0



W materiale między innymi o nowym rosyjskim systemie "Kalinka", który ma być posłużony do walki ze starlinkami Muska.

1

@Bogan, jeśli chodzi o crypto to Phil Konieczny i Piotr Ostapowicz.

2

0

@Szklaner, z tym czarnym lądem to uważaj bo bana jeszcze wyłapiesz.

1

@ranger3120, new balance, ale najwygodniejsze jakie miałem to skechers.

0

@PizzerMan, zdrówka byku!

0

@Kluivert_P, o kurfa... :D

1

@norbi77, problem jest też taki, że jeśli to, że nie dojeżdżamy fizycznie zostałoby powiedziane publicznie to zaczęła by się mega nagonka i w sumie też byłoby to trochę nieprofesjonalne, więc wewnątrz zespołu może wiedzą gdzie leży problem, ale nie można tego ogłosić i wyszłoby, że sztab Hansiego źle przygotował zespół motorycznie. Wyciąganie wniosków wciąż musimy zostawić na wiosnę przyszłego roku gdzie będziemy (mam nadzieję) walczyć o puchary. Obyśmy tylko ligi nie przegrali już wcześniej...

0

BTC ath. Sky is the limt.

1

A może piłkarze też powinni poświęcić chwilkę tylko dla siebie i wtedy energia witalna by wróciła?

2

@BezglutenowyPedri, dzięki ziomuś. Takiego komentarza właśnie potrzebowałem po tym meczu.

6

Kurła, ale że Anka i Jej bachata tu zaraz wyskoczy to się nie spodziewałem.

0

@macio_944, nie zgodzę się. Moim zdaniem, żeby cokolwiek powiedzieć dobrego to trzeba poczekać na kilka dobrych spotkań na NASZYCH warunkach.

0

@Katalończyk 99, piękne słowa mordeczko, ale musisz wybaczyć nam te negatywne emocje bo się źle dzieje już od długiego czasu.

0

@Chaoss. jesteśmy pod formą już długo to dlatego niektórym puszcza fantazja. Jednak jest w tym trochę prawdy, że nasze mecze od dłuższego czasu wyglądają po prostu źle.

0

@Hubertusk, pierwsza połowa i owszem, ale druga to już był dramat.

0

Brakuje totalnie jakiś automatyzmów. Mam wrażenie, że to co dzieje się w ofensywie może wyniknąć z kunsztu indywidualnego jakiegoś zawodnika. Te wrzutki w pole karne były kwintesencją biciem głową w mur w tym meczu. Kryzys trwa już od wielu meczów niestety z wyjątkiem Majorki i BVB...

0

Yamal próbuje grać dalej. Oby to się nie skończyło ewentualnym pogłębieniem urazu. Nie możemy być uzależnieni od 17-latka przeciwko "takiemu" rywalowi.

3

@Roobo, serio mieli pretensje do Niego tu o coś? Brak słów dla tych ludzi.

0

Yamal pokazywał zmianę, więc pewnie Ferran za Niego wejdzie. Jestem ciekaw jak będzie wyglądać prawe skrzydło.

3

Olmo serio? Jak można trenować zawód dzień w dzień i robić coś takiego. Dramat.

1

Jak sędzia nie doliczy 3-4 minuty to mnie rozniesie.

0

No nawet mi nie gadajcie nawet. Lamine...

0

Lewus... Why???

0

Spokojnie Panowie, zaraz się rozkręci.

0

Miał być spacerek, a tak się zaczyna...

0

Pena znowu ratuje.

0

@FCBparasiempre, Pep chyba ostatnio zapowiedział, że City będzie Jego ostatnim klubem.

1

Mam nadzieję, że dziś poszatkujemy ich na drobno i zrobimy sałatkę z ogórków.

1

Jak to jest, że przed każdym meczem La Liga na Eleven jest godzinne studio, a kiedy na C+ to transmisja zaczyna się 5 minut przed meczem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?