0

@PatrykBarca wlasnie… słabo w kadrze a w Fener licząc ligę i europejskie puchary dawno przekroczył double double.
Co do Buksy/Piątka to też oczekuje powołań bo snajperzy u nas słabo, a oni jednak w gazie.

0

@PatrykBarca oby to udowadniali w kadrze.

2

@mekston i bardzo pięknie.

6

16 minut meczu a Buksa już dublet. Antalyaspor 2:0 Istambulspor.

7

Cyk Rakieta z golem w debiucie:)

2

@Kidd nie jest wzruszony, oczy mi się spociły po prostu...
dzięki:)

4

@JordiAlbion @JimMorrisonFCB Niczym duet Niedzielan - Rasiak.. kiedyś to było.

1

@Kidd ale skautów z Barcelony czy Wieczystej?:)
Co do drugiego, to pozostałości po bukmacherce:) Wszystkie te ligi "egzotyczne" śledziłem z uwagi na drużyny, które strzelały bramki:) Grałem głównie ilość goli.
I tak zostało:) Nazwy się nie zmieniły, tylko egzekutorzy inni:)

0

@malicinho niestety... nad tym ubolewam.

5

Urugwajski napastnik Martin Cauteruccio. Znacie? Ja też, ale paczta to.

Martin grał w różnych klubach, ostatnio jednak po sezonie w barwach argentyńskiego Independiente, 36 latek zmienił barwy i rozpoczął nowy etap - Peru. Sporting Cristal (czyli sportowy kryształ, taki narkotyk) to jego nowa ekipa, w której barwach sympatyczny Urus zagrał już czterokrotnie. Efekt? - 2 razy dublet i 2 razy hattrick. Cauteruccio w 4 spotkaniach strzelił 10 goli. Można się bawić?
#niktniepytał,pozdrawiam,trzymajciesię,hej.

0

@mekston taką samą jak Al Hilal, bo Ittihad to dzisiaj dla niech żaden rywal.

4

Już za chwilę, o 15:00 pan piłkarz Ivan Rakitic zadebiutuje w lidze w swojej nowej drużynie. Jego Al Shabab zagra na wyjeździe z zespołem Damac. Poza Chorwatem w pierwszym składzie również Yannick Carrasco czy Romain Saiss (Wolves). W zespole gospodarzy z kolei znany z występów w Legii Domagoj Antolic, reprezentant Rumunii - Nicolae Stanciu jak również współlider asyst niedawno zakończonego PNA - reprezentant Kamerunu - Georges-Kevin N'Koudou.

4

@P33ck dziękuję, cieplutko również pozdrawiam.
Dzisiaj też specjalnie dla Was, nieodpłatnie, krótkie lekcje angielskiego:)

17

Azjatycka Liga Mistrzów:
Za nami pierwsze mecze 1/8, które ładnie Wam "opiszę":) Zaczynamy od klubów z Arabii bo mamy kilku fanów, których od razu oznaczam, dalej będą inne drużyny, które nie mają fanów więc już nie oznaczę nikogo:)
@Kessie @JimMorrisonFCB @mekston @Kidd @kryhaa @Lionel_Messi10 @NeroTFP1
Wewnątrzsaudyjski pojedynek: Al Feiha - Al Nassr Riyadh 0:1. Bramkę strzelił niezawodny król świata, szef wszystkich szefów - portugalski Ronaldo. W drużynie gości zabrakło jeszcze Sadio Mane, ale zagrali Anderson Talisca, Otavio, Marcelo Brozovic - z asystą, Aymeric Laporte czy nowy nabytek - prosto z Australii - Aziz Behich.
W zespole gospodarzy na boisku między innymi był zawodnik Rangersów - Moda Sakala (Moda - bo fashion, kumacie? On jest Faszyn Sakala:D), Henry Onyekuru (Monaco, Galata) czy były supersnajper z ligi tureckiej - Anthony Nwakaeme.

Sepahan - Al-Hilal 1:3.
Malcom i Aleksandar Mitrovic z golami, z asystą Salem Al Dawsari - chyba najlepszy Arabskisaudyjczyk obecnie, a w zespole również Sergej Milinkovic-Savic, Ruben Neves i wokalista U2 - Bono w bramce.

Navbahor Namangan - Al-Ittihad 0:0. Benzema obrażony na 17. kolejnego trenera w Arabii i nie gra:) Niemniej jednak spora niespodzianka, Hamdallah, Kante, Fabinho czy syn Romario i Ronaldinho - Romarinho w składzie, a i tak 0 po stronie strzelonych goli.

Tyle z Arabii, teraz reszta:
Bangkok (Tajlandia) - Yokohama (Japonia) 2:2. Trenerem gości jest legenda Leeds, ale i był zawodnik Liverpoolu - Harry Kewell.

Shandong Taishan (Chiny) - Kawasaki (japoński motocykl) 2:3. Po obu stronach legendy:) W chińskim zespole legenda Legii (:D) - Gruzin Valeri Qazaishvili, a u gości legenda Lyonu - Bafetimbi Gomis (tylko na ławce co prawda, ale jest).

Nasaf Qarshi (Uzbekistan) - Al-Ain (to po angielsku zwrot w kartach, coś w stylu "wchodzę za wszystko", nie dziękujcie) 0:0. Co ciekawe, trenerem gości jest legenda argentyńskiej piłki Hernan Crespo. Zamienił Katar na ZEA.

0

@Danny Gaucho No to słabiutko.

2

@P33ck @Danny Gaucho no właśnie, a "młodych" graczy na liście brak... Słabe widoki na potencjalnego rekordzistę. Chyba, że jest tam na liście niżej ktoś rokujący.

3

@P33ck Tak, ale czy nawet gdy ją utrzyma przegoni Leo? Nie sądzę...

1

@mekston a gdzie dopiero Neymar, jak Inter jest w takiej dupie jak prawie my z finansami:)

3

@Kluivert_P uuuulala… Zacnie wyglada. Smacznego.

0

Ale on jest fatalny…
Następne pytanie.

1

@Transu96 i Guerreiro i Davies mogą grywać wyżej, do tego Portugalczyk grywał też w środku. No wolałbym, żeby jednak nie przechodził Kanadyjczyk do Realu:)

1

@MESSIah16 jakieś 25 lat temu, mój sąsiad, nastolatek, był na obozie piłkarskim w jakimś ciepłym kraju. Znaleziono go pod prysznicem martwego. Prawdopodobnie z upału wszedł pod zimną wodę. Tu mogło być podobnie

1

@PatrychoO fajny ruch, chociaż zabawnie wygląda, że ktoś zostaje uznany 4 lata najlepszą młodą zawodniczką:) Może się dziewczyna nie starzeje:)

1

@Kuba_1 Inter Miami jest w takiej dupie, że muszą sprzedawać ludzi, którzy byli częścią pierwszego zespołu, nie wydaje mi się że ten deal dojdzie do skutku.
https://transfery.info/aktualnosci/inter-miami-musi-zmniejszyc-liste-plac-pieciu-pilkarzy-na-sprzedaz/204608

0

@messi564 ok 1000 km miesięcznie obecnie, w sezonie letnim (maj-wrzesień) będzie to 1400-1600. U mnie dochodzą korki po Warszawie więc w miesiącu będzie około 80 litrów, jak dojdą sezonowe wyjazdy na działkę to będzie więcej.

18

@messi564 jeśli spadnie znacząco cena paliwa to i (mam nadzieję) spadnie cena żywności bo obniży się cena transportu. Mogę też się mylić.

0

@Eqeminiv otóż to, dlatego to dla mnie żaden lewoskrzydłowy. A biorąc pod uwagę, że Pedri często wypada, a Gundo będzie miał 34 lata w tym roku to próbowałbym go zostawić.

0

Miałem duże nadzieję co do Felixa. I chodź nie ma tragedii to spodziewałem się "więcej", jednak to nie jest skrzydłowy i każdy z wyżej wymienionych (pomijam Salaha, chodzi mi o Kvarę, Martinellego i Mitomę) jest lepszą opcją na tę stronę od Portugalczyka. Jeśli jednak byłaby opcja zostawić go na bardzo korzystnych warunkach to bym w to szedł.

0

@mekston nie sądzę, żebym musiał odpowiadać na to pytanie.

1

@P33ck Czytałem gdzieś, że Mauro chciałby wrócić do Interu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?