escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@P33ck potężne marki, czekam ba ciekawe pary.
1
@P33ck witam, dziękuje:)
0
@Witekk10 o proszę:) nie wpadł mi a oko:)
0
@FcPortoFan1999 na pewne rzeczy nie mamy wpływu.
0
@FcPortoFan1999 dobranoc:)
11
Witam serdecznie nocne marki:)
Już o 1:30 superpuchar Ameryki Południowej - czyli Recopa Sudamericana.
W tym meczu zmierzy się zwycięzca Copa Libertadores - czyli Fluminense z wygranym turnieju Copa Sudamericana - LDU Quito z Ekwadoru.
Ja nie bede oglądał, ale może ktoś się skusi:) po stronie gości - Fluminense - stare wygi jak Felipe Melo czy Marcelo, ale i nowy nabytek, z tymże on na ławce - Douglas Costa - były zawodnik Bayernu czy Juve. Ponadto równie wiekowy ale wciąż bramkostrzelny Cano.
W ekipie gospodarzy w zasadzie nie znam nikogo:)
Rewanż za tydzień w Brazylii.
1
@AssisMoreira o to to:)
2
@Kamiloza91
Argentyna - Mascherano
Brazylia - skoro nie można Ronaldinho, skoro Alves skazany, to biorę Marcelo.
Portugalia - Simao Sabrosa
2
@Danny Gaucho o tym samym pomyślałem gdy zobaczyłem strzelca gola dla gości:) na szczescie zrehabilitował się i asystował na 1:1;)
4
@patataj całym serduszkiem za Seklerszczyzną i Kárpátalją kimkolwiek są:)
0
@Emhyr dla mnie to my mamy miejsce i na Kimmicha i na czołg:)
0
@Emhyr no i może warto go rozpatrzyć.
0
@Emhyr Wydawało mi się, że częściej grywał:)
Przydałby się taki Yaya Toure, którego i ciężko było przepchnąć i piłka nie przeszkadzała mu przy nodze, a i nie bał się huknąć z dystansu.
0
@Emhyr Chyba w City u Pepa.
1
@escarabajo No i dodam jeszcze, że dla mnie z takim łataniem tej pozycji i tak tracimy De Jonga.
@Emhyr Kimmich, Lahm, Cancelo dają radę a Kounde jest "mniejszy"? Niebywałe..
8
@Emhyr Duńczyk jest w mojej opinii trochę "klocowaty", nie ma predyspozycji do rozgrywania. Jakoś lepiej i swobodniej wyglądał wczoraj Martinez. Nie wiem czy bym ich nie zamienił. Ale to taka luźna opinia:)
teraz może odlecę, ale jak usilnie próbujemy obrońcę w środku pola to może na totalnych leszczy (nie ma już takich w lidze) dać Kounde? Z piłką jako tako daje sobie radę a woli środek obrony a nie bok, to może pięterko wyżej...(?)
0
@Kidd ale cielak:D
8
@TheNekro94 wszystkie Bartki są z Kielc
11
@FutureFCBarcelona albo na pustaka albo inni strzelając odbijali piłkę o Lewego. To się nie liczy.
0
@Encore nie no spoko, ja tylko dopytuje, ale chyba dobrze zrozumiałem. Jason to był absolutny kocur.
0
@Encore Czy Szak powiedział, że według niego najlepszy był Jason Williams?
3
@MesQueUnClub_87 łosoś wygląda znakomicie.. jadłby:)
0
@mekston to prawda, jak Muriel się wkomponuje i nie sprzedadzą Torresa to moga być mocne dwie armaty:)
0
@Emhyr od 5 roku życia mieszkał w Hiszpanii jak wyczytałem, ale grał w młodzieżowych reprezentacjach Holandii. Został zobaczony w Romie i pykło.
No, że piłka nie przeszkadza to pokazał w ostatnim meczu:) Miał trochę autostradę ale i tak szacun:)
0
@mekston Orlando ma wynik z meczu na wyjeździe więc u siebie będą mogli rotować by zagrać pełną parą z Interem. Muriel w nocy nie grał, może czekają na debiut z Interem.
5
I nastąpi piękne spotkanie całej barcelońskiej ekipy:) Czterech ludzi z Interu + Riki Puć i Martin Caceres w LA. Chociaż Caceresa w zasadzie to tylko pamiętał będzie Leo i Busi, Suarez i Alba dołączyli do drużyny po odejściu Caceresa.
No i to też smaczek dla samego Becksa, który grał w Galaxy:)
1
@NeroTFP1 polecam się:)
1
@Adran360 zapowiedź była czysto MLSowa:)
1
@Adran360 napisałem:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14140152#comment-14140152
0
@Wierzbin ale też nie musi. Za trzy tygodnie może i my zagramy duzo lepiej;)