goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze jedno, będziemy (a raczej Barca będzie) trzymać wszystkich, bo każdy to młoda mega gwiazda, czy super talent. To powiedzcie mi gdzie jest miejsce dla tych zawodników: Montoya, Bartra, Muniesa, S. Gomez, Planas, Carmona, Dos Santos, Rafinha, Cuenca, Deulofeu i Riverola itd. To są wybrani(każdy powinien kojarzyć) z Barcy B, Z BARCY BBBBBBBB! Nie zapominajmy, że trzymając ich na siłę, bo ich talent może kiedyś rozbłysnąć tak naprawdę blokuje się miejsce dla innych młodych, których w sekcjach młodzieżowych klubu jest multum!! Nie mówię oczywiście, że nikt z niech nie zadomowi kiedyś w pierwszej drużynie na stałe, ale od wybierania najlepszych są inni. I znajdują się oni w Barcelonie!! A przypadki takie jak Fabregas, są po prostu nieuniknione na taka ilość młodych piłkarzy! Poza tym, w przypadku Cesca Barca nie miała zbyt wiele do powiedzenia. Więc proszę was bardzo, zastanówcie się czasem!!!
0
OK. Nie będę wypowiadał sie już na temat czy Crvena Zvezda to wystarczająco dobry klub żeby któryś z zawodników Barcy B chciał w nim grać(tylko oni to wiedzą), i czy jest w stanie opłacić takich zawodników (bo tak naprawe to oprócz właścicieli klubu nikt tego nie wie). Ale już po prostu nie mogę czytać komentarzy typu „Wszyscy nam tylko zabierają te młode gwiazdy’’ , bądź „Niech szuka wzmocnień , ale nie u Nas zabierając nam młode talenty’’ i innych tego typu. Pytam się jakie talenty??!! Rodri, bodajże 21 lat, 4 występy i jedna bramka, nie sprawdził się w Sevilli. Jonathan Soriano, klasa tego zawodnika jest niepodważalna, ale zawodnik jest z 1985!!!! Więc już młodym talentem raczej nie jest. Bardzo dobrze, że gra w drugiej drużynie, bo z całą pewnością stanowi o jej sile, ale tak jak na Nolito, tak i na niego w końcu przyjdzie czas. Z tej trójki jedynie Tello można uznać za zawodnika naprawdę perspektywicznego, za talent(nie za młoda GWIAZDE), który może powalczyć w Barcelonie.
0
Co słychać u ex-Barcelonistów?
Fajnie by było częściej czytać takie newsy, i dodatkowo o kilku innych piłkarzach. Są jeszcze Rochina, Jeffren, Nolito, V.V. i kilku innych. Oczywiście, jeśli macie czas żeby to pisać.
0
Jaki błąd panowie??!! Co z tego, że odszedł Bojan??!! Do klubu sprowadzony został Sanchez, nie wiadomo co z Fabregasem, a w dodatku więcej szans na grę dostanie Thiago. I tym sposobem środek pola jest maksymalnie obstawiony. Dlatego też automatycznie Affelay będzie częściej grał na skrzydle. Więc powiedzcie mi, kiedy Jeffren(?) przy Villi, Messim, Pedro, Ibim, i Sanchezie dostanie szanse na grę?
Tam powalczy o pierwszy skład, jeśli oczywiście ominą go kontuzje. Będzie miał szanse pokazać pełnie swoich umiejętności. A w kontrakcie na pewno zawarta zostanie kwota, za którą Barca będzie mogła go odkupić.
W razie potrzeby, zawsze można skorzystać z MŁODSZYCH zawodników drugiej drużyny.
0
Racja, prędzej Villa będzie siedział niż Pedro. A transfer takiego zawodnika pozwoli na skuteczną rotacje w składzie. Zawsze na ławie będzie ktoś kto może coś wnieść do gry.
0
myślicie ze warto obstawić za 100 zł Barca - Real+1 oczywiście na Barce ???
ostatnio tak obstawiłem, i wygraliśmy 0-2 (Messi w ostatnich minutach strzelił)
0
Iago Falqué - były zawodnik Barcelony
Ruben Rochina - chciałbym go zobaczyć chociaż w jednym meczu pierwszej drużyny w tym sezonie. Mimo iż nie gra regularnie całych meczy ostatnio się rozstrzelał...
Apeluję!!!!!!!!!! nie odpisujcie na komentarze o tematyce Barcy B w pierwszej lidze. Są to prowokacje lub pytający o to są ... Co tydzień sie to powtarza.
0
sorry, że nie na temat.
Ludzie!!! W komentarzach jest automatyczny słownik, dlaczego nie patrzycie na błędy. Rozumiem jak ktoś pisze np. ,,L,, a nie ,,Ł,, ale starajcie się bardziej.
Normalnie ja też robię błędy, ale tutaj staram się tego unikać.
0
moja teoria:
tak musiało się stać, dwa tygodnie, 3 mecze z czego z Kazaniem nie trzeba wcale wygrać. Messi sobie odpocznie, a będzie to czas w którym Villa powinien się rozkręcić i wziąć ciężar gry w ataku na siebie. A jak Messi wróci to razem będą miażdżyć ;)
0
Barca też od czasu do czasu musi przegrać :) inaczej nie byłoby sensu oglądać meczy.
Mam tylko jedną uwagę. Dlaczego Pep cały czas stawia Abidala ne środku??
Chciałbym w końcu zobaczyć mecz w składzie: Valdes-Abidal, Pique, Milito/Puyol, Alves - Busi, Iniesta, Xavi - Pedro, Villa, Messi (może w LM)
0
,,Może będę w opałach, ale podejmuję decyzję kierując się tym, czy w coś wierzę lub nie. A w to wierzę"
Brawo. Jeśli ryzyko jakie podejmie Pep w tym sezonie się nie wróci, to z pewnością zaowocuje to w przyszłych sezonach.
0
Spoko. Jak opcja pierwokupu za niewielką cenę będzie w kontrakcie to nich idą. Za 1-2 lata Rochina wróci
0
Co do powołań na ten mecz to Valdes, Iniesta i Puyol/Pique powinni zostać. Valdes głęboka rezerwa, a w Barcelonie niezastąpiony. Iniesta ma 100 zmienników w reprezentacji, a w Barcelonie na dodatek będzie brakowało Dos Santos'a. Puyol również ma swoich zmienników i naturalnych następców którzy powinni się ogrywać w reprezentacji przed zakończeniem kariery przez Puyola.
Miałem obstawić na Barcę w tym meczu ale teraz wątpię żebym to zrobił.
0
osiągnie coś po raz pierwszy w historii tzn. obroni ME w między czasie zdobywając MŚ i pożegna się z reprezentacją ;) Możliwe, że po ME Xavi zakończy reprezentacyjną karierę.
0
tylko nie piszcie, że drugi Dos Santos i że tylko na kasę leci...
Dos Santos grał w pierwszej drużynie i można powiedzieć, że sobie radził bardzo dobrze. A on jeszcze dwa lata temu największy talent w Barcelonie nie mieścił się teraz w Barcy B.
0
prośba, dajcie newsa o wyjeździe na mecz z Valencią do ''gorące tematy'' żebym o tym nie zapomniał...
0
Xavi/Villa lub Sneijder w zależności od finału.
A złota piłka FIFA dla Messiego
0
Barca B w ostatnim dwumeczu barażowym zmierzy się z Sant Andreu. W ostatnich 4 meczach Barca przegrała dwa razy, odniosła jedno zwycięstwo i raz zremisowała. Ostatnie było chyba zwycięstwo 2-1 u siebie
0
Skrzydłowy tylko gdy odejdzie Ibra. Prawy obrońca tylko za naprawdę niewielkie pieniądze (Jest kilku zawodników w Barcy B mogących od czasu do czasu odciążyć Alvesa)
Tekst fajny, z wieloma rzeczami się zgodzę, a zwłaszcza z odłożeniem transferu Fabregasa na min. pół roku.
0
I po co Cesc??!!
0
*Nie odejdzie do MU
0
Z tym Bojanem w Barcy do końca kariery to nie przesadzajcie. Jeszcze za młody. Nie odejdzie
0
Nikt nie przyjdzie bo są tacy zawodnicy jak Bartra, Muniesa, Montoya czy chociażby Dalmau. Każdy z nich może zagrać na tej pozycji, a w razie potrzeby z mocniejszymi klubami na tej pozycji może zagrać Puyol lub Maxwell
0
Gerard właśnie strzelił bramkę dla Hiszpanii.
0
Po pierwsze. Może na razie to nieudany transfer ale nie liczcie, że Barca wyrzuciła 14 mln i że to najgorszy transfer bo dostaną za niego ok. 10mln a gorsz transfery z pewnością się zdarzały.
Po drugie. Kamilu drogi, Pedro i Bojan/Jeffren jakby zostali wszyscy wypożyczeni to ciekawe kto by grał w Barcelonie. Poza tym Pedro jest już praktycznie zawodnikiem z pierwszej 11.
0
popieram carlosssa.
0
" W Fifie i Sergio jest dobry , ale w prawdziwej piłce to łajza co się potyka o własne nogi i ciągle faule symuluje. Kurczę ale chce żeby Yaya został , ale Pep koch wychowanków i będzie faworyzował Sergio" itp.
kamil9040 - chłopak chyba za bardzo się rozkręcił. Może można go zablokować do jutra aż ochłonie i przestanie pisać takie głupoty??
0
atixavi - Brawo. Faktycznie jest coś nie tak bo Barca TYLKO ligę wygrała zdobywając JEDYNIE 99 pkt. I półfinał LM.
A może Pep ma wizję w której w Barcelonie gra jeszcze więcej wychowanków niż obecnie, a ma na pewno do tego podstawy patrząc na obecną młodzież Barcy (rezerwy dzisiaj o 20).
Sissoko, czemu nie!? Jeśli Toure odejdzie to wolałbym jego niż Fabregasa za 45 mln. Przynajmniej chociaż raz Barca zarobiłaby w oknie transferowym (dokładnie- wymianą gracza na danej pozycji).
0
czarna wołga ma rację. Poza tym gdyby nie pozwalano, a wręcz nie kazano młodym zawodnikom o takim potencjale grać bardziej egoistycznie to teraz nie byłoby takich zawodników jak Messi itp. bo kiedy by się mieli nauczyć kiwać jak nie w drużynach juniorskich. A w Polsce nawet konkretnie ''klepać'' Cię nie nauczą, a jak kiwasz to jesteś "samolub"
0
Vazquez już nie jest taki obiecujący, w Polsce by pewnie był. On nie jest taki młody jak reszta tych zawodników. Gai kiedyś naprawdę uznawany za największy talent w Barcelonie, ale ostatnio jakby przygasł. Nie gra nawet w rezerwach. Thiago, Dos Santos i Bartra powinni podpisać. A Gai mógłby iść np. na dwuletnie wypożyczenie do Arsenalu. Ale oni są młodzi i nie wiadomo kto będzie kiedyś grał w pierwszym zespole.