3

@Lionel_Messi10 skoro wracają dwaj goście, którzy już w pierwszym meczu grupowym wyłapują czerwone kartki to ja nie wiem czy jest się z czego cieszyć:)
@FCBparasiempre tak jak napisał @Lionel_Messi10 o Brazylii, myślę że obie drużyny są siebie warte i każdy wynik wchodzi w grę. Obie ekipy, patrząc na zawodników, grają poniżej oczekiwań i to nie ulega wątpliwości.

0

@wawrzyn1 to prawda, we trzech latali w Ajaxie, a z de Beekiem w reprezentacji.

0

@FearTheBeard a to prawda, faktycznie mogą obie ekipy odpaść.

0

@lntrowertyk albo kogoś kto skupi się stricte na defensywie.

0

@FearTheBeard w tej grupie wszyscy mają szansę jeszcze, ale każdy jest przede wszystkim zależny od siebie i musi zapunktować, właściwie zwyciężyć. Chociaż Paragwajowi daje awans remis z Wenezuelą.
Przy takiej samej liczbie punktów liczą się bezpośrednie spotkania.

2

@lntrowertyk problem jest taki, że de Jong często odpuszcza powrót za kimś. To, że ma siłę biegać to super, ale żeby to było jeszcze z głową. Lubię Holendra i uważam, że to kawał zawodnika, tylko musi mieć kogoś obok siebie. Świetnie wyglądał z Van De Beekiem i świetnie wyglądał z Busim.

0

@Arden a w tym Tuchel, Conte i Poche najwiecej w jednym i tym samym klubie?

0

@DonMatteo901 zeby teraz nie przypieprzyć na głupoty.

0

@Emhyr wiem wiem, widziałem:)

3

Czyli co... o tym kto awansuje na IO w piłce zadecyduje mecz Brazylia - Argentyna. Czyli kogoś "wielkiego" na tym turnieju zabraknie. Zwycięzca bierze awans, a remis zadowala tylko Brazylijczyków. No szkoda, ktoś z konkretnych ekip odpadnie. Popatrzyłby człowiek na takie drużyny z trzema "seniorami". Tu Ronaldinho, Marcelo i Kaka a z drugiej strony Leo, Aguero i Tevez.

7

@Comentateiro ale z Twoją nową pcią Barca straciłaby kibica. Naprawdę chcesz swój klub narażać na takie straty?

1

@ToWinaSedziego Puig, ale i nie tylko on, miał taki problem że był w drużynie, która była w "budowie" co się dzieje już niestety wiele lat.
"Chętnie zobaczyłbym całą trójkę Almada, Torres, Puig w TOP5 europejskich ligach :)" - myślę, że to się zadzieje już niedługo:) Almadę podobno Napoli już kusiło, a reszta jeszcze ma czas:) Facundo 22 a Puig 23 lata.

0

@ToWinaSedziego ok, jest to jakiś argument, z tymże pisząc "porządny trener" w przypadku wyszkolenia Almady, nie przychodzi mi do głowy nikt taki, kto do tej pory trenował Ryśka Pucia.

1

@Kidd Tippier to mi się raczej z asystami kojarzy, ale ze Marcelo i Alves tyle goli to w sumie zaskoczony jestem.

2

@ToWinaSedziego ale hajpowanych jest większość młodych zawodników z Argentyny, wiesz to:)
Co do Almady i wczorajszego meczu - nie oglądałem, jednak myślę, że chłopaka jest w stanie porządny trener nauczyć gry w defensywie:)

0

@Emhyr nie czytałem wszystkiego i nie pamiętam też kto, ale ktoś na LR zrobił wczora taki wpis, w którym napisał, że dyskonty często schodzą z cen za pączka np w tłusty czwartek bo tam jest plan, co jest dosyć oczywiste. Wchodząc do biedry/lidla/łoszą czy innego kerfa nie wyjdziesz tylko z pączkiem za 60 groszy.

0

@ToWinaSedziego możesz już przymknąć oko na temat każdego Argentyńczyka skoro jest to takie oczywiste:)
dla mnie to zaczepka i to taka na siłę. Chcesz dać prztyczka w nos to daj, że zagrał wczoraj fatalnie, a nie statystykami, jak dla mnie zakłamanymi. Po prostu:) Już.

10

@ToWinaSedziego po co na siłę te zaczepki?
Torres napastnik
Almada ofensywny pomocnik 17 goli, ale zapomniałeś dodać 23 asysty:) Taka tam mała różniczka.

2

@Luciano99 taktyk - też bym chętnie poczytał co putin powiedział w wywiadzie.

0

@FcPortoFan1999 wstałem lewą nogą, Kuchy zmiecie lige z planszy:D

1

@Danny Gaucho Tavarnier to bierze:)

2

@FcPortoFan1999 Tak, Kucharczyka:D

@lucca87 według transfermarkt Kamiński poszedł za 10 mln, a Moder i Kozłowski po 11 każdy.

0

@FcPortoFan1999 nie wiem:)

0

@DonMatteo901 Fulham dawało 8, a oni krzyknęli 20, ciekawe ile daje Besiktas.

1

@P33ck O Mustafim czytałem, myślę, że gdyby z Grekiem sie nie udało to Niemiec mógłby trafić do Włoch.

0

W końcu! Koniec z jakimiś marnymi pucharkami w Azji czy Afryce!
Wraca 5-6 najsilniejsza liga świata! Najpierw zaległy mecz Al ittihad, ale kogo to obchodzi... jedziemy na grubo!

Już o 19 finał Ryiadh Bruce Lee karate mistrz Cup!
Zmierzą się w nim ekipy, które biorąc pod uwagę ilość strzelonych goli, pokazały miejsce w szeregu emerytom z MLS, a więc Al Hilal i Al Nassr.

W niebieskim narożniku między innymi: w bramce wokalista U2 - Bono, dalej Kalidou Koulibaly, Renan Lodi, w środkowej strefie zagrają Ruben Neves i Sergej Milinkovic-Savic, z kolei za gole odpowiedzialni bedą Malcom i Aleksandar Mitrovic.

W żółtym narożniku zagrają Aymeric Laporte, Alex Telles, Marcelo Brozovic, Anderson Talisca, Otavio, Cristiano Ronaldo w pierwszym składzie, a na ławce jest już dostępny Sadio Mane czy nowy nabytek prosto z Australii - Aziz Behich.

Zapraszam do meczu!

ps. nie wiem gdzie i czy w ogóle jest transmisja:)

10

@Cule1234 na tym właśnie polega odpowiedzialność.

5

na rynku wciąż ruch:
- Beşiktaş pracuje nad angażem Lorenzo Insigne z Toronto FC. [Fanatik]
- Kostas Manolas zgodził się dołączyć do Salernitany. Operacja powinna zostać zamknięta do końca dnia. [Gianluca Di Marzio]
- Derrick Köhn dzisiaj zostanie ogłoszony nowym piłkarzem Galatasaray. [Florian Plettenberg] - Köhn w tym sezonie 2 Bundesligi w 20 meczach w barwach Hannoveru zanotował 3 gole i 5 asyst. Według flash Derrick to obrońca. Ładnie:)
- OFICJALNIE: Álvaro Negredo, który rozwiązał kontrakt z Cadiz CF, dołączył w ramach wolnego transferu do Realu Valladolid.

2

@mekston dlatego mówiąc o LM czy innych MŚ zawsze powtarzam to samo - to jeden mecz i cię nie ma jeśli chodzi o fazę pucharową. Jak nie trafisz z formą albo rywal z trafi z lepszą, albo po prostu masz pechowy dzień.

5

@JimMorrisonFCB jestem Ci to winien:)

Puchar Azji 2 półfinały i 2 fikołki:
Najpierw Majkela Jordania ogrywa 2:0 Koreę Południową. Te Koreę, w której zagrali Heung-Min Son, Hee-Chan Hwang z Wolves czy Kang-In Lee z PSG. Chciałbym napisać coś o zawodnika w drużynie słynnego zawodnika z NBA, ale ich w zasadzie nie znam:)

W drugim półfinale Iran został pokonany 2:3 przez Katar. Sardar Azmoun (Roma) i Alireza Jahanbakhsh (Feyenoord) z golami dla Iranu. W drużynie również Mehdi Taremi (Porto) czy Saman Ghoddos (Brentford). W Katarze gwiazdy tamtejszej ligi - Akram Afif (Al Sadd) z golem i asystą i Almoez Ali (Al-Duhail) z bramką.

Liderem strzelców jest Aymen Hussein (ktokolwiek to jest) z Iraku mając 6 goli, tuż za nim jest z 5 golami Afif, który powalczy o koronę.

PNA:
Tu w zasadzie obsada finału raczej spodziewana, ale po ciężkich bojach:)

Wybrzeże Kości Słoniowej - DR Kongo 1:0. Jedynego gola, chociaż dosyć dziwnego strzelił Sebastian Haller (BVB). Rozczarowujący wynik patrząc na nazwiska biegające po bosiku: Franck Kessie, Seko Fofana, Evan Ndicka (Roma), Simon Adingra (Brughton), Jonathan Bamba (Celta), Jeremie Boga (Nice), Arthur Masuaku (Besiktas, West Ham), Cedric Bakambu, Yoane Wissa (Brentford), Silas (VfB Stuttgart), Simon Banza (Braga), Theo Bongonda (Spartak, Celta), Chancel Mbemba (OM).

W drugim półfinale Nigeryjczycy pokonali w rzutach karnych Republikanopołudniowoafrykaninów. W meczu padł wynik 1:1. Najpierw karnego w meczu skutecznie wykorzystał William Troost-Ekong (PAOK), później gola po kontrze strzelił Victor Osimhen, ale VAR (słusznie) cofnął bramkę i całą akcje do pola karnego RPA, w którym doszło do faulu przy odbiorze i takim o to sposobem z 2:0 dla Nigerii po celnym karnym było 1:1. W serii 11 było 4:2. Na boisku również Ademola Lookman, Moses Simon, Alex Iwobi, Kelechi Iheanacho, Terem Moffi czy Samuel Chukwueze, z kolei w drużynie RPA jakieś nołnejmy.

W grze o tytuł króla strzelców turnieju zostaje Ademola Człowiekspojrzenie Lookman z 3 golami, jednak do lidera - Emilio Nsue z Gwinei Równikowej brakuje mu 2 bramek.

Pozdrawiam:)
@Kratos1990

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?