gęgi
Dołączył/a: listopad 2010
Bogatynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
villa w finale pucharu króla zmienia w drugiej połowie zmęczonego alexisa i chwilę po wejściu strzela z ok.23metrów zwycięską bramkę.
co wy na to??
0
Ale ztym pięknym futbolem realu i złotą pilka to juz przesadził.
hahaha!!!
0
Jestem zagorzałym fanem barcelony i nie cierpię wrecz nie nawidze mou ale w jednym niestety rację muszę mu przyznać i tu nie chodzi już o guardiolę ale o całą barce oni rzeczywiście tworzą wizerunek klubu idealnego ukrywając swoje wady.
0
co to znaczy po polsku??
0
barca ma za dużo skrzydłowych (tello, cuenka, afellay, pedro,) a za mało graczy na środku ataku (nie mówię o klasycznych "9" tylko po prostu o zawodnikach grających na środku ataku [messi, villa]). Ja bym sprzedał lub wypożyczył jednego ze skrzydłowych a kupił napastnika
0
real ogląda finał w telewizji
liga mistrzów dla BAYERNU!!!
(messi i ronaldo - specjaliści od karnych xD)
0
1. guardola 2. bielsa 3. blanc 4. klopp 5. wenger 6. smuda
0
połowa tego artykułu jest genialna a połowa do dupy
(minusujcie sobie i tak mam to gdzieś)
0
i znowu brak iniesty w środku pola (pewnie będzie grał na lewej pomocy [cuenka zapewne na prawej]) Xaviemu samemu będzie ciężko
0
moim zdaniem guardiola (pomimo swoich wcześniejszych błędów ze składem itp.) swoimi ostatnimi słowami tak umotywował ten zespół że na pewno wygramy
0
barca przez ostatnie 4 lata wygrała 13 tytułów real - 1
tak jak mówił guardiola - barca już wygrała
0
firap:
wyjąłeś mi to z ust
0
gdy wszedł alexis przypomniał mi się mecz z 1. poł sezonu
0
wstawić afellaya niech zaliczy asyste jak w zeszłym roku w półfinale LM i bedzie dobrze
xD
0
ej no właśnie przecież tam jest wygrawerowana nazwa zwycięzcy sam widziałem w zeszłym sezonie jak koleś grawerował FC BARCELONA na pucharze
0
miejmy nadzieję że nie zwycięży???
MIEJMY NADZIEJĘ ŻE PRZEGRA!!!
0
najlepsze jest: capitan!,capitan!,capitan!,capitan!,capitan!,capitan!,capitan!!!!!!!!!!!
0
przeczytałem autobiografię ibry i zgadzam się (józek guardiola, yaya24fcb)
jest SUPER!!!
0
Powtórzę to co mówiłem juz wielokrotnie
nie ma sensu kłócić sie oto na korzyść którego klubu sedziują arbitrzy gdyż popełniają oni bledy na korzyść lub niekorzysć obu klubów a to na co mozna sie skarżyć to OGÓLNIE niski poziom sedziowania w hiszpanii
0
Widze teraz wszyscy wyjeżdżają z tekstami o pokorze itp. ...
I BARDZO SŁUSZNIE
0
Lubie nawet kibiców madrytu z ktorymi da sie pogadać i przyznam ze mam nawet paru zajefajnych kumpli ktorzy sa za realem i takie przyjacielskie kłótnie są nawet spoko (uwierzcie naprawdę są tacy madridisci) za to nie nawidze kibicow slepo wierzących w każde słowo mou, niedostrzegajacych własnych błędów i bezsensownie hejtujacych barce (I see dead haters)
I od takich kibiców staram się być inny wręcz o 180° ale szczerze musze przyznac ze to nie zawsze wychodzi...
sorry za błędy pisze z fona
0
Haha a na realmadryt.pl nie napisali nawet slowa o symulkach czy genialnym wystepie pepe
0
Tak jak dzisiaj towarzyszyły nam emocje tak bedą one z nami az do kolejnej straty punktów realu. miejmy nadzieję ze to juz w meczu z athletico.
0
Teraz cała nadzieja w athletico potem jeszcze w sevilli i w bilbao no i w samej barcelonie oczywiście
0
4min piekla ale i nadziei (moze wpadnie coś dla valencii)
0
Jaki wynik???
0
Jaki wynik i która minuta???
0
Kur** nie napierdalajcie tak tymi komentarzami bo nie nadążam.
xD
0
Informujcie na,biezaco O WYNIKU jak możecie bo siedze na,fonie
0
Jaki wynik valencia real???