0

nie rozumiem ostatniego pytania (to o messim) przecież nie tylko on strzela gole...

0

barca niech się zdecyduje: llorente czy neymar bo ich2 to za dużo

0

jestem wiernym i oddanym kibicem Barcy ale poza nią najbardziej lubię JUVENTUS - oby rozwalił chelsea nawet z 4-0 tego im sobie i wszystkim nienawidzącym chelsea życzę.
tak na marginesie - cieszy nazwanie Borussi europejską potęgą

0

oby to było wypożyczenie..

0

a mam pytanie na jakiej stacji transmitowana jest gala UEFA???

0

w tej chwili mam tyle myśli w głowie że aż trudno je wyrazić i nie będę tego zresztą robił bo niektóre są bez sensu inne sprzeczne ze sobą ale jedna rzecz mnie szczególnie zastanawia: pamiętacie statystykę wygranych w gran derbi?
a zauważyliście że barca nie może w niej wyjść na prowadzenie? jeśli już dochodzi do remisu (jak było przed wczorajszym meczem [87:87]) to następne spotkanie wygrywa real...
bardzo mnie ten fakt zastanawia...

0

ewentualnie zamiast juve - PSG

0

barca juve szachtar celtic

0

w tej chwili mam tyle myśli w głowie że aż trudno je wyrazić i nie będę tego zresztą robił bo niektóre są bez sensu inne sprzeczne ze sobą ale jedna rzecz mnie szczególnie zastanawia: pamiętacie statystykę wygranych w gran derbi?
a zauważyliście że barca nie może w niej wyjść na prowadzenie? jeśli już dochodzi do remisu (jak było przed wczorajszym meczem [87:87]) to następne spotkanie wygrywa real...
bardzo mnie ten fakt zastanawia...

0

dumni po zwycięstwie wierni po porażce...

0

blaugrana1989:
całkowita racja
barca pierwsze 30 minut (a szczególnie linia defensywna) grała na poziomie 1 ligi polskiej ja po porostu nie wiem co sie wczoraj z nimi działo

0

jak zwykle przy tym podobnych okazjach brakuje Polaka :( ...

0

chciałbym w końcu zobaczyć debiut songa a myślę że mecz z realem byłby do tego niesamowicie dobrą okazją

0

gówno prawda i tak go nie kupimy do nas idzie neymar

0

nawet nie wiecie jaki byłem zaskoczony gdy ok. 2 tygodnie temu miałem okazję zwiedzić Camp Nou. Wchodzę na trybuny i spodziewam się ujrzenia widoku pięknego stadionu z równiótko przyciętą (FC) Barcelońską trawką a tu lekki szok - trawy nie ma...
ale na szczęście już jest i wierzę że piłkarze Barcelony osiągną na niej największe możliwe sukcesy ;)

0

po ch..... nam środkowy obrońca??? Jest mascherano, puyol, pique, barta, fontas i muniesa (fakt że on akurat kontuzjowany ale w końcu wróci a i tak nawet bez niego mamy 5 środkowych obrońców wyżej wymienionych) boczni obrońcy to samo: mamy alves montoya, alba adriano a wrócić może abidal.
ja bym sprzedał fontasa (dla jego własnego dobra bo będzie grzał ławę w barsie), a jeśli abidal wróci to w zależności od formy wypożyczyłbym jednego z lewych obrońców (abi, alba, adriano) natomiast naprawdę potrzebnym transferem do barcy jest defensywny pomocnik bo na razie jest tylko busi i tutaj kupiłbym songa z arsenalu. w sprawie środkowych pomocników, skrzydłowych i napastników uważam że nasz skład jest kompletny

0

ktoś wie jakim systemem (formacją) zagra barca???

0

jak dobrze pamiętam my mamy 4 oni 2

0

MRM94 tylko że chelsea w swojej lidze zajęła 6 miejsce a my 2 a poza tym mamy więcej trofeów z zeszłego sezonu

0

pierwsza trójka:
1. messi
2. ronaldo
3. pirlo

0

czyli barca prawdopodobnie w sprawie klasycznej 9-tki (o której mówiło się ostatnio że jest Barcelonie bardzo potrzebna) postawi na Davida Villę :)
...i bardzo dobrze!!!

0

barca w ogóle przegrała kiedyś puchar Gampera??

0

te historie potwierdzają klasę barcy - mimo że o wymienionych wyżej zawodników starały się takie kluby jak manchastery, real madryt itp. i to oferując o wiele wyższe zarobki, oni odrzucali tak lukratywne oferty i byli nawet gotowi zrezygnować z części swoich zarobków byle tylko dostać się do Barcelony
Visca el Barca!

0

Jestem oddanym kibicem Barcelony jednak na euro nie kibicuję Hiszpanii tylko właśnie Włochom, których uwielbiam. Ich styl gry zawsze mi imponował mimo iż wielu go krytykuje, poza tym gra tam mój ulubiony golkiper - Gianluigi Buffon (przykład jego klasy w meczu z Anglią? - obroniony strzał johnsona z dosłownie 5 metrów). Już od paru lat jestem za nimi na każdej wielkiej imprezie i mam nadzieję, że euro wygrają właśnie oni.
Powodzenia Italia!!!

0

piłkarze barcelony powinni już przestać gadać o guardioli i skupić się na współpracy z tito
rozumiem że tęsknią za guardiolą ale przez takie ciągłe gadanie mogą zacząć nie doceniać Vilanowy

0

pep jeszcze wróci do barcy - teraz odpocznie sobie od tego całego szumu, od presji, a w końcu głód zwycięstwa i poczucie niedosytu skłoni go do powrotu

0

buzinga: no to syn syna messiego będzie geniuszem

0

szkoda ibry, zagrywał napastnikom takie piły że cud miód a oni to tak rypali, za to szewczenko - legenda powraca!!!

0

niby takie rozwiązanie jest korzystne ale mim zdaniem troche chamskie

0

chciałbym w końcu zobaczyć atak barcelony w ustawieniu messi villa pedro
takie potrójne klasyczne MVP z zeszłego sezonu
a jak mnie pamięć nie myli to takie ustawienie ostatni raz było w finale LM...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?