0

villa w finale pucharu króla zmienia w drugiej połowie zmęczonego alexisa i chwilę po wejściu strzela z ok.23metrów zwycięską bramkę.
co wy na to??

0

Ale ztym pięknym futbolem realu i złotą pilka to juz przesadził.
hahaha!!!

0

Jestem zagorzałym fanem barcelony i nie cierpię wrecz nie nawidze mou ale w jednym niestety rację muszę mu przyznać i tu nie chodzi już o guardiolę ale o całą barce oni rzeczywiście tworzą wizerunek klubu idealnego ukrywając swoje wady.

0

co to znaczy po polsku??

0

barca ma za dużo skrzydłowych (tello, cuenka, afellay, pedro,) a za mało graczy na środku ataku (nie mówię o klasycznych "9" tylko po prostu o zawodnikach grających na środku ataku [messi, villa]). Ja bym sprzedał lub wypożyczył jednego ze skrzydłowych a kupił napastnika

0

real ogląda finał w telewizji
liga mistrzów dla BAYERNU!!!
(messi i ronaldo - specjaliści od karnych xD)

0

1. guardola 2. bielsa 3. blanc 4. klopp 5. wenger 6. smuda

0

połowa tego artykułu jest genialna a połowa do dupy
(minusujcie sobie i tak mam to gdzieś)

0

i znowu brak iniesty w środku pola (pewnie będzie grał na lewej pomocy [cuenka zapewne na prawej]) Xaviemu samemu będzie ciężko

0

moim zdaniem guardiola (pomimo swoich wcześniejszych błędów ze składem itp.) swoimi ostatnimi słowami tak umotywował ten zespół że na pewno wygramy

0

barca przez ostatnie 4 lata wygrała 13 tytułów real - 1
tak jak mówił guardiola - barca już wygrała

0

firap:
wyjąłeś mi to z ust

0

gdy wszedł alexis przypomniał mi się mecz z 1. poł sezonu

0

wstawić afellaya niech zaliczy asyste jak w zeszłym roku w półfinale LM i bedzie dobrze
xD

0

ej no właśnie przecież tam jest wygrawerowana nazwa zwycięzcy sam widziałem w zeszłym sezonie jak koleś grawerował FC BARCELONA na pucharze

0

miejmy nadzieję że nie zwycięży???
MIEJMY NADZIEJĘ ŻE PRZEGRA!!!

0

najlepsze jest: capitan!,capitan!,capitan!,capitan!,capitan!,capitan!,capitan!!!!!!!!!!!

0

przeczytałem autobiografię ibry i zgadzam się (józek guardiola, yaya24fcb)
jest SUPER!!!

0

Powtórzę to co mówiłem juz wielokrotnie
nie ma sensu kłócić sie oto na korzyść którego klubu sedziują arbitrzy gdyż popełniają oni bledy na korzyść lub niekorzysć obu klubów a to na co mozna sie skarżyć to OGÓLNIE niski poziom sedziowania w hiszpanii

0

Widze teraz wszyscy wyjeżdżają z tekstami o pokorze itp. ...
I BARDZO SŁUSZNIE

0

Lubie nawet kibiców madrytu z ktorymi da sie pogadać i przyznam ze mam nawet paru zajefajnych kumpli ktorzy sa za realem i takie przyjacielskie kłótnie są nawet spoko (uwierzcie naprawdę są tacy madridisci) za to nie nawidze kibicow slepo wierzących w każde słowo mou, niedostrzegajacych własnych błędów i bezsensownie hejtujacych barce (I see dead haters)
I od takich kibiców staram się być inny wręcz o 180° ale szczerze musze przyznac ze to nie zawsze wychodzi...

sorry za błędy pisze z fona

0

Haha a na realmadryt.pl nie napisali nawet slowa o symulkach czy genialnym wystepie pepe

0

Tak jak dzisiaj towarzyszyły nam emocje tak bedą one z nami az do kolejnej straty punktów realu. miejmy nadzieję ze to juz w meczu z athletico.

0

Teraz cała nadzieja w athletico potem jeszcze w sevilli i w bilbao no i w samej barcelonie oczywiście

0

4min piekla ale i nadziei (moze wpadnie coś dla valencii)

0

Jaki wynik???

0

Jaki wynik i która minuta???

0

Kur** nie napierdalajcie tak tymi komentarzami bo nie nadążam.
xD

0

Informujcie na,biezaco O WYNIKU jak możecie bo siedze na,fonie

0

Jaki wynik valencia real???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?