0

Fajnie by było jakby jednak Vidalowi udało się przekonać do siebie Luisa Enrique, wtedy kupujemy jednego prawego obrońcę i "jesteśmy w domu".

9

co wy tak z tą nienawiścią do tego Tebasa? Gość wielokrotnie wypowiadał się pozytywnie o Barcelonie, w sprawie sankcji transferowej również był jej przeciwny. A wy tylko z powodu jego wypowiedzi odnośnie mestalla od razu ponosicie krzyk, ludzie! Prawda jest taka że butelka faktycznie poleciała w piłkarzy ale za to co zrobił neymar i reszta drużyny spokojnie mogliby oni otrzymać oscara, i to że Tebas powiedział swoją opinię na ten temat to nie żadna jest obraza dla Barcelony

2

Byłaby jeszcze w miarę spoko gdyby pasy były rozmieszczone symetrycznie, a tak to wyglądają jak gówno.

0

Klasyk klasykiem ale ja w ogóle uważam, że sergi dużo więcej pomagałby drużynie grając w środku pola. Problem w tym że praktycznie nie mamy kim obsadzić PO. Nie chcę być nazbyt krytyczny bo nie minęła nawet jeszcze połowa sezonu i wszystko może się jeszcze pozmieniać ale na ten moment to jak dla mnie Barca zrobiła o jeden transfer za dużo do środka pomocy i o jeden za mało na PO.

3

Mi się podobał też klasyk na Bernabeu w LM 2:0 dla Barcy

4

1

co tam się odceltowiło?

4

Od początku twierdziłem, że Munir powinien zostać, a z Alcacerem Barca powinna dać sobie spokój. Munir już pokazał że dojrzał piłkarsko i wszedł na poziom godny pierwszej drużyny, wątpię jednak by wrócił do Barcy, bo zwyczajnie nie ma dla niego miejsca, i tym sposobem oddajemy kolejnego wartościowego wychowanka za psie pieniądze...

31

"teraz najważniejszy mecz jest w środę. Tam będziemy grali w najważniejszych rozgrywkach ze wszystkich" - ta wypowiedź Pique coś mi uświadomiła. Dla piłkarzy Barcelony najważniejsza jest liga mistrzów. I mimo że mówi się o tym często i przy wielu okazjach, to dopiero teraz do mnie dociera że obrona tego trofeum jest realnie najważniejszym celem zarówno dla piłkarzy jak i dla trenera i dla realizacji tego celu są w stanie nawet poświęcić "już wygraną" ligę. Oczywiście nikt nie mówi to o odpuszczaniu rozgrywek, Katalończycy będą walczyć do końca ale ile to już razy widzieliśmy jak przed meczem w LM piłkarze oszczędzali siły, a trener skład w lidze (wyjątkiem mecz z realem Madryt). Ci ludzie naprawdę chcą przejść do historii jako pierwsi obrońcy tytułu ligi mistrzów i są w stanie poświęcić wszystko dla tego celu.

Taka moja teoria. Pozdrawiam ;)

1

Barca - Bayern
Real - Atletico
City - PSG
Benfica - Wolfsburg

albo

Barca - Real
Bayern - Wolfsburg
City - PSG
Atletico - Benfica

1

wygląda jak mascherano

0

Świetny wywiad, mam wrażenie że wyjaśnił wszystkie nieporozumienia, niedopowiedzenia i nadinterpretacje dotyczące Gerarda

0

Ostatnio tak sobie myślałem, że coraz gorzej wychodzi Barcelonie stawianie na młodych. Martwi mnie coraz wyższa średnia wieku drużyny a zwłaszcza podstawowej "11". Wystarczy spojrzeć: Alves - 32 lata, Pique -29, Masche - 32, Iniesta - 31, Arda - 29, Suarez 29, Messi też zaraz 29 (Nie wspomniałem o Bravo bo u bramkarzy sprawa wieku wygląda trochę inaczej, poza tym mamy jeszcze Ter-Stegena). A i na Ławce jest kilku "staruszków": Mathieu - 32, Vermaelen - 30, Adriano - 31.

Z zawodników poniżej 27 roku życia mamy ter stegena - 23, vidala - 26, Bartrę - 25, albę -26, rafinhę - 23, roberto - 24, Neymara - 24, i większość z nich (w zasadzie oprócz Neymara i Alby wszyscy) nie łapią się do podstawowej "11" (Nie chce mi się już nawet pisać o Munirze, Masipie itd.)

0

Tak wgl, dawno już nie widziałem mozaiki na Camp Nou, może w LM z Arsenalem?

0

Komentarz usunięty

0

kolejny ogórek?

0

Druga Legia... Z tym, że oni dostali walkowera, a nie wyrzucenie, gdyby był walkower, real dalej byłby w grze

0

Ja bym wystawił javiera na DM-ie żeby dać trochę odpocząć busiemu.
A tak ogólnie to martwi mnie znikoma ilość minut dla Bartry, szkoda bo lubię chłopaka, pamiętam jak się podniósł po nieudanym sezonie 12/13, a w szczególności meczu z Bayernem, zaczął grać pewnie, solidnie a teraz znowu odbiera mu się szansę rozwoju

1

jeśli chodzi o nagłówek na stronie głównej, to ja równie dobrze wspominam 2:0 na SB w 2011 w Lidze mistrzów

0

Dla mnie spoko wywiad, specjalnie mocne nerwy nawet nie są potrzebne, bardziej zrozumienie. Juanma wypowiadał się z punktu widzenie kibica realu i ja to jak najbardziej akceptuję.

0

Nie rozumiem jednego: estelady towarzyszą Barcelonie od lat a UEFA zaczęła się nas czepiać dopiero po finale w Berlinie

0

4 lata z rzędu zdobędą LM i już wszędzie będziemy pierwsi :)

4

sam nie wiem czemu ale czuję sentyment do czasów gdy Messi występował z 19, chciałbym go ponownie zobaczyć z tym numerem, aczkolwiek nie wydaje mi się by jego 10 była w jakikolwiek sposób zagrożona ;P

0

szkoda, że takie rzeczy mówi dopiero po wyborach...
wgl te wybory jakby go zaślepiły, wcześniej mówił nawet mądre rzeczy nt. zarządu Bartu i Barcelony, a gdy przyszło do kampanii zaczął rzucać mało konkretnymi hasłami i wdał się w przepychanki z Bartomeu

0

Ktoś wie czy gdzieś można to obejrzeć?

1

FC Qatarlona wygrała

0

Ale ekipa ta sama

3

Świetny film o Rosellu, Bartomeu i całej szajce:

0

To jakiś żart czy co?! Przecież Luis Enrique zgodnie z obietnicą po zdobyciu LM ściął się niemal na łyso

1

właśnie o to chodzi, powinniśmy wygrywać zawodnikami ze szkółki a są oni na tyle słabi/nie doświadczeni/nie ograni że z nimi w składzie nie mamy większych szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?