0

gimbus z internetu: 100% racji!!!
Gdy dziś w szkole moi znajomi (kibice barcy ale nie zaangażowani emocjonalnie w nią zbyt mocno) dowiedzieli się o nieprzedłużeniu umowy z Victorem od razu się zaczęło: "bardzo dobrze", "i tak był słaby" itp.

0

szkoda, mimo że nie był najlepszy i wiele osób go hejtuje (nieraz faktycznie były do tego powody) to jednak wiele razy ratował nam za przeproszeniem dupę i był dla klubu wierny oddany i lojalny. teraz przez krytykę jaka na niego spadała postanowił dać spokój.
i mówię jeszcze raz: mimo że popełnił wiele błędów to ma w sobie coś co sprawia że ja zawsze będę mu kibicował nawet jeśli inni się od niego odwracają.

0

alexis to masakra!!!, powinni go wywalić i ściągnąć z powrotem afellaya

0

I0Messini: Nie wykradli bo to była umowa na którą zgodziły się obie strony, Fabs nie miał w tedy szans na wejście do składu a wenger dał mu szansę regularnej gry.

0

a odbiegając od tematu alexisa to chciałbym powtórzyc bo widzę redakcja nie zmieniła oceny: moim zdaniem Song zasługuje na 8 - gdy patrzyłem na jego grę z pierwszej piłki to przypominała mi się barca za najlepszych czasów guardioli, kilka podań wymienianych bez przyjęcia, w ułamkach sekund, dobrze ustawiał się na boisku zarówno gdy trzeba było podejść do przodu czy trochę się wrócić.

0

siataryj10: ile ty masz lat bo twoje wypowiedzi brzmią bardzo dziecinnie

0

w sumie tak, ale widzę że równy z ciebie gość i można z tobą normalnie podyskutować w przeciwieństwie do sekty sancheza jaka zapanowała w temacie ocen

0

widze że tu faktycznie zapanowała sekta Alexisa

0

Panko92: tylko że w piłce nożnej liczy się głównie skuteczność. Co z tego że zespół będzie miał 10 okazji i żadnej nie wykorzysta jak rywal będzie miał jedną i strzeli gola. pokazał to dwumecz z chelsea w zeszłym sezonie.

0

może i faktycznie jestem trochę zaślepiony sympatią do Villi ale on jest przynajmniej skuteczny a nie jak sanchez, który może i angażował się w mecz ale z tych sytuacji, które miał powinien strzelić z pięć bramek a on nawet na pustą nie trafia.

0

arsenal - bardzo lubię ten klub, styl podobny do barcy co nie jest łatwe w siermiężnej premier ligue, wkurza mnie jedynie polityka transferowa wengera - sprowadza młodych przyszłościowych zawodników, ci wyrastają na gwiazdy i widząc że klub ten nic nie osiąga odchodzą. To błędne koło. Czy nie lepiej byłoby najpierw za trochę grubsze pieniądze sprowadzić jakichś dobrych piłkarzy, w końcu coś wygrać a dopiero potem myśleć o młodych piłkarzach? jeśli oni będą widzieć że klub osiąga sukcesy będa chcieli zostać (jak w barcelonie)...

0

odnośnie komentarzy co do alexisa - zasłużył na swoją ocenę (3), całkowicie zgadzam się z redakcją, gdyby nie dwie bramki miałby notę 1.

0

moim zdaniem Song zasługuje na 8 - gdy patrzyłem na jego grę z pierwszej piłki to przypominała mi się barca za najlepszych czasów guardioli, kilka podań wymienianych bez przyjęcia, w ułamkach sekund, dobrze ustawiał się na boisku zarówno gdy trzeba było podejść do przodu czy trochę się wrócić.
Villa - 8,5 - piękna bramka z ostrego kąta, precyzyjna od słupka, to był mecz gdzie uwidoczniło się w bardzo wydatny sposób doświadczenie Davida. Dobra gra na skrzydle, dużo pomagał kolegom. Jego postawa była przykładem gry dobrego skrzydłowego/napastnika.

0

co do adriano to może niech zagra zamiast alby. Jordi ostatnio po rewelacyjnych występach zanotował lekki spadek formy, natomiast w związku z wielką formą adriano w końcówce zeszłego roku i rosnącym poziomem alvesa może to oni powinni zagrać.

0

co z tego że sanchez strzelił dwa gole z drugoligową cordobą?
z tych sytuacji co miał powinien strzelić z osiem! Ludzie on dwa razy nie trafił na praktycznie pustą bramkę!!! Villa jest od niego 10 razy lepszy, szkoda że naciągnął mięsień bo liczyłem że w końcu zagra w lidze.

0

niby nie strzela dużo goli, a jednak...
i to dosyć ważne - wiele ze swoich goli z dobył w finałach

0

ps. szkoda tych goli pedro bo liczyłem że zdobędzie hat-tricka, rzadko się zdarza aby robił to ktoś inny niż messi

0

jak się tak czyta to niby było tego trochę, ale oglądając mecz i patrząc na wynik nie odczuwa się tego aż tak bardzo

0

DAWAĆ VILLĘ!

0

dużo osób mówi że sezon poprzedni tj. 2011/2012 był najgorszy w historii pep teamu ze względu na jego najgorsze momenty: półfinał z chelsea, mecz z realem na CN, choroba abidala, czy kontuzja VIlli. I faktycznie wspominając te momenty, aż chce mi się płakać - to bardzo smutne dla każdego cule. chyba najlepszym momentem zeszłego sezonu był jego początek i superpuchar wygrany z realem - to były z kolei bardzo piękne chwile napawające mnie dumą i radością. Ale chciałbym przypomnieć sezon 2009/2010 - pamiętacie? - przegrany puchar króla i półfinał LM z interem mourinho, niefortunny transfer ibrahimovicia - bardzo smutne momenty.
jednak za to właśnie ceniłem pep team, za dostarczane emocje, i oczywiście nie mówię tu jakobym cieszył się z przegranych mojego ukochanego klubu lecz o tym że jest to więcej niż klub - czasami nie liczą się tylko sukcesy jak w drużynach mourinho, tutaj przede wszystkim liczy się człowiek co pokazały przypadki abiego i tito. Kocham tę drużynę bo dostarcza mi jako kibicowi całe spektrum najmocniejszych i najszczerszych emocji.
oczywiście klub ten wbrew poglądom najbardziej fanatycznych kibiców ma również i wady ale wartości jakie przedstawia są piękne i godne naśladowania.

0

sprzedajmy sancheza i cuenkę i kupmy neymara

0

moim zdaniem messi jest najlepszy na świecie jeśli nie najlepszy w historii ale ronaldinho był niesamowity i szczerze mówiąc jego styl i sposób gry podobała mi się bardziej niż gra messiego.

0

opisz się w trzech słowach...
nieźle mu wyszły te trzy słowa...

0

dla mnie osobiście jako cule najgorszy był półfinał z chelsea, a najlepszy powrót abiego

0

szkoda że nie wszystkim się uda bo jest to niemożliwe, kandydatów do debiutu w najbliższych dwóch latach jest co najmniej siedmiu (s. gomez, s. roberto, c. planas, rafinha, dongou, deulofeu, kiko femenia) , to bardzo dużo.

0

niech idzie do city :D

0

i to jest właśnie różnica między pepem a tito: pep był bardzo blisko zawodników, był ich przyjacielem i łączyła go z nimi szczególna więź ( co można było zauważyć po wygranym finale LM w 2011), tito natomiast zachowuje pewien dystans ale jest szczery, bezpośredni, komunikatywny, no i jest mistrzem taktyki (w przeciwieństwie do guardioli który stawiał raczej na aspekt psychologiczny niż na taktykę za którą odpowiedzialny był tito. oczywiście nie kwestionuję tutaj umiejętności taktycznych pepa tylko zwracam uwagę na to iż nie przejmował się nią aż tak mocno jak wyżej wspomnianym aspektem psychologicznym)

0

Nie obchodzę tych świąt ale za to chciałbym życzyć w nowym roku wszystkim cules potrójnej korony.

0

A i jeszcze jedno, sojerrrr, wypowiedzialeś sie mistrzowsko

0

I odpierdolcie się od ibry, jeszcze raz powtarzam: nic o nim nie wiecie
jestem jego wielkim fanem, ibra wbrew pozorom jest spoko (polecam jego autobiografię)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?