gęgi
Dołączył/a: listopad 2010
Bogatynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sprowadzić Marquinosa i Javiego Martineza, sprzedać Songa i sięgnąć po sergi gomeza albo planasa z Barcy B. - Taka moja skromna opinia na ten temat.
0
„W co myśmy się wpakowali?" - trener nie może być tak niepewny, nie może "próbować" stworzyć wielki klub, on po prostu ma to zrobić. Dobry trener musi mieć jaja, i być na 100% pewnym swoich decyzji, tego Tacie zabrakło, co było widać w jego zachowaniu np. podczas meczów.
Takie jest moje zdanie - nie zabrakło mu umiejętności trenerskich tylko pewności i zdolności liderowania
0
Takiemu piłkarzowi jak Messi nie można pozwolić odejść, potrzebny jest tylko ktoś kto będzie odpowiednio zarządzał jego siłami, talentem i pozycją na boisku.
0
W tamtym czasie istniała bardzo realna opcja zatrudnienia Mou na stanowisku trenera Barcy, ostatecznie "the special five" zdecydował się na przeprowadzkę z londynu do mediolanu
0
Moim zdaniem sprzedaż Alexisa byłaby wielkim błędem, chłopak w końcu pokazuje na co go stać i jako jeden z nielicznych ma chęć i zapał do gry. Może w następnym sezonie wspólnie z Neyem, Messim czy Deulofeu stanowić o sile ataku Barcy.
Lepszym wyjściem byłaby już sprzedaż Pedro - fakt że grał lepiej niż w poprzednim sezonie, jednak moim zdaniem to już nie jest dawny pedro, który był jednym z najlepszych...
1
Jedyny naprawdę porządny mecz Barcy w ciągu ostatnich 3 sezonów - szczególnie rozegranie przy pierwszym golu - cud miód malina
Oby Barca Enrique pokazywała taki futbol jak najczęściej.
0
Robi dobre wrażenie ale narazie z zachwytu nie pieję.
na zachwyty będzie czas za rok
0
Dokładnie, to jest to czego nam trzeba, trenera z jajami, który nie będzie tańczył jak mu zagrają
3
Chodzi o to by trener umiał zmotywować zawodnika i podejść do każdego z osobna, dla jednego złość i "darcie ryja" trenera jest motywacją, a innego to tylko załamie. Enrique musi przede wszystkim być w drużynie liderem, umieć zmotywować zawodników i złapać z nimi kontakt.
0
Mam nadzieję że Luis dotrzyma słowa i będzie prawdziwym, charyzmatycznym liderem zdolnym zmotywować zawodników, a nie marionetką zarządu.
2
Stroje Barcy na nowy sezon to:
domowe jak wyżej (jak dla mnie fajne, powrot do klasyki)
wyjazdowe pomarańczowe (podoba mi sie ten pomysł, kiedyś jeszcze za czasów rijkaarda takie były i mi sie mega podobały)
trzeci komplet w barwach senyery zostanie
2
jak dla mnie dobry skład :D
Obyśmy wygrali
0
Szczerze mówiąc chętnie pozbyłbym się Pique gdyby nie to że na ten moment i tak jest najlepszy w naszej defensywie. Jednak mimo tego nie imponuje mi już tak formą jak chociażby w sezonie 10/11. Tak więc Pique moim zdaniem mimo wszystko powinien jednak zostać. Pozbyłbym się za to Mascherano, który jest już po 30-stce a i formą nie imponuje. Bartra - uczeń Puyola jak o nim mówią jest najbardziej przyszłościowym zawodnikiem barcelońskiej defensywy, jego nie ruszamy.
Sprowadziłbym za to z Barcy B kogoś z dwójki Bagnack, Sergi Gomez i dwóch porządnych defensorów-liderów spoza klubu.
Z Bocznych defensorów pozbyłbym się tylko Alvesa, postawił na Montoyę i sprowadził mu równorzędnego rywala.
Jeśli chodzi o środek pola to najmniej ingerowałbym w tę formację a jeśli już miałbym sprowadzić tego "silnego, nieustępliwego zawodnika" to tylko w miejsce Songa.
Atak to najbardziej sporna kwestia którą można rozwiązać na wiele sposobów. wszystko przez ilość zawodników jaką posiada Barca: Afellay, Cuenca, Tello, Pedro, Sanchez, Neymar, Messi, Deulofeu, Bojan. W tej kwestii do powiedzenia mam tylko tyle że na pewno kogoś trzeba sprzedać a co do zakupów jest to kwestia w której nie mam zdania
0
P.S. Mam dosyć słuchania o kandydaturach typu Villas Boas, czy de Boer. Nam potrzebny jest prawdziwy facet "z jajami" który potrafiłby potrząsnąć zawodnikami i dać im przysłowiowego kopa
0
Jak dla mnie u potencjalnego nowego trenera ważna byłaby nie tyle jakaś wyszukana taktyka, sposób gry ile charyzma pasja i zapał. Dla mnie osobiście kandydatem nr 1 jest Jurgen Klopp
0
szacunek dla tego pana
0
nie wiem czemu ale coś mi mówi że to dobra decyzja :)
0
dudek pieprzony madridista: powrót zawodnika z czerwoną po trafionym karnym, ale wymyslił
0
Neymar do zmiany
0
dałbym alexisa za neymara, a tak to jest w porządku
0
czy wiadomo na jakim kanale będzie transmitowany mecz?
0
bez okularów drugi mascherano
0
Prawdziwy On...
1
mam wielką nadzieję że Ter Stegen sobie poradzi i zachowa dobrą reputację
0
Żywa legenda klubu i całego światowego futbolu. Na zawsze pozostanie niezastąpiony i to nie tyle ze względu na umiejętności czy poziom jaki prezentuje bo tego w ostatnim czasie jak sam powiedział nie może utrzymać ale ze względu na waleczność, hart ducha, siłę, odpowiedzialność, serce i całą magię jaką wniósł el capitán do FC Barcelony.
Carles dziękujemy za wszystkie lata z tobą!
Força Puyol!
0
Moim zdaniem można mu wybaczyć, wiadomo emocje po przegranym meczu etc. etc.
Co do samego karnego - czerwona kartka się należała jednak już podyktowanie rzutu karnego moim zdaniem było niesłuszne - wyraźnie widać że pierwszy kontakt był przed polem karnym.
Jednak podyktowanie niesłusznego karnego przeciwko city to jedno a nieuznanie prawidłowego gola Pique to drugie.
Dwa poważne błędy ale w sumie ich bilans jest zerowy, tak więc cała kłótnia o karny jest bezcelowa - tak uważam
0
jeśli chodzi o transfery na przyszły sezon to zaczynając od ataku:
-na pewno trzeba będzie sprzedać kilku napastników (skrzydłowych) bo po powrotach z wypożyczeń będzie ich zdecydowanie za dużo (Messi, Neymar, Sanchez, Pedro, Tello, Aellay, Cuenca, Deulofeu, Bojan, Rafinha - 10 Napstników! z czego 8 to typowi skrzydłowi)
-możliwy (ale nie konieczny) jest zakup "typowej dziewiątki" (jak np. Lewy, Costa, czy Berbatov)
- jeśli chodzi o pomoc osobiście uważam, że ta formacja jest najbardziej kompletna i nie potrzeba tu żadnych transferów (Xavi, Fabregas, Iniesta, Roberto, dos Santos w środku i Busquets oraz Song na DP)
-obrona - tutaj przydałby się transfer stopera (lecz z innych powodów niż sezon temu - wtedy narzekaliśmy na słabą grę i nie ogranie Bartry, teraz powodem takiego toku myslenia jest raczej starzejący się Puyol, któremu coraz ciężej rywalizować na najwyższym poziomie) a zechcę przypomnieć że posiadamy aktualnie tylko 4 stoperów (Bartra, Pique, Mascherano, Puyol), jeśli chodzi o bocznych obrońców to uważam że Alves, Montoya, Alba i Adriano nam wystarczą. Warto wspomnieć również że po sezonie z MU odchodzi Vidić i jest to niebywała okazja by ściągnąć za darmo klasowego obrońcę.
- Bramkarz - tutaj sytuacja jest chyba najbardziej klarowna - odchodzi Valdes, przychodzi ter Stegen, niewiadomą jest za to los Oiera i Pinto
Jeśli Pinto zostanie możnaby zostać przy opcji z trzema bramkarzami lub wypożyczyć/sprzedać Oiera. Jeśli natomiast Pinto odejdzie są trzy opcje: 1. Jego obowiązki przejmie Oier, 2. kupić oprócz ter Stegena drugiego bramkarza w miejsce Pinto i zostać przy opcji z trzema bramkarzami lub 3. sprzedać/wypożyczyć Oiera i kupić bramkarza w miejsce Pinto.
2
"czy ktoś to wcześniej osiągnął?" - yyy... Barcelona?...
0
Jeśli oglądasz wszystkie (a przynajmniej większość) meczów Barcy to widać w nich to przyspieszenie i dynamikę, problem w tym że pojawiają się one w meczach z cieniasami a w takich jak dzisiaj ich brakuje.
0
reakcja puyola - bezcenne :D