0

no jeszcze 10 minut, jeszcze gol messiego i do japonii

0

Keita???
LOL

0

bardzo bym chciał żeby dzisiaj zagrał Villa

0

co ciakawe z całego ataku barcelony gola do tej pory nie strzelił tylko messi

WYGRAMY!!!!

0

podsumowując wszystkie moje komentarze do tej pory:
WYGRAMY!
VAMOS BARCA!!!

0

GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

mariusz 1621 zgadzam się w pełni z tobą
a tak z innej beczki: moim zdaniem realowi należy się równiez pochwała: nie symulują grają ładniej niż w ostatnich gran derbi nie zachowują sie arogancko i akceptuja decyzje sedziego, który prowadzi mecz wręcz idealnie

0

chciałbym zauważyc że zawodnikom często przeszkadzają kibice realu tymi całymi laserami

0

GGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ten styl barcy, ta klepka jest niepowtarzalna, uwielbiam to, i za to ich kocham

0

a co do valdesa to sezonowcy niech idą spac

0

już jestem bardzo spokojny, wygramy na pewno, zauważyłem że barca pierwsze minuty meczy gra bardzo nerwowo ale jak sie już rozegra jest nie do zatrzymania, tak też jest i bedzie dzisiaj
VAMOS BARCA!!!

0

natalka10 :
dokładnie tak

0

no w końcu mam dobrą transmisje i sie nie spóźnia (chyba mam 41 min.)
no i w końcu idzie ładna klepka
wygramy to
VAMOS BARCA!!!

0

u mnie dopiero 33minuta

0

ale mam spóźnona transmisje u mnie gol jest dopiero teraz
VAMOS!!!!!

0

ja będę wierzył w barcelonę dopuki będą chociaż minimalne szanse na zwycięstwo
chociaż real dażę dużym szacunkiem ze wzgledu na poziom jaki prezentują i wiem że też mogą wygrac ale do końca bedę wierzył w barcelonę
Visca el Barca!

0

jak na razie to w tym meczu poza stratami piłki barcelony pod polem karnym realu i kontr realu to nic sie nie dzieje ciekawego
wiecej klepki panowie i waszego stylu!!!
VAMOS BARCA!!!

0

wtedy to było santiago bernabeu i dzisiaj też jest i oby też było dla nas szcześliwe
VAMOS BARCA!

0

uff...

0

podaj mi ktoś przykład meczu w którym barca jako pierwsza straciła bramkę a potem wygrała, żebym sie troche uspokoił

0

Ja bym wystawił taki skład: (4-3-3)
Valdes, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Villa

0

...w takich chwilach jak ta z 29.11.2010 to nieraz aż chce mi sie płakać...

...ze szczęścia i z zachwytu.

0

29 listopada to najwspanialsza data dla wszystkich cule i całej barcy ta pamiętna manita na zawsze pozostanie w moim sercu to jeden z największych i najwspanialszych zwycięstw Barcelony w hiostori.
Ale 29.11 jest też inną rocznicą - rocznicą wydarzenia o wiele starszego od pamiętnej manity: 29.11.1899 to data założenia Footbal Club Barcelona w skrócie FC barcelona i mam nadzieję, że w tym dniu Barca na swoje 112 urodziny sprawi nam wszystkim prezent w postaci pięknego zwycięstwa z rayo.
odnośnie założenia barcelony bardzo ciekawy artykuł z 2007 roku:
http://www.fcbarca.com/38646-wiekowa-laska.html

Visca el Barca!

0

dla wyjaśnienia w 3-4-3 alves jest pomiędzy skrzydłowym a obrońcą

0

ach troche nie wyszło to ustawienie (w 4-3-3 busquets miał być na środku)

0

jeżeli pep wystawia 4-3-3 to mój optymalny skład wygląda tak:

alves________pique___________puyol_________abidal

busquets

xavi______________________fabregas

(thiago) (iniesta)

messi________________villa____________________pedro

(fabregas,sanchez)

a jeśli wystawia 3-4-3 to tak:

busquets______mascherano_______puyol

alves

xavi____________thiago______fabregas

messi__________________villa_______________pedro

(sanchez)

0

ale chodzi mi o to że oni po prostu zaczynają się wywyższać i pysznić jak kibice realu (błe!)

0

lukas, palar - jak najbardziej sie z wami zgadzam a szczególnie spodobało mi się to że messi nawet jesli gra na skrzydle będzie mógł grać w środku ponieważ dani alves gra ofensywnie i to pokazuje uniwersalność ustawienia 4-1-2-3 - boczni napastnicy pełnią jednoczesnie funkcję napastnika i skrzydłowego, dani alves gra i na skrzydle i w obronie a w 3-4-3 typowy defensywny lub środkowy pomocmnik (busqets, xavi) musi grać na skrzydle a tam im nie idzie, villa na boku se nieradzi,i alves nie gra prawie wogóle.

ja tam wole 4-1-2-3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?