3

@P33ck potężne marki, czekam ba ciekawe pary.

1

@P33ck witam, dziękuje:)

0

@Witekk10 o proszę:) nie wpadł mi a oko:)

0

@FcPortoFan1999 na pewne rzeczy nie mamy wpływu.

0

@FcPortoFan1999 dobranoc:)

11

Witam serdecznie nocne marki:)

Już o 1:30 superpuchar Ameryki Południowej - czyli Recopa Sudamericana.
W tym meczu zmierzy się zwycięzca Copa Libertadores - czyli Fluminense z wygranym turnieju Copa Sudamericana - LDU Quito z Ekwadoru.

Ja nie bede oglądał, ale może ktoś się skusi:) po stronie gości - Fluminense - stare wygi jak Felipe Melo czy Marcelo, ale i nowy nabytek, z tymże on na ławce - Douglas Costa - były zawodnik Bayernu czy Juve. Ponadto równie wiekowy ale wciąż bramkostrzelny Cano.

W ekipie gospodarzy w zasadzie nie znam nikogo:)
Rewanż za tydzień w Brazylii.

1

@AssisMoreira o to to:)

2

@Kamiloza91
Argentyna - Mascherano
Brazylia - skoro nie można Ronaldinho, skoro Alves skazany, to biorę Marcelo.
Portugalia - Simao Sabrosa

2

@Danny Gaucho o tym samym pomyślałem gdy zobaczyłem strzelca gola dla gości:) na szczescie zrehabilitował się i asystował na 1:1;)

4

@patataj całym serduszkiem za Seklerszczyzną i Kárpátalją kimkolwiek są:)

0

@Emhyr dla mnie to my mamy miejsce i na Kimmicha i na czołg:)

0

@Emhyr no i może warto go rozpatrzyć.

0

@Emhyr Wydawało mi się, że częściej grywał:)
Przydałby się taki Yaya Toure, którego i ciężko było przepchnąć i piłka nie przeszkadzała mu przy nodze, a i nie bał się huknąć z dystansu.

0

@Emhyr Chyba w City u Pepa.

1

@escarabajo No i dodam jeszcze, że dla mnie z takim łataniem tej pozycji i tak tracimy De Jonga.
@Emhyr Kimmich, Lahm, Cancelo dają radę a Kounde jest "mniejszy"? Niebywałe..

8

@Emhyr Duńczyk jest w mojej opinii trochę "klocowaty", nie ma predyspozycji do rozgrywania. Jakoś lepiej i swobodniej wyglądał wczoraj Martinez. Nie wiem czy bym ich nie zamienił. Ale to taka luźna opinia:)

teraz może odlecę, ale jak usilnie próbujemy obrońcę w środku pola to może na totalnych leszczy (nie ma już takich w lidze) dać Kounde? Z piłką jako tako daje sobie radę a woli środek obrony a nie bok, to może pięterko wyżej...(?)

0

@Kidd ale cielak:D

8

@TheNekro94 wszystkie Bartki są z Kielc

11

@FutureFCBarcelona albo na pustaka albo inni strzelając odbijali piłkę o Lewego. To się nie liczy.

0

@Encore nie no spoko, ja tylko dopytuje, ale chyba dobrze zrozumiałem. Jason to był absolutny kocur.

0

@Encore Czy Szak powiedział, że według niego najlepszy był Jason Williams?

3

@MesQueUnClub_87 łosoś wygląda znakomicie.. jadłby:)

0

@mekston to prawda, jak Muriel się wkomponuje i nie sprzedadzą Torresa to moga być mocne dwie armaty:)

0

@Emhyr od 5 roku życia mieszkał w Hiszpanii jak wyczytałem, ale grał w młodzieżowych reprezentacjach Holandii. Został zobaczony w Romie i pykło.
No, że piłka nie przeszkadza to pokazał w ostatnim meczu:) Miał trochę autostradę ale i tak szacun:)

0

@mekston Orlando ma wynik z meczu na wyjeździe więc u siebie będą mogli rotować by zagrać pełną parą z Interem. Muriel w nocy nie grał, może czekają na debiut z Interem.

5

I nastąpi piękne spotkanie całej barcelońskiej ekipy:) Czterech ludzi z Interu + Riki Puć i Martin Caceres w LA. Chociaż Caceresa w zasadzie to tylko pamiętał będzie Leo i Busi, Suarez i Alba dołączyli do drużyny po odejściu Caceresa.
No i to też smaczek dla samego Becksa, który grał w Galaxy:)

1

@NeroTFP1 polecam się:)

1

@Adran360 zapowiedź była czysto MLSowa:)

0

@Wierzbin ale też nie musi. Za trzy tygodnie może i my zagramy duzo lepiej;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?