gęgi
Dołączył/a: listopad 2010
Bogatynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Barca przegrała, ale takiej Barcy żaden cule nie musi się wstydzić :)
0
Mówcie co chcecie ale jakoś dziwnie ogląda się Barcę bez Valdesa
9
Beka z kota :D
0
ja bym dodał jeszcze sandro i dongou
0
To jest coś co mi się u alvesa podoba: może i nie miał najlepszej formy w ostatnim czasie ale jest jednym z tych, który potrafi wprost, powiedzieć jak jest
0
myślę i mam nadzieję, że nie jest to transfer do pierwszej drużyny ale raczej na rok do Barcy B i dopiero potem ewentualnie pierwsza drużyna, albo transfer z natychmiastowym rocznym wypożyczeniem
3
Moim zdaniem jedyna pozycja wymagająca wzmocnienia na najbliższe 2 lata to prawa obrona, Dani najprawdopodobniej za sezon odejdzie i zostanie tylko Montoya, więc wypadałoby coś z tym zrobić. Pozostałe pozycje po ostatnich wzmocnieniach mogą zostać niezmienione - Bramkarze powinni na parę lat zapewnić spokój, obrona po ostatnich transferach też powinna 2, 3 lata grać na wysokim poziomie, na DM mamy Masche i Bsquetsa (liczę że Barca pozbędzie się Songa), a i Rakitić może grać na tej pozycji,
Środek pola również mamy na lata, nawet w przypadku odejścia Xaviego - jest Iniesta, Rakitić, Roberto i Rafinha. Jedyną pozycją, którą możnaby jeszcze wzmocnić pozostaje atak (na ten moment mamy tam tylko 4 zawodników), jednak uważam, że w tym wypadku powinniśmy postawić raczej na zawodników z La Masii - jest Munir i Adama, a na wypożyczeniach przebywają Deulofeu i Tello.
1
No tak w pierwszej drużynie wychowanków niby coraz mniej ale patrząc na skład ataku Barcelony (Pedro, Suarez, Messi, Neymar) to mam wrażenie że Enrique będzie częściej sięgał po piłkarzy z Barcy B, a szczególnie w tej właśnie formacji (Munir, Adama, Halilović)
0
Nie do końca bo w jego czasach Polski jako takiej nie było a on sam miał obywatelstwo francuskie.
0
wydaje mi się że cuadrado zepchnąłby Montoye do głębokiej rezerwy, natomiast transfer Piszczka byłby tańszy, wprowadziłby większą konkurencję na pozycji no i mielibysmy pierwszego Polaka w Barcelonie
0
Mój pomysł to 3 1 2 1 3 tzn.
trójka obrońców, DM, dwojka rozgrywających (np. Xavi Iniesta), ofensywny pomocnik (Messi jako "wolny elektron"), dwojka skrzydlowych i szpica
10
Ja bym go ściągnął do Barcy :D
2
Miranda jest bardziej wart tych 30 mln niż mathieu 20
0
można grać lepiej, skuteczniej, ale nigdy nie piękniej niż Ronaldinho - nigdy, święta prawda
0
dla tych młodziaków lepiej żeby zostali w Barcy B i balansowali pomiędzy pierwszą i drugą drużyną niż żeby przeszli do Barcy A i grzali ławę - tyle ode mnie... :)
0
to był sarkazm? coś przegapiłem?
3
„Wszystkie decyzje, jakie podjąłem w ciągu ostatnich czterech lat, były konsultowane z trenerami”.
Jeśli o to ci chodzi to myślę że Zubi nie kłamie, po prostu Enrique jest pierwszym trenerem który ma jaja do tego by móc rządzić a nie płaszczyć się przed nieudolnym zarządem i dyrekcją
1
Z Marquinosem jest to samo - z Romy był do wyciągnięcia za 30 mln (tak wiem sporo, ale w tej chwili nie ma nawet co marzyć że kupimy go za taką kwotę.) a teraz biorąc pod uwagę opór PSG i nieudolność Zubiego, żeby go kupić musielibyśmy dać z 50 baniek
0
FIFA MAFIA ...
2
Tym bardziej że za taką samą cenę United ma sprowadzić Hummelsa...
0
nawet podobni :D
2
jak dla mnie to jest pomarańczowy... :D
7
jak widać faszyzm nie upadł
0
Zlota pilka mundialu? - Masche, James, Mueller
0
Jak do tej pory te tańsze transfery wychodziły Barcelonie lepiej niż te najdroższe, oby tym razem było lepiej
0
Idioci - kupić suareza, sprzedać cesca i Sancheza
2
mocne słowa bo takich tu trzeba, gość ma rację
0
„Mogę powiedzieć, że przyszły rok będzie kolejnym rokiem zysków, redukcji długu i rekordowych wpływów". - Gdyby naprawdę kochał Barcę to jego wypowiedź brzmiałaby tak: "Mogę powiedzieć, że przyszły rok będzie kolejnym rokiem zdobytych trofeów i radości kibiców"
0
kogo mamy na koszulkach?
Nike, Qatar, Intel, Beko, Unicef
19
Według przepisów obowiązujących w piłce nożnej, dogrywka również uważana jest za regulaminowy czas gry