0

weszłem tutaj poczytałem troche komentarzy i widze że wszyscy jak zwykle uważają że barca jest najlepsza na świecie i nikt jej nie pokona a tymczasem co pokazały spotkania z sociedad i valencią??? pytam sie ja was??!!!! fakt moim zdaniem barca jest lepsza od realu i wszyskie gran derbi to pokazują ale spójrzcie na inne zespoły z primera division wydaje mi sie że po tej aferze ze la liga to liga 2 zespołów troche sie zmobilizowały, a poza tym barcelona to tylko ludzie i też czasem przegrywają - w zeszłym sezonie bylismy najlepsi ale każdy nowy sezon to czyste konto i mozemy je zapisać porażkami lub wygranymi.

0

to ustawienie 3-4-3 zaczyna mnie trochę wkurzać oczywiście nie umniejszam zdolności trenerskich pepa bo w tym ustawieniu barca wygrała 5-0 z villarealem ale mieliśmy też przez to parę słabszych spotkań

0

ale że tylko 3 obrońców? pomimo wszystko jakoś średnio mi się to podoba

0

rzeczywiście moim zdaniem fabs nie jest potrzebny w Barcelonie - fakt ale pozostaje jeszcze jedna kwestia - nie tylko barca chce fabregasa ale też fabregas chce barcy

no i powstaje mały dylemat...

0

sprzedać bojana do romy nie do arsenalu bo może być tak samo jak z fabregasem. sprzedamy będzie kasa a 40 mln to i tak nie dużo w porównani do 55mln które arsenal kiedyś chciał za ceska

0

thiago zostaje SUUUUPPEEERRR!!! a tak się bałem że odejdzie to wspaniała wiadomość teraz jeszcze tylko kupić fabregasa i będziemy najlepsi

0

F.C. Barcelona

Jakże się cieszę że wygrała w jakże pięknym stylu

jedyne czego zabrakło mi w tym finale to emocje ale to dlatego że nie było czym się emocjonować barca po prostu była lepsza wygrała i tyle.

moim nie zapomnianym finałem zawsze będzie jednak ten z arsenalem

wtedy przeżywałem największe emocje i najbardziej podobała mi się barca dlatego też aż do dzisiaj uważałem że to w tamtym sezonie była najlepsza ale dzisiaj zrozumiałem że to dzisiaj mamy najsilniejszą ekipę w historii

Visca el Barca!

0

nie wiem jak barca grała w czasach dream teamu ale jej najlepszy sezon o którym już coś wiem to według mnie 2005/06. no cóż a dzisiaj jesteśmy mistrzami Hiszpanii (trzeci raz z rzędu) no i zobaczymy co pokaże wembley... dzisiaj jest dobrze nawet bardzo dobrze ale mogło by być lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?