0

ciekawe jak według tego co mówi tito ma się zaadaptować w zespole Barta skoro on wogóle nie dostaje minut

0

nie dość że defensywa barcelony nawet w najlepszym składzie nie grała w tym sezonie zbyt dobrze to jeszcze tyle kontuzji...
OMG

0

*/dla

0

najciekawsze kto dostanie zp da trenera dawno już nie było w tej kategorii tak wyrównanego starcia między tak wieloma trenerami

0

*chociaż

0

chciałbym w końcu zobaczyć ville chciaż raz w ataku zamiast na skrzydle

0

w przyszłym sezonie powinien już pobić raula

0

wiktorinho92:
moja opinia jest chyba identyczna z twoją...

0

Camp Nou to świątynia piłki nożnej, serce barcy. Tam przeżywaliśmy wiele pięknych chwil, z tym obiektem wiąże się też pewna historia i tradycja. Idea nowego stadionu jest bez sensu, po co nam najlepszy stadion świata bez atmosfery i duszy Camp Nou. Lepiej przeprowadzić gruntowny, ale naprawdę GRUNTOWNY remont obiektu niż budować nowy. Może nie będzie największy na świecie nie najbardziej luksusowy, ale dla nas kibiców Barcelony najlepszy i wyjątkowy

0

dawć barte, trzeba wykorzystywać młodych aby w przyszłosci byli dla nas wartościowymi piłkarzami

0

alfons ma racje

0

niech on sie nie martwi o victora tylko o siebie

0

Obrona na teraz (bez pique i puyola):
masche song,
masche barta,
lub eksperymentalne
song barta

0

dajcie THIAGO

0

thiago w pomocy, albo żeby chociaż z ławki wszedł

0

messi viilla pedro - nasze ukochane MVP

0

jpdl ma chłopak okres słabszej formy a wy już jeździcie po nim jak po gównie
ogarnijcie sie...

0

0

ma najlepszą fryzurę w barcelonie :D

0

wracając do mojego poprzedniego komentarza:
1. zdanie: "jeśli Katalonia rzeczywiście byłaby niepodległa to tak jak napisałem wcześniej najlepszym wyjściem byłoby pozostanie w lidze hiszpańskiej" - tak jak napisałem wcześniej - chodzi o mój poprzedni komentarz który znajdziecie gdzieś tam na dole.
2. drugim argumentem przemawiającym za ligą francuską byłby fakt podniesienia jej prestiżu gdyby dołączył tam taki klub jak barca (a z prestiżem wiążą się pieniądze) poza tym nie zgadzam się z opinią - jak widzę większości że we francji barca wygrywałaby wszystko gdyż PSG już niedługo będzie jednym z najlepszych europejskich klubów wystarczy tylko spojrzeć jakiego formatu zawodników sprowadzają ale tak jak już pisałem: jeśli pozostanie w la liga nie byłoby dla barcelony niekorzystne pod względem ekonomicznym to jak najbardziej jestem za a co do francji uważam po prostu tamtejszą ligę za ciekawą alternatywę.

0

kiepski:
hiszpania już ma problemy (gospodarcze) a gdyby odłączyła się od niej katalonia to chyba całkiem by zbankrutowała, myślę jednak że zapędy niepodległościowe katalończyków są tak wielkie że niepodległa katalonia w przyszłości (mniej lub bardziej odległej) jest możliwa. chciałbym jednak poruszyć tutaj inną kwestię, mianowicie jeśli Katalonia rzeczywiście byłaby niepodległa to tak jak napisałem wcześniej najlepszym wyjściem byłoby pozostanie w lidze hiszpańskiej - ale głównie ze względów sportowych i dla pojedynków z realem jednak pod względem ekonomicznym mogłoby się to odbić niekorzystnie na naszym klubie (hiszpania bez katalonii to hiszpania biedna wprowadzająca cięcia wszędzie gdzie się da również w sporcie a więc i w lidze hiszpańskiej przychody dla klubów byłyby trochę mniejsze) w tym przypadku ciekawą alternatywą wydaje się liga francuska (głównie ze względu na pojedynki z PSG Lyonem czy marsylią) ale jeśli na pozostaniu w lidze hiszpańskiej barca nie straciłaby aż tak wiele (nie wiem bo nie jestem specjalistą w tej dziedzinie i wszystko co wyżej napisałem to tylko moje domysły) to byłbym zdecydowanie za tą opcją.

0

zawsze byłem i jestem za niepodległą katalonią ale kwestie sportowe powinny pozostać niezmienione

0

argentyna mistrzem świata 2014...
kto jest za???

0

wszystko zaje... co do jednego: w 4-2-3-1 zamieniłbym pozycje Villi i sancheza

0

i niech mi ktoś powie że on nie jest najlepszy na świecie. on drybluje, podaje, zdobywa gole: z akcji, z wolnych, z karnych, czasami głową...

0

leo powinien w końcu usiąść na ławce bo gra ostatnio na okrągło i zdecydowanie za dużo (ostatni raz pauzował w zeszłym sezonie z powodu otrzymania 5 żółtych kartek[!!!!!!!!])
to za dużo nawet jak na takiego piłkarza
a swoją drogą bardzo chętnie bym zobaczył jak poradziłby sobie nasz atak bez niego

0

visca el catalunya!!!

0

oby wiodło mu się jak najlepiej i niech któregoś dnia do nas wróci

0

nejdro: nie w środku tylko na skrzydle prawym a iniesta na lewym , fabregas w środku a villia i messi w ataku

0

VV.
alves (montoya), puyol (pique), mascherano (barta), alba
iniesta song fabregas (thiago)
pedro messi villa
lub bardzo eksperymentalny skład, który będzie chyba jedynie moim wymysłem ale myślę że propozycja ciekawa bo z dwoma pivotami i dwoma napastnikami (formacja 3-2-3-2):
alves(montoya) puyol(mascherano) alba
song busquets
pedro fabregas(thiago) iniesta
messi villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?