goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Etoo9
zapomniałeś że za puyola pójdzie Sanchez na prawą stronę. Hleb do środka za Gudiego a Gudi na ławę za Pedro. I 11 jak marzenie, akurat na półfinał CDR. Szczerze mówiąc jestem ciekawy jak zagrałaby taka drużyna.
0
Fajnie że wraca, ale szczerze mam nadzieję że nie zagra z Mallorcą, chyba że ostatnie minuty. Na ligą nam się bardziej przyda i na LM też
0
może przejść, i niech zostanie wypożyczony do jakiegoś najlepiej hiszpańskiego klubu który gra w pucharach europejskich. Henry za jakiś czas skończy karierę, Eto zostanie na następny rok a potem nie wiadomo. Rządziliby z Bojanem ;). Albo mógłby być kartą przetargową przy jakimś większym transferze
0
ja jestem za tym żeby wzmocnił jakiś klubv hiszpański na zasadzie wypożyczenia. np: Atleico, Seville, Valencie, Vilareal lub Deportivo.
0
KoksCules no to będzie atak w przyszłym roku ;) Eto, Henry, Messi, Aguero, Ribery, Bojan, pominąłem kogoś??
0
czuje że Messi się dzisiaj przebudzi bo zmotywuje go pojedynek z Aguero
0
Assulin był kontuzjowany ale wydawało mi się że już jest zdrowy, ale fajnie że Thiago grał
Miejsca od 1-4 grają w barażach. Są 4 okręgi, czyli 16 drużyn gra w barażach, i wydaje mi się z to jest tak jak w LM rozgrywane i 4 najlepsze awansują, czyli drużyny które dojdą od 1/8 do 1/2. Możliwe że jak Barca B zajmie miejsce w czwórce, to zagra w barażach z Realem B bo kiedyś widziałem że mają podobną sytuację jak my
0
bramka- Valdes
obrona-Alves,Puyol,Milito,? pewnie Abidal
pomoc-Xavi,Toure,Iniesta
atak-Messi,Eto,Ribery
rezerwa-Marquez, Henrique, Pique, Caceres, Keita, Busquets, Henry, Bojan, Jeffren
Mniej więcej taki skład na przyszły rok to by było coś, ale jeszcze dużo czasu, więc nie ma co się jeszcze podniecać Riberym ;) (ale mam przeczucie że i tak wyląduje w Barcelonie
0
Olo
no może z 40 mln to przesadziłem, ale ty z tymi latami nauki i pozwalaniem to też nieźle wyjechałeś. Zresztą przy systemie rotacji Pepa każdy by grał.
0
Pyrzo_Barca
może i jest dobry i młody ale nie porównuj go do Franka. Chociaż Ribery też jest jeszcze młody. Oj przydałby się przydał
0
jeszcze mogli napisać o milanie i że ronni nie zagrał
0
na miejscu Lyonu bym sie modlił żeby nie wrócił.
0
bartex952
po pierwsze Henry to nie typowy skrzydłowa a swoje lata już ma.
po drugie ''W końcu kiedy Messi lub Henry stopuje (odpoczywa) no to miejsce zawsze się znajdzie :] '' miejsce to by się znajdowało dla Titiego jak by ribery lub messi odpoczywali. Ja bym dał za niego nawet ponad 40 mln
0
Po co nam Benzema jak Eto najprawdopodobniej zostanie. Ribery powinien stać się nr1 do ściągnięcia przez Barce, jeśli widzieliście co zrobił w meczu ze sportingiem to chyba nie ma wątpliwości kto jest lepszy czy Silva czy on. Swoją drogą to był strasznie słaby mecz Sportingu
0
Po co nam Benzema jak Eto najprawdopodobniej zostanie. Ribery powinien stać się nr1 do ściągnięcia przez Barce, jeśli widzieliście co zrobił w meczu ze sportingiem to chyba nie ma wątpliwości kto jest lepszy czy Silva czy on. Swoją drogą to był strasznie słaby mecz Sportingu
0
messi_19
także się z nim zgadzam
0
Sorki że nie na temat ale skopiowałem jedna wypowiedź z onet.pl
Pytanie do uważnych obserwatorów ligii hiszpańskiej ? W jakich sezonach to
Barcelona trafiała na drużyny wykrwawione przez Real Madryt. W obecnym sezonie Real ma ułatwione zadanie, bo wszyscy się sprężają na Barce i nie mają siły na Real. Ale w ostatnich latach było to wiele razy, a nie widziałem sytuacji odwrotnej. Czy wszyscy muszą pomagać Madrytowi ?
Jest w tym trochę prawdy
0
ja obstawiam 3 bramki eto w meczu z lyonem i 2 z AM ;) . A tak swoją drogą to nie wiem czemu Messi schodził cały czas na środek ataku jak tam mu kompletnie nie idzie, a później Alves zostawał sam i musiał dośrodkowywać co mu wczoraj ogólnie nie za bardzo szło.
0
1.Kontuzja Abidala - moim zdaniem ciężko będzie go zastąpić ponieważ nie mamy optymalnego lewego obrońcy oprócz Sylvinho który nie jest w stanie grać co mecz, a puyol nie ma dobrej lewej nogi co mu znacznie utrudnia grę.
2.Przewaga nad Realem - mogę śmiało stwierdzić że nasza pewna przewaga nad realem to 4 pkt. licząc że Barca przegra derby. Także niech wszyscy kibicują mocno realowi w meczu z live oby nie mógł się skupić tylko na lidzę bo tak to będzie po mistrzostwie(w przypadku gdy barca awansuje po 2-meczu z lyonem i z mallorca)
3.Zmiany w trakcie meczu i ustawienie- nie wiem co ma na celu schodzenie Messiego do środka pola gdzie razem z Eto mieli przy sobie min. 4 obrońców, zresztą jak Messi schodzi do środka to widać że mu całkowicie nie idzie i nie wiem po co to robi. Następne głupie ustawienie to Busqets w ataku, kompletnie sobie tam nie poradził, zbyt małe doświadczenie.
4.Bramkarz - no cóż bramkarza mamy jakiego mamy i nasze pisanie o tym jaki on jest tego nie zmieni. Czekam kiedy zarząd Barcy przestanie się bawić w jakąś głupią rywalizację z Realem, i przejrzy na oczy że VV nie dorównuje najlepszym bramkarzom świata a zwłaszcza Casillasowi. I niech nikt nie mówi że ma najmniej puszczonych goli bo to tylko zasługa znakomicie dysponowanych piłkarzy z pola w pierwszej części sezonu.
5.Następne mecze - po meczu z Lyonem będę zadowolony z każdego remisu, bo w takiej formie defensywy, aby był remis to będziemy musieli strzelić minimum 3 bramki ;) . Najbardziej obawiam sie meczu z AM, jednak myślę że podbudowany Espanyol może urwać pkt. nawet tak rozpędzonemu realowi, o ile grają w Barcelonie.
6.Myślę że z większością się zgodzicie, ale zapewne nie ze wszystkim
0
moje zdanie jest takie, że JEŚLI Eto odejdzie to za rok Henry będzie rozgrywał ostatki swojej kariery w których występy w meczach będzie mógł dzielić Bojanem (mam nadzieję że w przyszłym sezonie będzie miał równą formę i że jego talent rozbłyśnie), ewentualnie kupiłbym jakiegos młodego perspektywicznego zawodnika (np: Gervinho lub Keirrieon), i to by całkowicie wystarczyło ale pod jednym warunkiem-wzmocnienie lewej strony bardzo dobrym i doświadczonym piłkarzem- moim faworytem jest oczywiście Ribery.
Ale mam nadzieje, że Eto zagra jeszcze min. sezon a lewe skrzydło i tak zostanie wzmocnione Riberym ze względu na jego siłę i szybkosć.
0
mam pytanie. Później Barca może trafić na każdego przeciwnika cze są jeszcze jakieś rozstawienia. O ile te dwa zespoły awansują to niech się spotkają w 1/4.
0
jak by przyjście torresa było pewne to dla mnie eto może odejść. W sumie on też młody jest.
0
Pyrzo_Barca
to nie było dosłownie, ja też trenuję więc wiem ci się robi na treningach.
0
co do tematu to ja też się nie spodziewam, myślę że 3 bramki dla nas wpadną a z drugiej strony nie wiem
0
jak by grali w rugby to każdy byłby trochę obolały i by pauzował minimum 2 tyg.
0
wycofali ją jak barca b spadła do 4 ligi. Dobry pomysł tylko teraz pozostaje pytanie która będzie wyżej ceniona przez zawodników i w której maja grać Ci lepsi, czy w Barcy Atletic czy w drużynie rezerw. Jak dla mnie w tej pierwszej , jeszcze jak uda im się awansować
0
fajnie by było jak z kilka lat (3-4) można by było zobaczyć taką ofensywę Thiago- busqest-iniesta na pomocy a w ataku assulin-bojan-messi. a na obronie jeszcze Pique
0
wy chyba mylicie pojęcie kryzysu ze spadkiem formy. W takim momencie powinno się najbardziej liczyć na defensywę która u nas ostatnio kuleje. Ale myślę że epanyol ogramy i lyon też. Gorzej z atletico , ale w tym samym czasie real straci pkt. z espanyolem w barcelonie.
0
ta i jeszcze sprzątanie szatni po kolegach przez tydzień,
0
dobre to jest bo dla nich to są grosze a komuś mogą pomóc. A poza ty piłkarze muszą mieć jakieś zasady i kary za ich złamanie, co powoduje że nikt nie jest faworyzowany