gęgi
Dołączył/a: listopad 2010
Bogatynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
FIFA MAFIA
1
z Vermaelenem to są jakieś jaja w tej ankiecie
1
tabelka byłaby dobra
0
Gdybym miał oceniać poprzedni sezon, zdecydowanie wybrałbym Vadesa - pod względem indywidualnym chyba najlepsza kampania w karierze (szkoda, że skrócona przez kontuzję). Jednak ponieważ ocena jest za okres od 1 stycznia do 31 grudnia, a Victor swoją grę zakończył już w marcu, dla mnie obiektywnie wygrywa Bravo, mimo że niczym spektakularnym się nie popisał, był jednak bardzo regularny i solidny, duży plus za pobicie rekordu
4
Dla mnie przesada.
To o czym pisze autor, o wizualnych wrażeniach z gry Leo, śmiało można powiedzieć o Messim z lat 2004-2011, potem grał już coraz mniej widowiskowo, za to coraz bardziej skutecznie, aż do momentu, w którym długa seria kontuzji mu to uniemożliwiła. Teraz mamy coś pośredniego między skutecznością, a pięknem gry.
I z całym szacunkiem dla Messiego (w tym wypadku jest to już tylko moja, mocno nieobiektywna opinia), Wielu piłkarzy grało lepiej od Ronaldinho ale nie było w historii takiego, który grałby piękniej
0
Lewego niech kupią :P
1
pierdzielenie, pewnie i tak go sprzedadzą za 5 mln
0
Całkiem prawdopodobny klasyk w ćwierćfinale (wynika z drabinki), z jednej strony szkoda, że tak wcześnie ale z drugiej, potem mielibyśmy prawie pewny puchar
1
również 21, co prawda strefa czasowa inna, ale Hiszpania korzysta z czasu środkowoeuropejskiego o ile dobrze pamiętam
0
wszyscy zapomnieli już o Tello?przecież on też za rok wróci z wypożyczenia
1
1:19
0
Alba był jedynym elementem jakiego mi brakowało oglądając ten mecz
7
Barca jeszcze tego pożałuje...
1
Jak dla mnie faworytami w LM są Real i Bayern, czas pokaże też co będzie z Chelsea, PSG i Barcą
1
Kolejny idiotyzm w wykonaniu Barcelony, oddali Thiago, teraz oddadzą Montoyę, Jeszcze będzie z niego klasowy obrońca
7
Bartomeu - jemu zależy tylko na hajsie
1
jeszcze tello jest
0
a ja bym chciał adidasa albo kappę
0
trójka będzie Ronaldo, Neuer, Messi
0
Casillas powinien za jakiś czas go wyprzedzić
1
Wielu piłkarzy grało lepiej od Ronaldinho ale nikt nie grał piękniej
0
Brawo dla autora tekstu!
Wyraził to co chodzi po głowie chyba wszystkim cule.
Szkoda tylko, że w samej Barcelonie ten problem jest ignorowany
0
skład Mundo zdecydowanie bardziej mi się podoba
0
logicznie myśląc, faktycznie może być coś na rzeczy...
0
"Klub musi zarabiać pieniądze i być zrównoważony." - No myślałem że odlecę jak to przeczytałem, to jest właśnie sposób myślenia naszego zarządu - pieniądze - są w stanie poświęcić dla nich sukcesy sportowe jak i tradycję. Hasło Mes Que un Club już dawno straciło wartość.
Klub musi przede wszystkim wygrywać, dawać radość kibicom, pieniądze owszem są ważne ale powinny zajmować drugie miejsce
1
co sie kuźwa dzieje z tą drużyną!
2
kurde ale padaka...
0
Popieram.
Fakt, że w dwóch meczach z wielkimi rywalami jakie do tej pory się odbyły Barca zanotowała porażki nie nastraja optymistycznie, ale jakiekolwiek opinie zostawiam na koniec sezonu.
Barca Guardioli...
cóż, chyba każdy cule marzy o tym by to się powtórzyło i mimo że każdy kolejny sezon zdaje się oddalać nas od tej perspektywy to iskierka nadziei i wiary ciągle się tli, przynajmniej dla mnie...
0
a gdzie lewandowski?
2
szkoda go trochę, bo przed doznaniem kontuzji rozgrywał chyba najlepszy sezon życia a teraz nikt o tym nie będzie pamiętał...