goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra, Dalmau, Montoya, Muniesa i Fontas...Najprawdopodobniej wystąpi któryś z nich, a Pep ma jeszcze opcje postawienia Keity na lewej stronie obrony... Ja bym się bardziej martwił o Puyola, jak by jemu się jeszcze coś stało to wtedy dwóch młodych + Maxwell i Milito przeciwko Aguero, Forlanowi itd. mogło by nie wyjść dla Barcy zbyt dobrze
0
mam nadzieje, że to prawda i nie będą płacili 50 mln tylko ok. 30mln, a do tego Gai albo Jonathan (oczywiście z uwzględnionymi PLUSAMI dla Barcy w wypadku gdyby chcieli odzyskać któregoś z nich). Nie pisałem o Thiago bo gościu tak wymiata, że bez względu na wszystko powinien zostać
0
messi85
hehe trochę pojechałeś
0
Ribery, Fabregas, Silva, jeden z niech wystarczy, więcej niewskazane... Mogłoby to znacznie zatrzymać wprowadzanie młodych talentów, których teraz wydaje się być wyjątkowo dużo nawet jak na Barce ;)
0
tak, ale ktoś niewątpliwie musiałby opuścić Barcę... Zasłużony Marquez? Lubiany Milito?? Cy może Czychryński o którego tak Pep walczył??!! A może Maxwell ?!
0
zagra pewnie Maxwell, ale jak powoła Dalmau to powinien dać mu kilkanaście minut pod koniec spotkania... Zastanawiam się dlaczego Dalmau, przecież w rezerwach gra starszy o rok Montoya... Ale mi osobiście podoba się bardziej gra Dalmau
0
Hiroshima
najlepiej zamilcz !!!
0
Mrozio_ i inni z podobnym zdaniem na temat tego wypożyczenia.
W tym chodzi o to, że Keirrison ma dwa sezony na pokazanie się. Jeśli nagle jego talent rozbłyśnie to Barca będzie go miała za darmo, a oprócz tego jego wartość może znacznie wzrosnąć. Bo w tym momencie Barca nie dostałaby za niego nawet 10 mln... Dlatego totalnym ,,debilizmem,, byłoby go teraz ,,sprzedać w cholere,, lub ,,dać do rezerw,,
0
niech idzie do Xerez, jak tam będzie strzelał to znaczy, że jest naprawdę dobry ;)
0
21 lat i styl Barcelony... Sporting w tym sezonie jak na taki klub wyjątkowo dobrze sobie radzi, zwłaszcza dzięki obronie... Widziałem go niewiele razy, ale mam nadzieję, że jeśli Pep chce dodatkowego piłkarza na obronę to będzie to Botia, a nie Henrique, czy Caceres
0
Thiago, Gai, Jonathan, Etock, Dalmau, Muniesa, Fontas, Rafa itp.
każdy niewątpliwie ma potencjał na to żeby w przyszłości zostać bardzo dobry zawodnikiem, światowego formatu. W tym momencie w La Masia szkoli się tylu zdolnych chopaków, że jest to niemożliwe aby każdy był ,,przyszłością,, Barcelony. Jest to normalne że po jakimś czasie Barca musi dokonać wyboru kto zostanie, a kto odejdzie... No i czasami zdarzają się takie sytuacje jak z Fabregasem. I dlatego jestem zwolennikiem wypożyczeń lub sprzedaży z opcją pierwokupu. I chciałbym żeby Jeffren jak najszybciej poszedł na jakieś wypożyczenie...
0
jeśli dobrze pamiętam to jak Pep przychodził to to był nasz najsłabszy punkt
0
BRAMKA- panowie przecież nie przyjdzie do nas żaden Reina czy Diego Lopez czy inny bardzo znany bramkarz. Osobiście wydaje mi się, że będzie to zawodnik typu Pinto, doświadczony, pogodzony z rolą WIECZNEGO rezerwowego... Ale z tego co wiem to jest dwóch młodych obiecujących bramkarzy w drugiej drużynie...
OBRONA-transfery będą zależne od tego jaki stosunek ma Pep do Milito, Marqueza i Chygryńskiego... Milito-czy wierzy w to, że po tak długiej kontuzji może jeszcze być w stanie grać z najlepszymi drużynami. Marquez-latka lecą, forma nie ta, ale mimo tego ma chyba jeszcze sporo do zaoferowania Barcelonie. Chygrynski-jego przyszłość zależy od tego czy Pep widzi w nim jeszcze taki potencjał, jaki widział w momencie gdy tak o niego walczył. Gdyby odszedł któryś z tych zawodników to ja osobiście chciałbym T.Silve z Milanu, ale Milan nie będzie chciał go puścić
POMOC i ATAK- Barcelona ma naprawdę olbrzymie pole manewru, dlatego trudno stwierdzić jaką wizję ma Pep, czy będzie to,,La Masia,, czy ,,światowa czołówka,, to wie tylko on sam
0
Balcer9
może jeszcze Torres do tego bo jak Villa byłby zawieszony za kartki a Ibra kontuzjowany to Barca by go potrzebowała bo ,,on ma dar niesamowity,, do strzelenia bramek ;) PROSZĘ Cie daj już spokój, to nie FM.
0
a Thiago i Jonathan kolejny tydzień bez gry...
0
i zapewne Thiago pomimo tego, że nie został powołany na mecz pierwszej drużyny, nie zagra ani minuty w rezerwach, a będzie to kolejny tydzień bez gry dla tego zawodnika
0
dlaczego na rok??? Dlatego, że Pep jest zwolennikiem krótkich kontraktów, co cały czas potwierdza swoimi wypowiedziami... Za rok przeanalizuje to czy w ostatnim sezonie dał klubowi to czego od niego wymagano itp. i zadecyduje czy przedłużyć kontrakt... Przedłużyć nie problem, a za rozwiązanie długoterminowego kontraktu trzeba często płacić grube pieniądze
0
oby Thiago albo Jonathan w końcu zagrali... I bardzo dobrze, że zostali wycofani bo tam przynajmniej się ograją, ale i tak z Victora Vazqueza raczej w przyszłości piłkarza pierwszej drużyny Barcelony nie będzie...
0
za kilka lat to nie tylko Bojan będzie miał szansę zastąpić Ibrahimovicia, jest jeszcze np. o rok młodszy Rochina i o trzy lata młodszy Etock którzy są zdecydowanie mocniejsi jeśli chodzi o warunki fizyczne od Bojana
0
,,Víctor Vázquez i Gai Assulin natomiast wrócili do ćwiczeń z Barçą Atlétic,, i bardzo dobrze bo nie grając w meczach nie będą się rozwijali tak jak trzeba, a Barca B z nimi będzie dużo mocniejsza. Chociaż z Víctora to już raczej większego pożytku w pierwszej drużynie nie będzie
0
viagra69 obecnego trenera BARCY B
0
viagra69 obecnego trenera BARCY B
0
no z takim Ronim Milan wcale nie jest skazany na porażkę w dwumeczu z ManU... No atak z Ronim(w formie), Ibrą i Messim w składzie wyglądałby naprawdę imponująco, a do tego wspierany dwoma najlepszymi pomocnikami świata i dodatkowym skrzydłowym, ofensywa Barcy byłaby nie do zatrzymania...
0
yolinar
w tamtym roku był terminarz pod Real, ale zupełnie nie wiem o co wam chodzi w tym roku... Mo że nam przedstawisz jak twoim zdaniem powinien wyglądać terminarz bo ja nie mam pojęcia
0
Dlaczego Jonathan, Victor, Thiago i Gai trenują z pierwszą drużyną jak i tak na mecz przeważnie powoływany jeden lub dwóch zawodników... A reszta zamiast pomóc Barcelonie B ,,ogrywa się,, na trybunach.
0
szkoda Jeffrena, bo przez odpadnięcie z CdR jego szansę na więcej minut spędzanych na boisku znacznie zmalały, dltego niech dla własnego dobra idzie na wypożyczenie, o ile zdąży przed końcem okienka transferowego
0
weniu5 hehe grubsze pieniądze jak na moje możliwości, dokładnej kwoty wole nie pisać ;)
0
jak myślicie, można obstawić grubsze pieniądze na wygraną Barcy dwoma bramkami??!! ;)
0
uspokoił mnie tymi słowami, myślałem, że będzie chciał odpuścić puchar...
0
to mogli sobie zagrać z Barcą B, jak już wybrali sobie tak wymagających przeciwników... Nie zdziwiłbym się jak by przegrali, oczywiście gdyby grał Thiago i Jonathan