gęgi
Dołączył/a: listopad 2010
Bogatynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do tych którzy nie wierzą w końcowy tryumf barcy:
przypomnijcie sobie dwumecze z zeszłego sezonu: chelsea - napoli i milan arsenal oraz finał LM Milan - Liverpool z jerzym dudkiem. Chelsea pierwszy mecz w dupę 3:1 drugi mecz 3:1, dogrywka 4:1 chelsea przechodzi dalej i odnosi końcowe zwycięstwo w LM. Arsenal pierwszy mecz 4:0 w dupe, rewanż 3:0 PO PIERWSZEJ POŁOWIE, niewiele brakowało..., do tego Liverpool po pierwszej połowie 3:0 w dupe a wygrali, a my mamy tak na prawdę za sobą dopiero pierwszą połowę, drugą będzie mecz na CN
0
W rewanżu stawiamy na gole a więc VILLA W PODSTAWOWEJ 11. do tego tello messi iniesta xawi busi alba puyol pique i po połowie niech zagrają alves i adriano
0
do tych którzy nie wierzą w końcowy tryumf barcy:
przypomnijcie sobie dwumecze z zeszłego sezonu: chelsea - napoli i milan arsenal. Chelsea pierwszy mecz w dupę 3:1 drugi mecz 3:1, dogrywka 4:1 chelsea przechodzi dalej i odnosi końcowe zwycięstwo w LM. Arsenal pierwszy mecz 4:0 w dupe, rewanż 3:0 PO PIERWSZEJ POŁOWIE, niewiele brakowało...
0
ludzie jeden mecz słabszy, w dodatku z klasowym rywalem i od razu hejty. popatrzcie jak ta barca miażdży sezon: mamy 4 porażki i chyba 4 remisy a reszta wygrane!!! popatrzcie jak ta barca miażdży
i popatrzcie jak ta barca na CN zmiażdży Milan
0
na CN poproszę 2:0, dogrywkę, czerwone kartki w ostatnich minutach i karne a w nich 5:3 dla barcy, valdes broniący dwa strzały i do widzenia
0
ilu jeszcze zawodników zniszczy "gra pod messiego" (jak na razie Villa, henry, alexis, ibrze nie pasowało to odszedł) Czy nie można było by go ustawiać tak jak kiedyś na prawym skrzydle? wystarczy popatrzeć ile zrywów miał dziś w pierwszej połowie na prawej stronie
0
jakoś Villa też cierpi przez tą "grę na messiego" ale strzelił 11 goli (siedząc w większości spotkań na ławce i pojawiając się na boisku tyko w nielicznych) a nie 4 jak sanchez (który grał w większości meczów)
0
po co nam obrońca? ponoć stawiamy na wychowanków, więc postawmy na bartrę.
0
czemu cały czas mówi się o kryzysie sancheza a nie o talencie strzeleckim Villi???
0
jak mi szkoda tego VIlli...
0
I znowu bez Villi... ]:-
0
niby nasz klub stawia na wychowanków a bartry jakoś za mocno nie wspiera z tego co widzę...
0
kozak koszula
0
jak neymar ma do nas przyjść to Villa niech już lepiej zacznie szukać nowego klubu.
jeśli villa nie gra zbyt często teraz, to gdy przyjdzie neymar (który występuje na tej samej pozycji co David [lewe skrzydło]) to zostanie całkiem zdegradowany
0
to przykre co mówi ale to prawda...
0
ale tak na poważnie to mimo dosyć odważnych słów ma rację
0
co on tam gada o hiszpani... chyba o Polsce nie słyszał
0
taa... rywale nie powinni się bać bo Villa co by nie robił i tak nie dostaje szans, a z osasuną zagrał tylko ze względu na dzisiejsze GD, w którym pewnie też nie zagra...
0
poprawcie: nie 7 maj tylko 7 maja
0
przemowjk96: lepiej zastanów się zanim coś napiszesz. Szanować trzeba nawet największego wroga bo inaczej dzieje się to co przy okazji "maratonu GD" w 2011 czy SH w 2012
0
jak Villa strzelił 10 goli grając w tak niewielu meczach to grając regularnie miałby ze 30. nie rozumiem czemu jak tylko jest jakiś ważniejszy mecz to Villa od razu na ławkę???
0
tak się zastanawiam czemu barca regal gra w strojach z zeszłego sezonu??
0
ten ranking jest bez sensu, real nie jest najbogatszy, barca też, przychód jest ale są też długi. Najbogatsze są PSG i Man City
0
nie rozumiem czemu jak jest jakiś ważniejszy mecz to Villa od razu na ławkę.
może nie jest zawodnikiem pokroju Iniesty czy messiego ale gra wyśmienicie i przede wszystkim zapewnia bramkostrzelność a to jest kluczowe bo co z tego że zagramy super mecz jak będzie np. 0 - 0. Wystarczy popatrzeć ile bramek już strzelił w CdR
0
Villa - skrzydło, iniesta w pomocy, fabs na ławce i na drugą poł. w razie jakby nie szło Xaviemu (o iniestę się raczej nie martwię) i Adriano za alvesa.
0
"Real bedzie mial mistrza. Muwie wam !!! farsa przegrala z sociedadem i juz tylko 15. na bernabeu wygramy z 2 0 oni jeszcze sie potka duzo razy, odpadna z malaga. walic putkow. hala maaDRID!!!!!!!!!"
oto komentarz niejakiego archero z realmadrit.pl
myślałem że się popłaczę ze śmiechu
ależ oni są żałośni...
0
teraz dzieci z realu mają podjarkę że barca przegrała...
tak jak w zeszlym sezonie: "10 pkt przewagi, o jak dużo, barca się skończyła, nadchodzi real" itp. a teraz 15pkt straty i się jarają że nie 18.
0
najlepszym sie zdarza...
Oby jak najszybciej sie podnieśli.
a tak na marginesie: "sędzia aptekarz" - nieraz gwizdał nawet faule których nie było.
0
*preferuję
0
a co do następcy to w chwili obecnej preferują stegena z moenchengladbach.