gęgi
Dołączył/a: listopad 2010
Bogatynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no jeszcze 10 minut, jeszcze gol messiego i do japonii
0
Keita???
LOL
0
bardzo bym chciał żeby dzisiaj zagrał Villa
0
co ciakawe z całego ataku barcelony gola do tej pory nie strzelił tylko messi
WYGRAMY!!!!
0
podsumowując wszystkie moje komentarze do tej pory:
WYGRAMY!
VAMOS BARCA!!!
0
GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
mariusz 1621 zgadzam się w pełni z tobą
a tak z innej beczki: moim zdaniem realowi należy się równiez pochwała: nie symulują grają ładniej niż w ostatnich gran derbi nie zachowują sie arogancko i akceptuja decyzje sedziego, który prowadzi mecz wręcz idealnie
0
chciałbym zauważyc że zawodnikom często przeszkadzają kibice realu tymi całymi laserami
0
GGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ten styl barcy, ta klepka jest niepowtarzalna, uwielbiam to, i za to ich kocham
0
a co do valdesa to sezonowcy niech idą spac
0
już jestem bardzo spokojny, wygramy na pewno, zauważyłem że barca pierwsze minuty meczy gra bardzo nerwowo ale jak sie już rozegra jest nie do zatrzymania, tak też jest i bedzie dzisiaj
VAMOS BARCA!!!
0
natalka10 :
dokładnie tak
0
no w końcu mam dobrą transmisje i sie nie spóźnia (chyba mam 41 min.)
no i w końcu idzie ładna klepka
wygramy to
VAMOS BARCA!!!
0
u mnie dopiero 33minuta
0
ale mam spóźnona transmisje u mnie gol jest dopiero teraz
VAMOS!!!!!
0
ja będę wierzył w barcelonę dopuki będą chociaż minimalne szanse na zwycięstwo
chociaż real dażę dużym szacunkiem ze wzgledu na poziom jaki prezentują i wiem że też mogą wygrac ale do końca bedę wierzył w barcelonę
Visca el Barca!
0
jak na razie to w tym meczu poza stratami piłki barcelony pod polem karnym realu i kontr realu to nic sie nie dzieje ciekawego
wiecej klepki panowie i waszego stylu!!!
VAMOS BARCA!!!
0
http://www.rojadirecta.me/goto/corazon-ch01.blogspot.com/
0
wtedy to było santiago bernabeu i dzisiaj też jest i oby też było dla nas szcześliwe
VAMOS BARCA!
0
uff...
0
podaj mi ktoś przykład meczu w którym barca jako pierwsza straciła bramkę a potem wygrała, żebym sie troche uspokoił
0
Ja bym wystawił taki skład: (4-3-3)
Valdes, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Villa
0
...w takich chwilach jak ta z 29.11.2010 to nieraz aż chce mi sie płakać...
...ze szczęścia i z zachwytu.
0
29 listopada to najwspanialsza data dla wszystkich cule i całej barcy ta pamiętna manita na zawsze pozostanie w moim sercu to jeden z największych i najwspanialszych zwycięstw Barcelony w hiostori.
Ale 29.11 jest też inną rocznicą - rocznicą wydarzenia o wiele starszego od pamiętnej manity: 29.11.1899 to data założenia Footbal Club Barcelona w skrócie FC barcelona i mam nadzieję, że w tym dniu Barca na swoje 112 urodziny sprawi nam wszystkim prezent w postaci pięknego zwycięstwa z rayo.
odnośnie założenia barcelony bardzo ciekawy artykuł z 2007 roku:
http://www.fcbarca.com/38646-wiekowa-laska.html
Visca el Barca!
0
dla wyjaśnienia w 3-4-3 alves jest pomiędzy skrzydłowym a obrońcą
0
ach troche nie wyszło to ustawienie (w 4-3-3 busquets miał być na środku)
0
jeżeli pep wystawia 4-3-3 to mój optymalny skład wygląda tak:
alves________pique___________puyol_________abidal
busquets
xavi______________________fabregas
(thiago) (iniesta)
messi________________villa____________________pedro
(fabregas,sanchez)
a jeśli wystawia 3-4-3 to tak:
busquets______mascherano_______puyol
alves
xavi____________thiago______fabregas
messi__________________villa_______________pedro
(sanchez)
0
ale chodzi mi o to że oni po prostu zaczynają się wywyższać i pysznić jak kibice realu (błe!)
0
lukas, palar - jak najbardziej sie z wami zgadzam a szczególnie spodobało mi się to że messi nawet jesli gra na skrzydle będzie mógł grać w środku ponieważ dani alves gra ofensywnie i to pokazuje uniwersalność ustawienia 4-1-2-3 - boczni napastnicy pełnią jednoczesnie funkcję napastnika i skrzydłowego, dani alves gra i na skrzydle i w obronie a w 3-4-3 typowy defensywny lub środkowy pomocmnik (busqets, xavi) musi grać na skrzydle a tam im nie idzie, villa na boku se nieradzi,i alves nie gra prawie wogóle.
ja tam wole 4-1-2-3