0

@kanver_ wlasnie, skoro „topowi” słabiutko to może patrzmy w te „mniejsze” kluby.
Świder z MLS, czy nie grajac 2 miesiące widać ze chce, walczy i to zawsze wartość dodatnia.

0

@Arczi87 tak to teraz wyglada, ale przypominam ze zagraliśmy jak łajzy w eliminacjach mając w składzie mistrza Hiszpanii, Holanadii, wicemistrza Anglii, zawodników z Juve itd. Nie chce mi się już sprawdzac, bo czesto się irytowałam wypisując tu, że na papierze naprawdę mamy kim grać.

A, jeszcze wicemistrz Francji, mistrz Włoch, zawodnik Romy.

0

@FcPortoFan1999 na papierze to wszystkich powinnismy golić z tych ekip:)

0

@Emhyr to prawda:)

1

@FcPortoFan1999 daj wierzyć:)

3

Piątek przypomniał sobie jak się strzela, Bednarek gra i też strzela w Championship. Puchacz chwile temu kolejna asysta, Skóraś w pierwszym składzie, Szymański pan piłkarz… może ten 2024 będzie łaskawy dla naszej kadry.

1

Były podopieczny Xaviego w Al Sadd - Akram Afif wykorzystuje 3 karne w finale Pucharu Azji.
Katar broni tytuł sprzed 4 lat, Jordania zostaje wicemistrzem.

0

@Natenczas ja mam styczność z takimi, którzy szukają i próbują nowych rzeczy. Kiedyś w grójeckim były same jabłka, dzisiaj na jabłku zarabia tylko osoba człowiek na bazarku. Tak czy inaczej z jabłek zrobiły się truskawki, polskie kiwi czy pietruszka jak był na nią „bum”.

1

@Kamilos84 o to to:) trzeba nam snajperów w formie:)

1

Już za chwilę nasz najlepszy napastnik sprawdzi się na wyjezdzie z Galatasaray. Obie ekipy dzieli przepaść w tabeli - 30 punktów, ale jeśli chodzi o klasyfikacje strzelców to nasz Pio Pio Pio jest raptem jedną bramkę za Icardim. Icardi ma 13, Piątek 12, a lider w Turcji - Dzeko - 16 trafień.

0

@Natenczas słuchaj, nie wiem jak wyglada sytuacja z hodowcami, jak wyglada sytuacja jeśli chodzi ile płaci kraj, ale pojedynczy rolnik, z którymi ja mam styczność, raczej więcej dostaje niż daje.

2

@Ojciec5tkidzieci acha:) to sorry:) zobaczyłem zdjęcie i myslalem ze gosc ironicznie mówi ze unia zła, ale rolnicy dostają kasę. Sorry:)

11

@Ojciec5tkidzieci to nie tak, trochę w tym racji jest. Jak jadę na wieś to w każdym gospodarstwie na przechowalni tabliczka z informacją o dofinansowaniu z unii. Pastwisko od lat zadbane, bo tereny zielone i wieś dostaje dotacje z unii za dbanie o to.
Można się śmiać, ale myślę, że rolnicy, jeśli tu są, jednak zgodzą się, że unia sporo dała.

1

Lois Openda zdaje się jakby mówił „aklimatyzacja? A co to takiego…?”
Po słabiutkim pobycie w Brugge wylądował w Vitesse 30 pare bramek w 2 sezony. Po Holandii czas na Francje - 21 goli w samej lidze. Zdaje się, że to mało… cyk po sezonie do Niemiec. Przed chwilą kolejna bramka dla Lipska. Licząc Ligę Mistrzów to już prawie 20 goli, a jeszcze ile meczów przed nim.
Tak trzeba grać.

0

@FcPortoFan1999 to ja kapkę lepiej;)
Do tego jak dołożę swoją Legie w tym roku, to jestem zdecydowanie dalej niż Ty;)
Ale głowa do góry!

1

@FcPortoFan1999 ja mam gen kibicowania Polsce i Barcelonie, w jakiejkolwiek dupie by nie były te drużyny:) zobacz jakie mamy czasy:) wiesz co przeżywam;)

1

@FcPortoFan1999 ja kibicowałem Japonii, Korei i Iranowi:) nie jesteś sam

3

O 16:00 finał Pucharu Azji.
Jordania podejmie Katar.
Katarczycy mają szanse obronić tytuł, który zdobyli w poprzedniej edycji pucharu, pokonując w finale Japonię 3.1.

Osobiście jako, że śledzę ligę katarską wolałbym ich, ale w sumie wszystko mi jedno tak więc do boju Majkele Jordanie!:)

0

Norweska maszyna ruszyła:)

1

@fc20barca najlepszego:)

2

@fc20barca jestem romantykiem, wierze w czystość. Chociaż to prawda… patrząc na statystyki to „niepokojący wynik”.

0

@Emhyr technika Ronaldinho:)

1

@P33ck a w Adanie z kolei Balotelli z golem:)

2

@barcelonaLM No, była chłopak nadzieją:)

0

@Colon ta, Teneryfa:)

0

@FearTheBeard otóż to:) dla samych „seniorów” te kadry by człowiek pooglądał:)

2

29 letni Mbaye Niang w debiucie w swoim kolejnym już - 42 klubie w swojej karierze, strzela gola z rzutu karnego:) Tym samym jego Empoli wychodzi w 89 minucie na prowadzenie z Salernitaną.

0

@takisobiektos elegancko…

0

@cules100pro może:D
@takisobiektos tak? Nie wiedziałem, że chłopak tak rzuca słowa na wiatr.

1

@cules100pro gość strzela piękną bramkę, ściąga koszulkę, pokazuje nazwisko na niej i palcami pokazuje na murawę, sugerując, że zostaje w drużynie.
Ja to tak odebrałem, ale kim jak jestem przy panach dziennikarzach ze Sportu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?