gęgi
Dołączył/a: listopad 2010
Bogatynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znaleźli się hejterzy...
fakt nie przyznaję mu racji ale mozna to powiedzieć normalnie a nie od razu ze jest gejem. naczytaliscie się głupot a naprawdę nic o nim nie wiecie
0
Ma rację, messi nie jest normalny, on wznosi się ponad normalnością.
0
Pierwszy raz od dawna jestem aż tak mocno i zdecydowanie za wyglądem nowych koszulek
0
OMG
Jak widzę mourinho zawładnął umysłami piłkarzy realu na dobre (i to chyba już jakiś czas temu) nawet Casillas pod jego wpływem pieprzy głupoty
a kiedyś był tak wspaniałym piłkarzem...
0
a teraz wyobraźmy sobie taki scenariusz: za 12,13 lat piłkarze ci stają się gwiazdami światowego formatu, a niepełnosprawny męzczyzna ma koszulke z ich podpisami sprzed lat...
Bardzo fajna inicjatywa, pokazuje wartości klubu
0
jedna z najlepszych reklam z udziałem messiego
0
wierzę w dobry omen, a więc arsenal, jak 2 lata temu
0
Valdes jak wysoko w tym rankingu...
0
niepodległość to chyba Katalonia, nie barcelona
0
kocham barcę ale jedna rzecz mnie denerwuje: ten klub nie potrafi radzić sobie z twardymi charakterami, tak było z ibrahimovicem, (polecam jego autobiografię)
0
mój ulubiony zawodnik w barsie
0
dzisiaj cały dzień spędzę (spędzam od 7.00) ubrany w meczową koszulce barcy
0
Pytanie: co wtedy stanie się z villą...
0
niech bierze city
0
powody dla których barcelona to już nie ta sama drużyna co kiedyś:
-za słaby pressing
-klepa bez ryzyka, na siłę w poprzek boiska, za mało prostopadłych piłek
0
Ja tam chciałbym zobaczyć go tak jak kiedyś na skrzydle
0
najlepszy gol wszechczasów i tyle a hejterzy niech idą spać
0
powinni dodać Ibrahimovica
0
WTF...
0
wspaniali kibice wspaniałych klubów
0
OKROPIEŃSTWO!,
Ostatnie naprawdę fajne stroje to te z sezonu 10/11. 11/12 były już gorsze ale do zniesienia, stroje teraźniejsze też są do zaakceptowania ale tak jak już napisałem ostatnie dobre stroje to z 10/11
jeśli te wejdą w życie będą to chyba najgorsze stroje w historii barcelony.
0
gratulacje dla leo i antonelli, dzisiaj pierwsze gole dla syna ! :)
a tak z innej beczki ktos wie jakie obywatelstwo dostanie Thiago???
0
adrianM11:
Torres???!!! Chyba ci się coś pomyliło
0
czy zdarzy się kiedyś tak że choć jedna niesłuszna kartka zostanie odwołana???
0
na dobranoc powiem tyle że zawodnikiem meczu mianowałbym iniestę - piękny mecz w jego wykonaniu
dobrej nocy
0
szkoda że messi nie mógł zadedykować bramki synowi
0
no to jutro Lewy pakuje hat-tricka realowi
:D
0
narzekacie na sancheza - no fakt nie błyszczy, ale zdarzało się że grał jeszcze gorzej
;P
0
Boże, tak właśnie objawia się mentalność Polaków - wszyscy narzekają...
O co wam chodzi?!!
Nie jest źle a nawet jest dobrze, w przerwie, jak to ktoś napisał, 3 schemaciki, 2. poł 3 bramki, a w razie czego mamy cesca i Villę (na których wejście liczę)
0
podsumowując 1. połowę:
- bramka dla celticu - Valdes znowu się nie popisał, masche też no i sanchez niepotrzebnie faulował (co do Valdesa nie chcę obrzucać go gównem i mówić że jest ciotą bo ratował nam dupę setki razy ale chcąc być obiektywnym ostatnio nie zachwyca, przydałaby się konkurencja na bramce)
- Barca grała wyśmienicie i wspaniale do straty gola, potem też nie było źle ale już bardziej statycznie
- gol Iniesty - miód