goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do hanc
już kiedyś pisałem o assulinie thiago i jeffrenie ale jak ich guardiola narazie na ogrywa no to trudno, a co do gudiego to jak by każdy zawodnik był taki pokorny i waleczny to barca potrójną koronę przez kilka następnych lat by zdobywała ;) ;) (jednak brakuje mu troszkę)
0
adammo13
Mówiąc o dobrej ofercie mam na myśli trochę większą sumę niż podałeś.
Minimum kilkanaście milionów które można by było zainwestować w jakiegoś młodego rozwijającego się zawodnika
0
jak przyjdzie dobra oferta to może iść. Trochę nie na temat ale podajcie po 3 nazwiska piłkarzy których byście sprzedali patrząc na cały sezon. Kto waszym zdaniem mógłby odejść???
0
UNIQUE dobrze mówisz ale alves jest jednak troszkę lepszy. Jestem za
0
i tak wygląda mecz w którym 3 napastników Barcy jest w bardzo dobrej formie. O głowę Messiego się nie bójcie bo sam kiedyś mówił że jeszcze chce grę głową najbardziej poprawić i prawą nogę. Szkoda mi trochę deportivo
0
jestem za wypożyczeniem sancheza jak już coś.A caceres który gra prawie nie gra i jak wchodzi za takiego puyola to się denerwuje. Ale jeszcze się rozegra
0
yaya zostaje keita może iść za 30 mln
0
no to sanchez lub caceres wyjazd.
0
jak do 20 minuty będzie 2-0 to do końca ten zawodnik nie pogra bo się będzie zastanawiał nad tym co powiedzieć po meczu i go zdejmą za słabą grę
0
a ja chce na lewą assulina a na środek jeffrena ;)
0
caceres nie grał aż tak słabo żeby 3 dostał. nie dziwie się że tak zagrał ponieważ dostaje o wiele mniej szans niż inni a w końcu został kupiony za kilka razy więcej niż pique
0
No chyba będzie grał dla barcy atletic o ile się tam zmieści
0
jak gra podobnie jak alves to niech go kupią i wypożyczą. Nie iecie na której stronie obrony gra??
0
Toure jest jednym z najlepszych na swojej pozycji a ci go chcą sprzedawać z grosze. Wiem że to plotki ale na ich miejscu postarałbym się kupić jakiegoś mniej znanego i młodego skrzydłowego a nie fabregasa za którego by musieli dać z 30 mln.
0
nie wiecie ile drużyn awansuje??
0
milito wraca chyba dopiero w lutym na LM. tak mi się wydaje
0
wejdzie pewnie z ławki żeby się nie przeforsować. powiadają ;) że real z zenitem grał pieknie ;) ale teraz nie zagra ani robben najlepszy zawodnik ani marcelo
0
a inter nie jest chyba drużyną która pomimo oczekiwań może coś osiągnąć w LM
0
jeśli chodzi to najsłabszy moim zdaniem jest lyon w tym momencie, chelsea każdy wie że jest to bardzo silna drużyna, arsenal gra strasznie nieprzewidywalnie np, przegrana z aston villą i wygrana z chelsea...
0
i ma racje!!! przeciwnik jak kazdy inny , piłkarze nie mogą poczuć tak ogromnej presji jaką kibice wywierają
0
zgodzę się że w realu jest nowy trener który może podwójnie motywować i z tym że real postraszył z zenitem ale chyba zapomnieliście o tym jak ostatnio gra barca... może real 2 połowe z sevillą zagrał dobrze ale stracił 4 bramki u siebie z zespołem z którym barca na wyjezdzie wygrała 3-0... zresztą barca musi wygrać 2 bramkami bo dałem na nich 100 zł ;P
0
Kiedy jest losowanie i następne mecze lm??? powiedzcie mi czy tej rundzie barca nie może jeszcze trafić na hiszpańskie zespoły??? obawiam się tylko trochę Chlsea a tak to porto to pionek
0
nie sprzeczajcie się... ja nie lubię obstawiać na przegrane drużyn którym kibicuje! 2 lata temu obstawiłem 13 meczy z 5 zł i barac była ostatnim który miał wejść i zremisowali wtedy na otwarcie sezonu po 1-1 z rancingiem santander. 3600 zł poszło się paść a kumplowi za 3 zł poszło 2000. Nawet po tym kibicuje barcelonie i to jeszcze bardziej
0
witam. Mam pytanie. Pomyślcie trochę i niech każdy z was się zastanowi czy byłby w stanie postawić wszystko na wygraną barcelony? lub jakąś sumę np. 1000 zł
0
co wy mówicie??? FIGO to piłkarz legenda a ten to przeceniony talent , chociaż go kiedyś lubiłem
0
oglądaliście mecz czy słuchaliście relacji radiowej??? Ciekawe na ile meczy Henry powrócił do formy. Szkoda że messi nie zagrał tak jak zawsze ale to nie maszyna ;). Oszczędzał sie na Real.
0
fajnie ustawienie 4-3-3 i gdzie tu miejsce dla tylu pomocników ofensywnych i defensywnych... fabregas nie chyba że sprzedadzą kogoś... ale kun lub benzema to by sie przydali bojan jeszcze słaby, henry do odszczału, guddi cofa się do pomocy, a eto powiedział że chce jeszcze zmienić klub i to nie raz najprawdopodobniej
0
rosyjska jest teraz jedną z silniejszych lig oczywiście nie równa się z la liga i z ligą angielską ale już powoli wchodzi do czołówki a to za sprawą dużych pieniędzy...heh(może znajdzie drugiego ronniego)
0
tez zawsze myślałem o trio aguero-eto-messi. 55mln to troszkę dużo ale byłby dobrym zastępcą eto, bo eto kiedyś odejdzie tak jak henry i pasowałoby żeby sie już zgrywał
0
i fanie ze taki rywal bo zanim mają forme to niech lepszych pokonają a potem będą słabsze drużyny