11

Barca przegrała, ale takiej Barcy żaden cule nie musi się wstydzić :)

0

Mówcie co chcecie ale jakoś dziwnie ogląda się Barcę bez Valdesa

9

Beka z kota :D

0

ja bym dodał jeszcze sandro i dongou

0

To jest coś co mi się u alvesa podoba: może i nie miał najlepszej formy w ostatnim czasie ale jest jednym z tych, który potrafi wprost, powiedzieć jak jest

0

myślę i mam nadzieję, że nie jest to transfer do pierwszej drużyny ale raczej na rok do Barcy B i dopiero potem ewentualnie pierwsza drużyna, albo transfer z natychmiastowym rocznym wypożyczeniem

3

Moim zdaniem jedyna pozycja wymagająca wzmocnienia na najbliższe 2 lata to prawa obrona, Dani najprawdopodobniej za sezon odejdzie i zostanie tylko Montoya, więc wypadałoby coś z tym zrobić. Pozostałe pozycje po ostatnich wzmocnieniach mogą zostać niezmienione - Bramkarze powinni na parę lat zapewnić spokój, obrona po ostatnich transferach też powinna 2, 3 lata grać na wysokim poziomie, na DM mamy Masche i Bsquetsa (liczę że Barca pozbędzie się Songa), a i Rakitić może grać na tej pozycji,
Środek pola również mamy na lata, nawet w przypadku odejścia Xaviego - jest Iniesta, Rakitić, Roberto i Rafinha. Jedyną pozycją, którą możnaby jeszcze wzmocnić pozostaje atak (na ten moment mamy tam tylko 4 zawodników), jednak uważam, że w tym wypadku powinniśmy postawić raczej na zawodników z La Masii - jest Munir i Adama, a na wypożyczeniach przebywają Deulofeu i Tello.

1

No tak w pierwszej drużynie wychowanków niby coraz mniej ale patrząc na skład ataku Barcelony (Pedro, Suarez, Messi, Neymar) to mam wrażenie że Enrique będzie częściej sięgał po piłkarzy z Barcy B, a szczególnie w tej właśnie formacji (Munir, Adama, Halilović)

0

Nie do końca bo w jego czasach Polski jako takiej nie było a on sam miał obywatelstwo francuskie.

0

wydaje mi się że cuadrado zepchnąłby Montoye do głębokiej rezerwy, natomiast transfer Piszczka byłby tańszy, wprowadziłby większą konkurencję na pozycji no i mielibysmy pierwszego Polaka w Barcelonie

0

Mój pomysł to 3 1 2 1 3 tzn.
trójka obrońców, DM, dwojka rozgrywających (np. Xavi Iniesta), ofensywny pomocnik (Messi jako "wolny elektron"), dwojka skrzydlowych i szpica

10

Ja bym go ściągnął do Barcy :D

2

Miranda jest bardziej wart tych 30 mln niż mathieu 20

0

można grać lepiej, skuteczniej, ale nigdy nie piękniej niż Ronaldinho - nigdy, święta prawda

0

dla tych młodziaków lepiej żeby zostali w Barcy B i balansowali pomiędzy pierwszą i drugą drużyną niż żeby przeszli do Barcy A i grzali ławę - tyle ode mnie... :)

0

to był sarkazm? coś przegapiłem?

3

„Wszystkie decyzje, jakie podjąłem w ciągu ostatnich czterech lat, były konsultowane z trenerami”.
Jeśli o to ci chodzi to myślę że Zubi nie kłamie, po prostu Enrique jest pierwszym trenerem który ma jaja do tego by móc rządzić a nie płaszczyć się przed nieudolnym zarządem i dyrekcją

1

Z Marquinosem jest to samo - z Romy był do wyciągnięcia za 30 mln (tak wiem sporo, ale w tej chwili nie ma nawet co marzyć że kupimy go za taką kwotę.) a teraz biorąc pod uwagę opór PSG i nieudolność Zubiego, żeby go kupić musielibyśmy dać z 50 baniek

0

FIFA MAFIA ...

2

Tym bardziej że za taką samą cenę United ma sprowadzić Hummelsa...

0

nawet podobni :D

2

jak dla mnie to jest pomarańczowy... :D

7

jak widać faszyzm nie upadł

0

Zlota pilka mundialu? - Masche, James, Mueller

0

Jak do tej pory te tańsze transfery wychodziły Barcelonie lepiej niż te najdroższe, oby tym razem było lepiej

0

Idioci - kupić suareza, sprzedać cesca i Sancheza

2

mocne słowa bo takich tu trzeba, gość ma rację

0

„Mogę powiedzieć, że przyszły rok będzie kolejnym rokiem zysków, redukcji długu i rekordowych wpływów". - Gdyby naprawdę kochał Barcę to jego wypowiedź brzmiałaby tak: "Mogę powiedzieć, że przyszły rok będzie kolejnym rokiem zdobytych trofeów i radości kibiców"

0

kogo mamy na koszulkach?
Nike, Qatar, Intel, Beko, Unicef

19

Według przepisów obowiązujących w piłce nożnej, dogrywka również uważana jest za regulaminowy czas gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?