0

Dolny Śląsk - Jestem stąd!

0

dla barcy*

0

Courtois moim zdaniem najlepszy dla bacy będzie ale ciężki do pozyskania (jednak należy usilnie o niego zabiegać)
najłatwiejszym transferem byłby Ter Stegen - łatwy w pozyskaniu i dobry bramkarz.
Oprócz tego pozostają mało realne alternatywy jak Casillas De Gea Handanović
co do Reiny - Nie pograłby u nas za długo i nie prezentuje jakiejś zadziwiającej formy

0

Mógłby w końcu Bartra zacząć od 1. minuty i byłoby fajnie jakby Tello coś pograł. Ciekawe też kiedy Martino zacznie uwzględniać w swoich planach s. Roberto i dos santosa jak to obiecywał

0

ja bym wziął Pogbę

0

busquets S. Bender Ramsey

0

Mój skład:
4-3-3
Buffon
Lahm Thiago Silva Dante Abate
S. Bender Lampard Busquets
Bojan Villa Tello
Ławka:
Weidenfeler David Luiz Pogba Ramsey

0

żałuję że te dwie wspaniałe epoki w historii Barcelony były tak różne: Rijkaarda i Guardioli - dwa wspaniałe okresy - sam nie wiem który podobał mi się bardziej...

0

poza tym Pep często wygłaszał emocjonalne przemowy (które mi się bardzo podobają) ale ibrę one nudziły i nazwał przez to Guardiolę "filozofem" A na tych przemowach, na tej "filozofii" opierała się barca, bo w tym klubie liczy się więcej niż sama piłka. Natomiast mou gada wyłącznie o futbolu i to pasowało Zlatanowi bardziej

0

100% racji. Jak najbardziej podzielam twoje zdanie Shiv3R. Ja uważam Ibrę za świetnego piłkarza i bardzo go lubię. Czytałem jego biografię i moim zdaniem częściowo wina lezy po jego stronie ale w tym co napisał ma 100% racji. On przybył do nas z włoch gdzie każdy piłkarz jest supergwiazdą i jest twardy i zdecydowany. Mouringo z zewnątrz jest jaki jest i za to go nie lubię ale o SWOICH piłkarzy dba jak o nikogo innego. W barsie natomiast wszyscy byli grzeczni podporządkowani - taka mentalność. Ibra był inny, na początku starał się być jak reszta ale przez to nie mógł być sobą. Co do Guardioli - wielki trener ale parę błędów popełnił stawiał messiego ponad Ibrą (nie można się dziwić) Zlatanowi to nie pasowało więc postanowił porozmawiać z Pepem - pełna kulturka. Guardiola owszem powiedział że przemyśli sprawę ale od tamtej pory zamiast dać w pewnym momencie jasną odpowiedź zaczął ignorawać Zlatana, no więc ten nie wiedząc czemu tak się dzieje czuł się coraz bardziej sfrustrowany i w końcu wybuchł. A Pep świetnie dogadywał się z takimi piłkarzami jak Abi messi xavi iniesta puyol - grzecznymi. Stworzył wokół barcelony atmosferę rodzinną - Ibra do tego nie pasował...

0

nie oglądam meczów Barcy B ale jeśli naprawdę jest taki dobry to na przyszłość on i Ter Stegen

0

19 dawny numer messiego, i mój ulubiony. Wiem że afellay nie jest zawodnikiem który powala na kolana ale lubię go i mam co do niego cichą nadzieję że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.
Jego najlepszy moment w Barcelonie? Asysta w meczu półfinałowym LM z realem na SB w sezonie 10/11
Oby miał więcej takich momentów

0

faktycznie: real kupił wtedy Kakę i Ronaldo a Barca Ibrę a teraz real bale i isco a Barca neymara

0

Ibra - fakt - ma ciężki charakter, ale przeczytajcie jego autobiografię a dowiecie się że w tym aspekcie ma akurat rację

0

Dla Rosella liczy się tylko hajs, w ogóle nie zależy mu na opinii tego klubu, on się po prostu sprzedał.
A to że jak mówię nie obchodzi go dobro i opinia klubu najdobitniej pokazuje chyba przypadek Abidala...

0

idealnie by było jak by z tej listy wykreślić Pedro a wpisać Villę a minusować nie będę - przynajmniej ja - bo nie jest to złe marzenie - Ja również bardzo lubię Aguero tym bardziej że są z Messim dobrymi przyjaciółmi

0

Ice man: co do Villi to uważa m że faktycznie ze względu na ogromną konkurencję na skrzydłach mógłby nie być zadowolony ze swojej roli w zespole lecz przypominam że może grać również na szpicy i w jako drugi napastnik w duecie z messim (jak w meczu z milanem) i myślę nawet że dla niego samego jak i dla całej drużyny byłoby to najlepsze wyjście gdyby grał właśnie tam no ale cóż... nie ja o tym decyduję...
;)

0

do tego jeszcze adriano alba alves i montoya

0

co do obrońcy oczywiście jestem za transferem ale warto przypomnieć że kogoś trzeba będzie się również pozbyć bo będziemy mieć w klubie 6 samych środkowych obrońców (pique, puyol, mascherano, bartra, sergi gomez + transfer)

0

Cały ten tekst jest napisany jakby pod dyktando naszego "kochanego" zarządu.
Skoro Barca to "pełny pakiet" to niech pozbędą się logo qataru z koszulek, niech dadzą miejsce Abidalowi w drużynie...
Poza tym skoro tak szanujemy wychowanków to dlaczego tak łatwą ręką pozbywamy się takich osób jak Bojan, Fontas czy Dos Santos? - "Są wychowankami i bardzo ich szanujemy lecz nie prezentują wystarczającego poziomu" - tak brzmi stanowisko zarządu - Czyż tego samego nie możnaby odnieść do Pedro???
Szanuję wartości jakie przekazuje barca, cieszę się że większość składu składa się z wychowanków ale w całej la masii trenuje kilkaset młodych osób. Pierwsza drużyna pomieści niestety tylko dwudziestu kilku z nich. Sport jest brutalny - taka jest prawda - jesteś za słaby? Ktoś przychodzi i zajmuje twoje miejsce. I wcale nie musi to być ktoś spoza klubu - przecież wcale nie trzeba sprzedać Villi albo wypożyczać Deulofeu lub Cuenki - mogą grać u nas, za Pedro. Więc dlaczego nie?

0

mam przeczucie że trafi do PSG.

0

no zapewne qatar.
Rosell jak widać dalej przeprowadza proces degradacji tradycji tego klubu.

0

luiz jest jak połączenie puyola piquę i adriano

0

nie no jakoś dziwnie to wygląda jak Guardiola nawija po niemiecku, nie mogę się przyzwyczaić.

0

z jednej strony szkoda jeżeli odejdzie, ale z drugiej jeżeli zostanie to - nie licząc dos santosa który prawdopodobnie odejdzie z barcy - będziemy mieli pięciu środkowych pomocników gdyż do aktualnej czwórki dojdzie jeszcze sergi roberto

0

ja Villi bym w ogóle nie sprzedał, co prawda ma swój wiek ale wielokrotnie udowadniał że jest klasowym a do tego dosyć uniwersalnym zawodnikiem ( może grać na obu skrzydłach, na szpicy oraz jako drugi napastnik w duecie z Messim). Co do Sancheza to pod koniec sezonu złapał formę i można by mu dać jeszcze jedną szansę bo jego występy z ostatnich 2-3 miesięcy były bardzo obiecujące. Natomiast Pedro już od dwóch lat sieje padakę taką że masakra i najchętniej bym się go pozbył na miejscu FCB.

0

Moim skromnym zdaniem Abidal może i nie był w najlepszym stanie fizycznym ale jak to się stało że z dnia na dzień klubowi lekarze i zarząd zmienili zdanie co do jego stanu zdrowia?? Najpierw mówiło się że jest w stanie grać, że jego powrót jest dużym wzmocnieniem słabej bądź co bądź ostatnimi czasy obrony, aż tu nagle jak przyszło co do czego to wszyscy mówią że Abidal nie wytrzyma gry na wysokim poziomie jaki prezentuje barca. Cóż mogło wpłynąć na tę nagłą zmianę opinii? Nie wiem.
Poza tym sprawa negatywnych głosów na temat zarządu (których od jakiegoś czasu dziwnym trafem zaczyna przybywać coraz więcej) nie dotyczy tylko Abiego. Spójrzmy chociażby jakie logo widnieje na koszulkach na przyszły sezon? Warto tu przytoczyć wypowiedź pana Benedito że Katar jest „daleki od wartości, jakie klub stara się reprezentować".
Następnie chciałbym przypomnieć wszystkim jak Rosell nie tak dawno przechwalał się najgorszym od 5 lat sezonem (jedno trofeum). Zamiast uderzyć się w pierś i wprowadzić należne zmiany on uważa że wszystko jest w porządku i ten proces (proces "erozji" klubu) należy kontynuować.
Nawiązując do hasła Mes que un club o którym wspomniał autor artykułu chciałbym powiedzieć że faktycznie sam slogan odnosi się do bronienia niezależności Katalonii przez Barcę ale czyż nie szczyciliśmy się przez lata wizerunkiem klubu, organizacji której bardziej zależy na ludziach niż na pieniądzach a nawet zwycięstwach? I w jednej chwili to wszystko zostaje zaprzepaszczone przez kilku ludzi zasiadających przy biurkach w klubowych gabinetach...

0

widać że obecnemu zarządowi nie zależy na prawdziwych kibicach tylko na sezonowcach i hajsie

0

boże sprzedajemy Villę, a chcemy ściągnąć takie drewno???
Już chyba lepiej zostawić Davida.

0

Jestem wiernym kibicem tego klubu i nie mogę patrzeć jak Rosell robi z niego coraz większe ścierwo.
Co do Laporty - nigdy nie byłem jego zwolennikiem - wpędził przecież Barcę w ogromne tarapaty ekonomiczne.
Jednakże chciałbym dożyć dnia gdy Barceloną pokieruję w końcu jakiś normalny, rozsądny ale i wierny historii prezydent.
Działania rosella są zbyt wielką przesadą. rozumiem że trzeba spłacić długi ale ile już rzeczy niezgodnych z naszym pięknym sloganem wdarło się na salony katalońskiego klubu?! Qatar Foundation (które według sandro było tym samym czym był UNICEF, a tak naprawdę to wielka ściema mająca zatuszować niechlubne postępowanie zarządu) - OK przymknąłem na to oko wiedząc iż pieniążki są potrzebne a kilkaset milionów euro piechotą nie chodzi. Potem Qatar Airways - poczułem się zirytowany. W międzyczasie tylnymi drzwiami, za darmo pozbyto się Keity. Doszła jeszcze dyskryminacja Davida Villi przez sztab szkoleniowy. A na sam koniec wyrzuca się jak psa człowieka, który całą swoją siłę i ładnych parę lat swojego życia poświęcił dla tego klubu...
TEGO JUŻ ZA WIELE PANIE ROSELL!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?