goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ZMOTYWUJE ?! Nie będzie bał posadzić na ławkę tych którzy nie pracują dla drużyny?!
0
Sampaoli - ciekawe ile ten gość metrów, a raczej kilometrów pokonał
0
Jak na pierwszy sezon w EUROPIE nie było tak źle. Wyeliminuje z gry symulowanie i w przyszłym sezonie będzie już wymiatał. Poza tym ("my, cała reszta, jesteśmy tu, żeby mu pomagać") nie może być tak, że są Ney i Messi, a reszta pomaga. Tak naprawdę wszyscy muszą pracować równo. Owszem oni powinni robić różnicę, ale nie kosztem gry w obronie i nie w stylu "żyłowanie" na Messiego, czy Neymara.
3
Nie zgodzę się z Tobą. 31 lat na bramkarza to wcale nie tak dużo, wręcz teraz wypada jego najlepszy okres. Młody Niemiec może się wiele nauczyć i skorzystać z doświadczenia Bravo, i nikt nie powinien być faworyzowany przy ustalaniu składu.
0
Nawet jeśli dostaną 5-6 to Barcelona nie zarobi, ponieważ zawodników trzeba opłacać. Nie wiem ile, ale przypuszczam, że za siedzenia na trybunach dostawał koło 3-4 mln rocznie
0
nam nie potrzebna opcja nr 4
1
Dawanie tyle kasy za jednego piłkarza to idiotyzm. Jednak gdyby już ktoś miał być wart takiej oferty to ew. L. Suarez. Osobiście wolałbym, żeby Luis Enrique postawił na Dongou, niż żeby Barca dawała nawet 30 mln i Songa za Gonzalo Higuaína
1
Powinni pożegnać się jeszcze Dongou lub Adama Traore. Druga drużyna staję się dla nich za mała. Zwłaszcza Adama, który z młodzikami zdobył LM i opuszczając wiele spotkań ligowych został wybrany do najlepszej jedenastki sezonu w drugiej lidze. Najlepsze rozwiązanie to spokojne wprowadzanie do pierwszej drużyny, bądź wypożyczenie do np. Evertonu na miejsce Deulofeu
0
Czy ja wiem czy samozachwyt. Po prostu brak motywacji. U wielu młodych Polaków motywacja kończy się wraz z podpisaniem kontraktu i kilkoma zerami na koncie. Tutaj skończyła się po zdobyciu wszystkiego co można było i dominacji przez 4 lata. Potrzebny jest trener motywator, który ma na tyle odwagi, żeby posadzić mistrza na ławce, a dać szanse młokosowi, a przypadku przegranej nie chować się i płakać, że odchodzi po sezonie.
0
Jaki Affelay, jaki Bojan?! Bojan zwiedził pół Europy i nie wypalił. Affelay chyba jest świadomy, że jego pobyt w Barcelonie dobiegł końca. Cuenca i Tello mają już swoje lata, nie skreślam ich bo wierze, że w innych klubach pokażą co potrafią i dlatego dobrze zachować możliwość powrotu tych zawodników. Jednak jeśli chodzi o Everton to mam nadzieje, że Barca wypożyczy tam zawodników pokroju Deulofeu, dla których druga drużyna jest za mała, a w pierwszej jeszcze nie ma za bardzo miejsca. Może Dongou na miejsce Lukaku, albo naprawdę młodziutki Adama Traore z którym wiąże chyba największe nadzieje.
2
Z Fabsem się zgodzę, dał ciała. Jednak Xavi to inny przypadek, on nie odszedł w najlepszym okresie swojej kariery. Chce jeszcze pograć, a przy okazji dorobić na emeryturę:) Sam widzi, że to już nie to co kiedyś i w Barcelonie będzie grał bardzo mało, a kariera reprezentacyjna również się kończy. Jeśli odejdzie to życzę mu powodzenia i spodziewam się, że jeszcze wróci kiedyś do Barcy
0
Hiszpanii tak jak Barcelonie potrzebne są zmiany. Młodzież nadal mają najlepszą na świecie. Na ME powinni już karty rozdawać bracia Alcantara (jeśli Rafinha wypali), Jese, Laporte, Deulofeu i inni.
0
Zapewne zwykłe plotki. Jednak nie zmienia to faktu, że pasowałby do ich stylu idealnie.
0
Wypożyczenie to tylko dodatek do transferu Chorwata na którym skorzysta tak Barca, jak i Sevilla. Jeśli się sprawdzi w najwyższej klasie rozgrywkowej i faktycznie wypali, to Sevilla zyska dobrego grajka przynajmniej na rok. W innym wypadku oni nic nie tracą, a Barca ma jasną sytuację - nie sprawdził się w Sevilli, nie ma startu do Barcy. Dodatkowo robi się miejsce w Barcy B na wprowadzanie kolejnych młodych zawodników.
1
Brazylia szału nie robi, zresztą tak jak się wcześniej spodziewałem. W obecnej formie 1/8, max 1/4 (nie licząc pomocy sędziów oczywiście).
0
Sanchez odejdzie i w innym klubie będzie jednym z najlepszych! A cena jest po prostu śmieszna. Jednak wcale mnie nie dziwi ...
2
Tak, a w drugiej grupie APOEL, Steaua, BATE i Anderlecht.
0
3-4 mln + Dos Santos to byłaby odpowiednia oferta.
5
Mają 1000 innych okazji i rozmawiają akurat przed kamerami. Wygląda na prowokację
0
Nie zgodzę się z Tobą! Po co zostawiać trenera, który nie ma pasji, który nie potrafi dźwigać presji prowadzenia tak wielkiego klubu i który sam po prostu chce odejść ?
Jeśli chodzi o wprowadzanie młodych to pomyśl, 71 minut, 71 minut!!!! JdS może odejść latem, a on na niego stawia w przygotowaniach i mówi, że będzie grał. Affelay może odejść zimą, a Tata twierdzi, że podoba mu się jego styl i będzie grał. Sztucznie powiększona kadra, zawodnikami którzy nic nie wnoszą. Później zaczęła się presja i nawet Sergi R. przestał grać, bo nie było pomysłu i asekuracyjnie grał zawsze najlepszy skład na papierze.
A, i jeśli zawodników 22-23 letnich nadal uważasz za graczy, którzy są młodzi i powinni być spokojnie wprowadzani do drużyny to gratulacje.
0
Jeszcze się rozkręci, ale niestety nie w Barcelonie. Gdzieś, gdzie będzie grał systematycznie pokaże pełnię swoich umiejętności. Dlatego jeśli będzie mógł wybierać, niech wybierze klub rozsądnie. Życzę powodzenia, i z pewnością będę mu kibicował.
0
Jeszcze JdS odejdzie. Ogólnie ciekawy artykuł, jednak nie mogę się zgodzić z tym, że Deulofeu i Rafinha powinni zostać na wypożyczeniu. Rafinha jest bardziej przygotowany do gry w pierwszym zespole niż Sergi Roberto, a Xavi już do wielkiej formy raczej nie wróci. Przyszły sezon to idealny czas dla Alcantary. Co do Deulofeu, wszystko zależy od tego kto zostanie, a kto odejdzie. Tello jest na wylocie, do tego możliwe, że odejdzie Alexis, więc automatycznie robi się miejsce dla Deulofeu.
0
Panowie, to nie koncert życzeń! Ja bym , ja bym... Po prostu potrzebny jest trener, który to wszystko ogarnie, który będzie umiał negocjować z zarządem i będzie miał jaja żeby dawać szansę młodym.
0
Chciałeś powiedzieć "czy Argentyńczyk da rade" ?
0
Wszystko spoko, poza przewracaniem się po każdym faulu i toczeniem przez 10 metrów. Później wstaje i nic mu nie jest. Rozumiem, że często symulacja daje korzyści drużynie, ale bez przesady. Odechciewa się oglądać takie spotkania...
0
"nieopierzony" nie jest bo gra. Osobiście uważam, że powinien dostać większy kredyt zaufania, prawie za każdym razem jak grał był najlepszy w obronie. Jego rola w drużynie powinna być dużo większa. Mascherano mimo wielu wpadek i słabych występów, cały czas jest tym podstawowym. Mam nadzieję, że wykorzysta szansę, i przyszły sezon będzie już całkowicie jego.
0
Jak trwoga to do... BARTRY! Tak w tym, jak i w tamtym sezonie. Mimo iż Mascherano wcale nie pokazuje, że jest nie do wygryzienia, a do tego często popełnia głupie błędy. Oby to skończyło się lepiej niż w tamtym roku.
0
Weź po uwagę konkurencje w składzie na tych pozycjach. Ściągając kolejnego zawodnika odbierasz szansę takim młodym jak Adama czy Deulofeu. Chociaż Deulofeu pewnie i tak stałby wyżej w hierarchii niż Bojan.
0
Dwóch piłkarzy którym Tata zabrał jakże ważny okres w karierze. Było puścić przed sezonem Jonathana DS, grałby spokojnie w jakiejś ciekawej drużynie La Liga i z przyjemnością śledziłbym jego poczynania. To samo z Affelayem! Mógł odejść zimą, ale jego gra "podobała" się Martino i został na siłę, żeby obciążać klub, sztucznie poszerzać kadrę i zmarnować rundę przed MŚ. Nie rozumiem takiego postępowania.
0
Młodszy.
Gra naprawdę nieźle. Bardzo dobry mecz przeciwko Realowi. Ogólnie postawa w całym sezonie dobrze rokuje na przyszłość. W Barcelonie, przy lepszych kolegach w ofensywie, myślę, że może wiele namieszać. O ile dostanie szansę.