznaczam, dalej będą inne drużyny, które nie mają fanów więc już nie oznaczę nikogo:)
@Kessie @JimMorrisonFCB @mekston @Kidd @kryhaa @Lionel_Messi10 @NeroTFP1
Wewnątrzsaudyjski pojedynek: Al Feiha - Al Nassr Riyadh 0:1. Bramkę strzelił niezawodny król świata, szef wszystkich szefów - portugalski Ronaldo. W drużynie gości zabrakło jeszcze Sadio Mane, ale zagrali Anderson Talisca, Otavio, Marcelo Brozovic - z asystą, Aymeric Laporte czy nowy nabytek - prosto z Australii - Aziz Behich.
W zespole gospodarzy na boisku między innymi był zawodnik Rangersów - Moda Sakala (Moda - bo fashion, kumacie? On jest Faszyn Sakala:D), Henry Onyekuru (Monaco, Galata) czy były supersnajper z ligi tureckiej - Anthony Nwakaeme.
Sepahan - Al-Hilal 1:3.
Malcom i Aleksandar Mitrovic z golami, z asystą Salem Al Dawsari - chyba najlepszy Arabskisaudyjczyk obecnie, a w zespole również Sergej Milinkovic-Savic, Ruben Neves i wokalista U2 - Bono w bramce.
Navbahor Namangan - Al-Ittihad 0:0. Benzema obrażony na 17. kolejnego trenera w Arabii i nie gra:) Niemniej jednak spora niespodzianka, Hamdallah, Kante, Fabinho czy syn Romario i Ronaldinho - Romarinho w składzie, a i tak 0 po stronie strzelonych goli.
Tyle z Arabii, teraz reszta:
Bangkok (Tajlandia) - Yokohama (Japonia) 2:2. Trenerem gości jest legenda Leeds, ale i był zawodnik Liverpoolu - Harry Kewell.
Shandong Taishan (Chiny) - Kawasaki (japoński motocykl) 2:3. Po obu stronach legendy:) W chińskim zespole legenda Legii (:D) - Gruzin Valeri Qazaishvili, a u gości legenda Lyonu - Bafetimbi Gomis (tylko na ławce co prawda, ale jest).
Nasaf Qarshi (Uzbekistan) - Al-Ain (to po angielsku zwrot w kartach, coś w stylu "wchodzę za wszystko", nie dziękujcie) 0:0. Co ciekawe, trenerem gości jest legenda argentyńskiej piłki Hernan Crespo. Zamienił Katar na ZEA.
0
@Danny Gaucho No to słabiutko.
2
@P33ck @Danny Gaucho no właśnie, a "młodych" graczy na liście brak... Słabe widoki na potencjalnego rekordzistę. Chyba, że jest tam na liście niżej ktoś rokujący.
3
@P33ck Tak, ale czy nawet gdy ją utrzyma przegoni Leo? Nie sądzę...
1
@mekston a gdzie dopiero Neymar, jak Inter jest w takiej dupie jak prawie my z finansami:)
3
@Kluivert_P uuuulala… Zacnie wyglada. Smacznego.
0
Ale on jest fatalny…
Następne pytanie.
1
@Transu96 i Guerreiro i Davies mogą grywać wyżej, do tego Portugalczyk grywał też w środku. No wolałbym, żeby jednak nie przechodził Kanadyjczyk do Realu:)
1
@MESSIah16 jakieś 25 lat temu, mój sąsiad, nastolatek, był na obozie piłkarskim w jakimś ciepłym kraju. Znaleziono go pod prysznicem martwego. Prawdopodobnie z upału wszedł pod zimną wodę. Tu mogło być podobnie
1
@PatrychoO fajny ruch, chociaż zabawnie wygląda, że ktoś zostaje uznany 4 lata najlepszą młodą zawodniczką:) Może się dziewczyna nie starzeje:)
1
@Kuba_1 Inter Miami jest w takiej dupie, że muszą sprzedawać ludzi, którzy byli częścią pierwszego zespołu, nie wydaje mi się że ten deal dojdzie do skutku.
https://transfery.info/aktualnosci/inter-miami-musi-zmniejszyc-liste-plac-pieciu-pilkarzy-na-sprzedaz/204608
0
@messi564 ok 1000 km miesięcznie obecnie, w sezonie letnim (maj-wrzesień) będzie to 1400-1600. U mnie dochodzą korki po Warszawie więc w miesiącu będzie około 80 litrów, jak dojdą sezonowe wyjazdy na działkę to będzie więcej.
18
@messi564 jeśli spadnie znacząco cena paliwa to i (mam nadzieję) spadnie cena żywności bo obniży się cena transportu. Mogę też się mylić.
0
@Eqeminiv otóż to, dlatego to dla mnie żaden lewoskrzydłowy. A biorąc pod uwagę, że Pedri często wypada, a Gundo będzie miał 34 lata w tym roku to próbowałbym go zostawić.
0
Miałem duże nadzieję co do Felixa. I chodź nie ma tragedii to spodziewałem się "więcej", jednak to nie jest skrzydłowy i każdy z wyżej wymienionych (pomijam Salaha, chodzi mi o Kvarę, Martinellego i Mitomę) jest lepszą opcją na tę stronę od Portugalczyka. Jeśli jednak byłaby opcja zostawić go na bardzo korzystnych warunkach to bym w to szedł.
0
@mekston nie sądzę, żebym musiał odpowiadać na to pytanie.
1
@P33ck Czytałem gdzieś, że Mauro chciałby wrócić do Interu.