goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny pomysł, ale wymaga dużo pracy ze strony oceniających. Widziałem sporą część tergo meczu i gdyby nie woda Barca wygrałaby to spotkanie spokojnie.
0
Nie lepiej byłoby dać szansę Traore niż Munirowi , który gra po prostu słabo.
0
z 1-2 sezony w młodzieżowych, 2-3 w Barcy B i za 3-5 lat mamy gościa do pierwszej drużyny. I przynajmniej bym wiedział, że nie grają nazwiska tylko forma i Ci którzy najbardziej się oddają.
0
Halilović tak, ale w tym roku to on nie powalczy. Wątpię żeby w przyszłym odegrał jakąś większą rolę w pierwszej drużynie, a Rafinha wraca po kontuzji i zaczyna więcej i lepiej grać.
1
Problem jest w tym, że tak magiczny atak jaki obecnie posiada Barcelona, bez wsparcia z pomocy nic nie zrobi, po za wygrywaniem meczy ze słabszymi rywalami. Liczę, że Rafinha powoli przejmie pałeczkę i pokaże na co go stać. No i oczywiście, po za problemem pomocy istnieje problem obrony, która też zbytnio nie wspiera drużyny w ofensywie, chyba, że liczymy ślepe dośrodkowania. A o nieskutecznym pressingu Barcy już nie będę wspominał... i chodzącym Leo
1
OSCAR GARCIA i tyle w temacie
2
Racja. Pep przyszedł, wymienił tych co byli wypaleni. Dał szansę młodym. Dał szansę oznacza faktycznie na nich postawił! Pedro, Pique, Busquets... zwłaszcza ten ostatni. Pamiętam jak dziś, jak tracił piłki przed własnym polem karnym i grał w kratkę, mimo to sprawił, że najlepszy defensywny pomocnik musiał odejść, żeby zostać docenionym. Teraz tak samo powinno się stać. Pedro, Alves i inni powinni ustąpić miejsca takim zawodnikom jak Adama Traore, Samper, Munir i reszta młodych. Nie mnie oceniać kto się najbardziej nadaje, ale TO JEST ICH CZAS!
0
A jak w najbliższym czasie zrobią sprawiedliwy podział wpływów z praw tv to stanie się jeszcze ciekawsza.
1
Jak tak patrzę na te składy to nasuwa mi się kilka pytań:
1. Dlaczego gra Busquets, który jest w tragicznej formie?
2. Dlaczego nie ogrywa się Rafinha, który powinien stawać się kluczowym zawodnikiem środka pola?
3. Dlaczego po raz kolejny na prawe obronie widnieje Alves?
Skład redaktora dobry, tylko Rafinha za Chorwata, i ktokolwiek za Alvesa.
Takie jest moje skromne zdanie
0
Wypożyczenie z zagwarantowaną w umowie określoną ilością minut na boisku byłoby najlepszą opcją. W obrocie jest zawsze Sandro, który lepiej wykorzystuje dane mu minuty, oraz w razie potrzeby Adama, Halilović i inni.
0
Rafinha jeszcze pokaże swoje, jeśli dostanie szansę w pomocy to z pewnością ją wykorzysta. Ale faktycznie, w tym momencie siła ataku to chyba 10 na 10, jednak bez wsparcia pomocników nie ma szans z mocniejszymi rywalami. Do tego linia obrony mimo tego rekordu pozostawia wiele do życzenia (PSG, RM). Wierzę, że Barca dopiero się rozpędza i na drugą część sezonu zobaczymy jej najlepszą wersję
0
Aby transfer doszedł do skutku potrzebna jest zgoda piłkarza. Jeśli się rozwinie, a Alves odejdzie to nie wydaje mi się żeby chciał odejść mając PRAWIE pewne miejsce w składzie. Jeśli będzie grał średnio, a Barca będzie miała jakąś naprawdę dobrą alternatywę na PO to transfer byłby już praktycznie dopięty (oczywiście przy chęciach Interu)
2
Wypożyczenie z opcją wykupu w letnim okienku transferowym.
0
Jasna sytuacja, w zimie powinien odejść na wypożyczenie do jakiegoś hiszpańskiego klubu i tyle. Wywalczy miejsce, udowodni swoją wartość to wróci i będzie grał. Szkoda chłopaka, ale w tym sezonie, w Barcelonie to on sobie nie pogra.
0
On mimo, że opuścił wiele meczy w tamtym sezonie już był najlepszym zawodnikiem Barcy B.
Barcelonę powinien opuścić Pedro, który już nic nie wprowadza do gry i wtedy zrobiłoby się miejsce dla młodych. Jak wróci Suarez, to Sandro i Munir będą mieć problemy, nie wspominając o Traore i innych.
0
Kontrakty tak, ale nie w pierwszej drużynie. Wróci Ney, Suarez i braknie miejsca dla wszystkich.
3
Ustawia go tak tylko z powodu braku napastników . Przynajmniej mam taką nadzieję.
0
Tak, tylko nie mógłby być zgłoszony do pierwszej drużyny. Osobiście uważam, że niepotrzebny jest trzeci bramkarz. Lepiej w razie potrzeby powołać regularnie grającego bramkarza rezerw,
0
Pamiętam jak Muniesę określano drugim Puyolem. Później kontuzja w ważnym dla niego okresie i jakoś się posypał. Wielu było takich m.in. Bojan, Rochina - drugi Torres, Gai Assulin - Messi, itd.
2
Jednym z Bramkarzy będzie młody Ondoa.
Osobiście nie rozumiem po co w pierwszym składzie 3 bramkarzy. Wydaje mi się, że w razie potrzeby lepszą opcją jest regularnie grający bramkarz rezerw, niż nic nie grający trzeci bramkarz.
0
Czyli jak? Bo Deulofeu i Rafinha muszą wiele udowodnić w samej Barcelonie, a Bartra mimo bardzo dobrej gry, był zawsze za innymi (bez formy).
0
Jeszcze wszystkich zaskoczy ten transfer. Oczywiście w pozytywnym aspekcie. Jednak mimo wszystko pieniądze zapłacone przez Barce pokazują jak każdy potrafi wykorzystać jej nieudolność w negocjacjach.
4
Również liczę na taki atak. Ogólnie ciekaw jestem Deulofeu w Barcelonie. Musi maksymalnie wykorzystać czas kiedy nie ma Messiego, Neymara oraz Suareza (tego ma trochę więcej). A w obwodzie jest jeszcze Adama, który poprzedni sezon miał genialny i druga liga już teraz wydaje się być dla niego za mała. Oby Luis Enrique miał jaja, żeby stawiać na formę, a nie na nazwisko.
Ale nic, pożyjemy, zobaczymy.
0
Jedna ważna rzecz. POZA ROZEGRANIEM TRZEBA ZAPIER... W ODBIORZE!! A w tym to ja OBECNEGO Massiego nie widzę.
0
Niby tak, ale patrząc na AMBICJE tego zawodnika to za dobre pieniądze mógłby się pokusić.
Co do samego transferu to się cieszę i będę dopingował braci, jednak cena jest przerażająca.
0
Można było nawet za "głupi" milion sprzedać, zachować opcje pierwokupu (chociaż raczej nie będzie potrzebna), zapewnić sobie jakiś procent zysku z następnego transferu, czy z innych klauzul (np.bramki, występy). Ale po co? Co Barcelonie z takich groszy...
0
Jeśli Ramsey, Wilshere i Walcott w tym roku przetrwają bez kontuzji, to z Sanchezem i 1-2 wzmocnieniami mogą być w końcu konkurencyjni w PL
2
Będzie wielkim sukcesem jeśli przynajmniej jeden z nich osiągnie poziom Barcy
0
A o obrońcach ani widu ani słychu... Szkoda dać 30 mln na klasowego środkowego obrońcę, który jest niezbędny.
1
Na tym polega scouting, który w Polsce niestety kuleje