gęgi
Dołączył/a: listopad 2010
Bogatynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale przecież w słowie murzyn nie ma nic obraźliwego, to zwykłe określenie rasy ludzkiej.
0
Osobiście uważam, że pod względem sportowym odejście Tito wyszło nam na dobre, jednak takie rzeczy jak ciężkie choroby i walka o ludzkie życie są ponad sportem, ponad futbolem więc mój głos pada na to właśnie wydarzenie.
A czysto sportowo to dwumecz z Bayernem...
0
Nie rozumiem co wszyscy widzą w tej bramce Sancheza...
Już ta z Valladolid była ładniejsza
P.S. Pewnie znowu zostanę zasypany minusami za zwykłe wyrażenie własnej opinii...
0
a i zapomniałem Busiego dopisać na 9.
0
I za co te minusy, wyraziłem tylko swoją opinię, chyba mam prawo by mieć inne zdanie niż reszta, na mnie na przykład bramka Alexisa z Realem wielkiego wrażenie nie zrobiła ani pięknem ani poziomem trudności (dwóch obrońców, bramkarz wyszedł za daleko)
Jak dla mnie najtrudniejsza to Messiego z Bilbao a te najlepsze wizualnie to
Messi z Milanem, Adriano z Malagą i Alexis z Realem Valladolid...
0
1. Messi z Atlethikiem Bilbao
2. Messi z Milanem
3. Adriano z Malagą
4. Alexis z Realem Valladolid
5. Alexis z Realem Madryt
6. Martin Montoya z Malagą
7. Messi z Almerią
8. Neymar z Celtikiem
10. Xavi z Levante
0
1.busi
2.fabs
3.song
4.xavi iniesta
6.roberto
7.dos santos
0
Najlepsi moim zdaniem busi i fabs, głos pada na tego pierwszego ze względu na parę słabszych występów cesca jako fałszywa 9
I mam pytanie: dlaczego podobnie jak alves, fabs jest w koszulce "odbiciu lustrzanym"?
0
Co do pique nie do końca zgadzam się z redakcją w kwesti dwumeczu z Bayernem - w pierwszym spotkaniu faktyczne geri zawalił ale w rewanżu był jednym z nielicznych zawodników, którym naprawdę zależało na tym by ratować honor tego klubu.
Głos oddaję na mascherano mimo że moim zdaniem pique przewyższa go o klasę jak jednak nadmieniła redakcja zdarzały mu się bardzo słabe mecze a masche poza pojedynczymi wpadkami grał bardzo równo.
A tak na marginesie: dlaczego alves na zdjęciu jest w koszulce będącej odbiciem lustrzanym oryginału?
0
ewentualnie tello za songa
0
tello za busquetsa, neymar do środka a tello na lewą
0
iniesta na lewe skrzydło neymar do środka ataku a Fabs na pomoc
0
Neymar jak zwykle na siłę wciśnięty do nagrody puskasa
0
PEDRO Pedritto PEDRO!!!
xDxDxD
0
messi messi... Ty lepiej popatrz jak barca grała przed jego kontuzją - messi grał piach a to Neymar ciągnął drużynę. pierwszy lepszy przykład? - Gran Derbi...
0
no tak faktycznie mój błąd
0
Tak naprawdę ten mecz nic nam nie powie o obecnej formie Barcy, to tylko trzecioligowa cartegena. to w jakim ta drużyna jest stanie może się okazać w chociaż trochę ogarniętym meczu ligowym.
0
w sumie w zeszłym sezonie z L`Hospitalet na wyjeździe wygraliśmy tylko 1-0 a na CN było 9-0...
jest nadzieja...
0
czo ten pedro?
0
Fabregas sie cieszy jakby w finale LM strzelił a nie trzecioligowcowi w 1/16 CdR
0
Ordep Sagerbaf zehcnas otrebor gnos steuqsub abla loyup artrab onairda otnip
0
No i macie swojego Pedro hehe
0
ciekawe czy Martino po tym meczu też będzie mówił że w 1. połowie widział najlepszą Barcelone w tym sezonie?
0
zaczynam uważać że te stroje wyjazdowe są ewidentnie pechowe
0
co do transferów to na pewno mamy zdecydowany nadmiar napastników (a konkretnie skrzydłowych): Afellay, Cuenca, Sanchez, Pedro, Tello, Neymar, Messi, a z wypożyczeń wrócą po sezonie Deulofeu i Bojan. Kogoś na 100% trzeba będzie się pozbyć (najpóźniej latem) tym bardziej że możliwy jest zakup przez Barcelonę "klasycznej 9". Jeśli chodzi o formację pomocy to uważam że nie trzeba nic zmieniać: jest Xavi, Iniesta, Fabregas, Dos Santos, Sergi Roberto którzy znakomicie sobie radzą a na DP są Busi i Song. Co do obrony uważam że nie jest źle ale jeden dodatkowy stoper by nie zaszkodził.
0
11 grudnia - moje urodziny, mam nadzieję że mecz będzie w TV i że Barca wygra :)
0
DLA WSZYSTKICH KTÓRZY PYTAJĄ DLACZEGO JEST GOL IBRY Z 2012 ROKU:
Ibra strzelił tego gola już po nominacjach więc nie miał szansy załapać się na nagrodę w 2012 roku i jest teraz
0
nie wiem czemu nie nominowali Davida luiza (
a Neymara jak zwykle na siłę wcisnęli, bo nazwisko czy nie wiem co
Jak dla mnie Ibra powinien wygrać
0
Poza tym czytając artykuły pojawiające się na Fcbarca.com wnioskuję, że jego sprowadzenie nie musiałoby być takie trudne - Jako że Barca ma znakomite relacje z Atletico wystarczy że skorzysta ono z opcji wykupu zawodnika za określoną kwotę zawartej w kontrakcie z Chelsea, a Barca kupi bramkarza bezpośrednio od Atletico :)
0
Ja jestem za sprowadzeniem Courtoisa,