esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W materiale między innymi o nowym rosyjskim systemie "Kalinka", który ma być posłużony do walki ze starlinkami Muska.
1
@Bogan, jeśli chodzi o crypto to Phil Konieczny i Piotr Ostapowicz.
2
https://x.com/TheFigen_/status/1869743820222718312
Przecież to jest chore.
0
@Szklaner, z tym czarnym lądem to uważaj bo bana jeszcze wyłapiesz.
1
@ranger3120, new balance, ale najwygodniejsze jakie miałem to skechers.
0
@PizzerMan, zdrówka byku!
0
@Kluivert_P, o kurfa... :D
1
@norbi77, problem jest też taki, że jeśli to, że nie dojeżdżamy fizycznie zostałoby powiedziane publicznie to zaczęła by się mega nagonka i w sumie też byłoby to trochę nieprofesjonalne, więc wewnątrz zespołu może wiedzą gdzie leży problem, ale nie można tego ogłosić i wyszłoby, że sztab Hansiego źle przygotował zespół motorycznie. Wyciąganie wniosków wciąż musimy zostawić na wiosnę przyszłego roku gdzie będziemy (mam nadzieję) walczyć o puchary. Obyśmy tylko ligi nie przegrali już wcześniej...
0
BTC ath. Sky is the limt.
1
A może piłkarze też powinni poświęcić chwilkę tylko dla siebie i wtedy energia witalna by wróciła?
2
@BezglutenowyPedri, dzięki ziomuś. Takiego komentarza właśnie potrzebowałem po tym meczu.
6
Kurła, ale że Anka i Jej bachata tu zaraz wyskoczy to się nie spodziewałem.
0
@macio_944, nie zgodzę się. Moim zdaniem, żeby cokolwiek powiedzieć dobrego to trzeba poczekać na kilka dobrych spotkań na NASZYCH warunkach.
0
@Katalończyk 99, piękne słowa mordeczko, ale musisz wybaczyć nam te negatywne emocje bo się źle dzieje już od długiego czasu.
0
@Chaoss. jesteśmy pod formą już długo to dlatego niektórym puszcza fantazja. Jednak jest w tym trochę prawdy, że nasze mecze od dłuższego czasu wyglądają po prostu źle.
0
@Hubertusk, pierwsza połowa i owszem, ale druga to już był dramat.
0
Brakuje totalnie jakiś automatyzmów. Mam wrażenie, że to co dzieje się w ofensywie może wyniknąć z kunsztu indywidualnego jakiegoś zawodnika. Te wrzutki w pole karne były kwintesencją biciem głową w mur w tym meczu. Kryzys trwa już od wielu meczów niestety z wyjątkiem Majorki i BVB...
0
Yamal próbuje grać dalej. Oby to się nie skończyło ewentualnym pogłębieniem urazu. Nie możemy być uzależnieni od 17-latka przeciwko "takiemu" rywalowi.
3
@Roobo, serio mieli pretensje do Niego tu o coś? Brak słów dla tych ludzi.
0
Yamal pokazywał zmianę, więc pewnie Ferran za Niego wejdzie. Jestem ciekaw jak będzie wyglądać prawe skrzydło.
3
Olmo serio? Jak można trenować zawód dzień w dzień i robić coś takiego. Dramat.
1
Jak sędzia nie doliczy 3-4 minuty to mnie rozniesie.
0
No nawet mi nie gadajcie nawet. Lamine...
0
Lewus... Why???
0
Spokojnie Panowie, zaraz się rozkręci.
0
Miał być spacerek, a tak się zaczyna...
0
Pena znowu ratuje.
0
@FCBparasiempre, Pep chyba ostatnio zapowiedział, że City będzie Jego ostatnim klubem.
1
Mam nadzieję, że dziś poszatkujemy ich na drobno i zrobimy sałatkę z ogórków.
1
Jak to jest, że przed każdym meczem La Liga na Eleven jest godzinne studio, a kiedy na C+ to transmisja zaczyna się 5 minut przed meczem?