goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liczę, że Dalmau zastąpi w przyszłości Alvesa ;)
W meczach towarzyskich bardzo podobała mi się jego gra.
0
mam prośbę.. Mógłby ktoś napisać dokładnie jak nazywają się różne przedziały wiekowe młodzików. Np. jaki rocznik ma JUVENIL B
0
Marco87
Nie wszyscy gracze rezerw to wychowankowie. Ale większość ;)
0
Barcelonista87
nie mówię o tym żeby ich wszystkich wprowadzać, ale o tym żeby ich sprawdzać a potem zostawić tych najlepszych.
1.Busquets sobie poradził w finale LM i w innych meczach to dlaczego inni nie mieli by dać rady.
2. Istnieje małe prawdopodobieństwo, że Xavi, Iniesta, Ibra i Messi dostaną kontuzję i, że będzie to w tym samym czasie. Zwłaszcza jeśli Pep będzie od samego początku stosował system rotacji.
3. W tym sezonie Iniesta raczej nie będzie grał na lewym skrzydle bo z pewnością Pedro dostanie więcej szans na grę, a do tego Gai będzie wprowadzany.
4. W obwodzie są jeszcze Keita i Busquets którzy grali w tamtym sezonie
0
Barcelonista87
o ile się nie mylę to niedawno w jakimś artykule było wspomniane że Marquez i Pique mogą grać na pozycji defensywnego pomocnika.
No to najlepiej kupić takich piłkarzy jak Ribery/Silva (albo najlepiej obydwu), oraz Fabregasa. Wydać na nich ponad 100 mln i się cieszyć że się porobiło takie transfery jak Real. Tylko co wtedy z Thiago, Dos Santosem, Bojanem, Busquetsem i Assulinem i z innymi.
0
IBRA- największa niewiadoma, bramki na pewno będzie strzelał, ale ile i w jakich meczach to się okaże. Gra głową, strzały, siła, gra plecami do bramki, technika to wszystko ma lepsze od Eto, ale jednak Eto miał to coś. Nadrabiał walecznością, szybkością i tym że bardzo dobrze się rozumiał z innymi na boisku
0
rdam
dlatego on, bo jest młody, bardzo dobry i PEP go chce.
po to, że nie będzie już nam potrzebny żaden defensywny pomocnik, ponieważ na tej pozycji może grać Marquez i ewentualnie Pique, a Alves też czasami musi odpoczywać i tym który go zastąpi będzie najprawdopodobniej Puyol, dlatego środek obrony może wyglądać w niektórych momentach sezonu trochę skromniej.
Ale i tak uważam, że ten transfer, jeśli dojdzie do skutku to powinno być ostatnie wzmocnienie Barcy tego lata.
Pozostanie pozbyć się Gudiego i Caceresa, a na wypożyczenie wysłać Jeffrena i jeszcze jakiegoś młodego. Bo po meczu z Kogutami może się kilka ofert za młodych zawodników pojawić
0
Bojan18 - racja
A za 2 lata będzie trenował drugą drużynę Corinthians, za 3 pierwszą, aż za 4-5 lat spotka się z Guardiolą w mistrzostwach klubowych świata;)
0
K-mail
proste że całego zespołu treningowego się nie zmienia po nieudanych sezonach.
PEP musi panować nad wszystkim i jego zadaniem jest stworzenie zgranej drużyny, musi wybrać kogo nowego sprowadzić do drużyny a komu już podziękować. To on ustala taktykę i skład przed każdym kolejnym meczem. "promocja sobą klubu" jaka promocja, jak on przecież żadnej wielkiej drużyny nie trenował. Pomimo tego że był kiedyś bardzo dobrym piłkarzem to naprawdę wielu kibiców o nim nigdy nie słyszało do czasu kiedy został trenerem.
0
co do Rio to musiał być zakład bo jeśli by się tak naprawdę ubierał to już dawno prasa by o tym pisała(chyba że się mu tak nagle odmieniło). Jeśli dobrze liczę to C.Ronaldo zarabia w 4 miesiące więcej niż Yaya i Pique razem przez cały rok, a w finale nawet mu pograć nie dali.
0
Ciekawe jak ma się dobrze ubierać za te grosze, które dostaje w Barcelonie. Pique jakoś zaciska pasa i ma na nowe ubrania ;)
0
Kaka i C.R w realu mnie nie martwią ale Ribery owszem i to bardzo. Mam nadzieję , że chociaż Villa do nas przejdzie a talentem błysną Gai oraz Thiago (o ile dostanie szansę na grę)
0
jak mogą mu tyle dać kasy a Yaya który jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji (jak nie najlepszym), zarabia ok 2 mln. Powinni mu zaproponować od 4-5mln, a resztę z tych 7 które mu zaproponowali dołożyć Toure. Jak się nie podoba to wyjazd, jest wielu którzy mogli by grać na podobnym jak nie na lepszym poziomie za 2-4 mln.
0
kogo wam przypomina Rochina??? nie wiem dlaczego ale mi kojarzy się z Torresem.
0
Jeśli to prawda to nawet tego nie komentuję...
W lidze Hiszpańskiej, Francuskiej czy nawet Portugalskiej jest kilku młodszych bramkarzy z o wiele większym potencjałem.
0
Rozjadą ich pewnie ze 4-0 jak nie więcej.
Jak dla mnie są tylko dwie drużyny które mogą wygrać. Hiszpania i Brazylia. Jakby grał Iniesta to byłoby pewne że wygra Hiszpania. Zaraz za tą dwójką obstawiałbym na Włochy i Egipt, który może być czarnym koniem mistrzostw.
0
rdam
raczej do Londynu nie pojadą podstawowi piłkarze. Do USA pojadą na 90% i pewnie nie będą rozgrywali całych meczy ale po pierwsze sami młodzi nie będą grali. Po drugie, ważne jest żeby się dobrze poznali z nowymi zawodnikami przed sezonem. Po trzecie, klub o wiele więcej zyska jak pojadą gwiazdy. Ale chciałbym w końcu zobaczyć Assulina w akcji, razem z Thiago.
0
było by ciekawie jak by przyszedł, Pep by go nauczył jak się walczy w obronie.
Dobry sposób sobie Eto znalazł na to żeby zostać w Barcelonie, powie jakaś kosmiczną sumę i jak dadzą to za tyle może iść wszędzie. Ale raczej niekt mu nie będzie chciał tyle zaproponować.
0
Kaka, C.R jakoś mnie nie przerażają. Jak Ribery nie przejdzie do nas to tylko niech nie wybierze Realu bo wtedy się zrobi nieciekawie.
Ciekawe co by powiedział Bayern na kasę +Jeffren/Pedro/V.Sanchez, czy mieli by jakieś korzyści z transferu któregoś z tych zawodników. To raczej jeszcze nie ten poziom. Oczywiście transfer z prawem pierwokupu.
0
On bez matury a Iniesta podobno studiuje. Jak sobie chłopak wszystko poukłada to i maturę napisze.
0
niech real kupuje, przynajmniej pomoże Barcelonie przerwać dominację ligi Angielskiej.
Co do transferów Barcy to jestem za Luisem Filipe (w końcu został wybrany do 11 La Liga gdzie były 3 miejsca w obronie), do tego Ribery a resztę nic nie mówię bo Pep na 100 % wie na jaką pozycję i jakich piłkarzy Barca potrzebuje. Ale dwóch wyżej wymienionych piłkarzy chciałbym zobaczyć w Barcelonie
0
Etoo9
zgodzę się z tobą, dobra 11. Jednak na rezerwie zmieniłbym Pepe na kogoś innego i dorzuciłbym jeszcze jedno nazwisko ,,G. Rossi,,
0
tomo1989
przecież napisałem że wolę Villę (tylko trochę wyżej). Ribery, Villa i lewy obrońca. Gudi, Hleb i najprawdopodobniej Milito (szkoda go) jak dla mnie moga się pożegnać
0
ale jednak wolę Villę niż Forlana czy Zlatana. Tylko to 50 mln to trochę przesadzone
0
Tomo1989
taniej?? lepszych??
Silva lepszy od Ribery'ego??? Do tych twoich max 30 mln dorzucić Hleba i Ribery u nas. A to twoje max 50 mln za Villę to by na Forlana wystarczyło i jeszcze na tego obrońcę z Deportivo.
0
też kiedyś chciałem Cissokho z porto lub Taiwo. Ten pierwszy szybki a z manu nie dał pograć C.R. Ma jedną wielką wadę, która jest widoczna. Kompletnie nie potrafi grać prawą nogą. Zaś ten drugi jest silny fizycznie i ma potężne uderzenie jednak jest trochę mało zwrotny
0
Caceresa mogą wypożyczyć ale zamiast Bojana niech wypożyczą Pedro lub Jeffrena lub obydwu. A te szanse co w tym sezonie dostawał Pedro niech dostaje Gai.
0
jeśli dobrze liczę to Barca w tym sezonie rozegrała 64 mecze, oprócz meczy towarzyskich. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to do tych meczy należy dodać 3 mecze superpuchary oraz chyba 2 mecze( bo tyle grało Manu) klubowych mistrzostw świata. (może o czymś zapomniałem??)
Należy zwrócić uwagę na to, że to 69 meczy będzie rozegrane w mniejszym odstępie czasowym ze względu na MŚ (tego nie jestem pewien), a na dodatek 3 ważnych piłkarzy Barcy opuści Katalonię na kilka meczy ze względu na PNA.
Dlatego każdy dobry zawodnik się przyda, a na dodatek tak doświadczony i jeszcze za darmo.
0
fajnie jak by przyszedł, chociaż na rok. I nie chodzi tu o zastępowani Alvesa w trudnych meczach, bo to robi Puyol, ale o to by w meczach ze słabszymi drużynami lub w meczach o nic mógł odciążyć Alvesa i Puyola. Jak było widać w meczu z Chelsea Alves już nie wytrzymywał, a jakby zagrał to np. 10 meczy mniej to by spokojnie śmigał i lepiej dośrodkowywał.
0
poczekaj kilka lat aż Xavi przejdzie na zasłużona emeryturę. gdyby teraz przyszedł to Thiago nie miał by szans na ogrywanie się i by odszedł tak jak ostatni Iago