0

nie ma to jak skomentować artykuł z 2005 roku

0

fajny ma dom i...
...koszulke z eminema xD

0

messi naprawdę pobije WSZYSTKIE rekordy ale najbardziej cieszy gol pedro

0

Ja czuję że on w przyszłości może zostać naprawdę wielkim zawodnikiem, może nie takim jak messi ale naprawdę on bedzie wielki mam takie przeczucie także OD TELLO WARA jak napisał kolega poniżej

0

juliancarax: trzeba sobie powiedzieć otwarcie kontrowersje były po obu stronach.
Mnie wkurzają ludzie którzy kłócą się o to na korzyść którego klubu sędziował arbiter. Moim zdaniem zawsze jest tak że wygrywa lepszy no chyba że rzeczywiście nastąpiła korupcja a kontrowersje jeśli się zdarzają to są one niestety elementem futbolu i zazwyczaj występują po obu stronach

0

a i jeszcze zapomniałem dodać: szczerze polecam autobiografię ibry i zapraszam do oceniania mojęj wypowiedzi (nawet jeżeli oceny mają być negatywne) i wyrażania własnych opinii.

0

dziś w barcelonie za czasów pana guardioli coraz rzadziej spotyka się takie magiczne chwile pojedyńczych osób, indywidualności jak chociażby za czasów ronaldinho czy pamiętnego gola iniesty z pófiału z chelsea, gol messiego z 2007 roku w meczu z getafe porównywany do gola maradony albo jego gol głową w finale LM 2008/2009 z Man Utd i szczerze mówiąc pomimo że guardiolę uważam za najlepszego trenera na świecie to mam mu za złe (i to BARDZO!) że nie radzi sobie z silnymi charakterami, z indywidualnościami i przez niego musieliśmy pozbyć się takich zawodników jak ronaldinho, eto, czy ibrahimović. I tak wiem że zaraz zaczniecie gadać że ibry pozbyliśmy się słusznie i po części jest to prawda ale gdyby pep umiałby sobie z nim poradzić to nie stracilibyśmy na jego transferze 40mln euro a zyskalibyśmy piłkarza który coś wnosi do drużyny nie to co villa (pomimo że lubię ville ale używam tu jego nazwiska tylko jako przykładu) i takim piłkarzem wnoszącym coś ciekawego i wręcz porywającego może w dzisiejszych czasach okazać się tello i jeżeli guardiola tego nie wykorzysta to chyba naprawdę przestanę go lubić...

0

Telo w końcu w wyjściowej 11 on jest super a barca zacznie chyba niedługo cierpieć na problem bogactwa w formacji ataku

0

polecam autobiografię Ibry, jest PRZEŚWIETNA

0

(z sędziami)

0

teraz to już nie to co kiedyś

0

deat haters kiedy to było??

0

ok nawet jeżeli pique faulował to nie należała sie czerwona a poza tym jakby np. zrobił tak pepe to nawet faulu by nie było znając życie

0

będzie na polsacie mecz barcy??

0

ale inesta był zniech największy
WIELKI INIESTA

0

keita zajefajny gol
po asyście alexisa
a na dokładkę xavi po asyście iniesty
który sam strzelił gola jako pierwszy w tym meczu po asyście adriano

0

*alexis

0

cóż..., alexix - to zależy od poziomu zmęczenia i jeśli po meczu swojej kadry będzie zmęczony to rzeczywiście może zacząć mecz na ławce. jego brak mógłbym więc przeboleć ale pominięcie zawodnika tej klasy co Mascherano przy niedyspozycji tylu ważnych ogniw zespołu byłoby moim zdaniem poważnym błędem

0

dobra podsumowując grę barcy w 1 poł. to MOIM ZDANIEM najlepiej grali:
puyol, fabregas, alexis, messi
całkiem dobrze zagrał też montoya, iniesta i pedro na skrzydle

0

ale fabregas miał zajefajną sytuację szkoda że wtedy była poprzeczka

0

mogło być nawet 5, 6-1 ale diego alves broni super
co do messiego to dwie rzeczy:
1.chyba w końcu się obudził (HHUUUURRAAA!!!!)
2. ku*** zły jestem bo cały czas myli mi się z Alexisem (obaj są prawie takiego samego wzrostu i chyba to dlatego)

0

no chyba wróciła stara dobra barca, oby potwierdziła to w drugiej połowie i następnych meczach.
Madrycie bój się, nadchodzi Barca!!!

0

moim zdaniem to barca pozywa ich do sądu tylko dla tych 6 milionów ba ma kłopoty finansowe

0

to prawie jak torres:
35\0 i 45\5

0

14-letni Messi:

0

Sorry ze drugi razz tym linkiem ale forum tak szybko zasuwaze zobaczyly go moze z dwie osoby

0

0

teraz już wiecie czemu polska piłka stoi na tak niskim poziomie. jedyne miejsca gdzie piłkarze mogą się odpowiednio kształcić są za granicą

0

dla barcelony priorytetem powinno być pozyskanie obrońców np. thiago silva lub jordi alba a nie kupowanie napastników czy skrzydłowych. myślę że zostawienie w klubie tello i cuenki będzie lepszym pomysłem niż kupowanie niepewnego bale'a.
tak wiem że zaraz powiecie że bale jest dobry itp. ale pamiętacie sytuację z ibrachimoviciem - aby go kupić musieliśmy się pozbyć eto, a sami wiecie jak na tym wyszliśmy
tello i cuenka mają DNA barcy a z balem może być różnie

0

fzktycznie barca moze i przestała grać robi to za schemoatycznie i za czytelnie ale mam nadzieję że WEŹMIE SIĘ W GARŚĆ nie wiem z czego to wynika ale wiara umiera ostatnia a co do mesiego: patrz: mój poprzedni komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?