goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Neymar najsłabszy z Barcy"
0
wszystko ok. Ale zjadło Ci pewnie pkt - 3. Zapewne brzmiał "Neymar najsłabszy na z Barcy, mimo tej jednej "akcji"
0
To jest to! Jak przyjdzie do Barcy kilkudziesięciu takich uzdolnionych to coś na pewno w przyszłości się z tego wykluje. Chłopiec przychodzi i ma wszystko. A w Polsce trzeba duże pieniądze łożyć na to żeby młody szkolił się w czołowym klubie, który i tak nie gwarantuje profesjonalnego zaangażowania w szkolenie młodzieży.
0
Co jak co, ale o transfery Atletico nie musisz się martwić. Jak D. Costa odejdzie to za sezon czy dwa, bramki będzie strzelał gościu o którego istnieniu teraz nawet nie wiesz. Oni nie ściągają liderów, oni ich tworzą !
0
1- z cyklem ma trochę racji. Zwłaszcza jeśli chodzi o piłkarzy. Oni nie stają się młodsi. Na szczęście Barca ma potencjał, żeby każdy z odchodzących miał swojego godnego następce (Puyol - Bartra/transfer, Xavi - Fabs, Alves - Montoya/transfer itd.). Cykl danych piłkarzy mija, ale tytułów i poziomu nie koniecznie, potrzebny jest tylko ktoś kto zmotywuje i poustawia całe towarzystwo.
2- Dajmy Neymarowi troszkę czasu, ale i tak uważam, że kupując zawodnika z ligi brazylijskiej za takie pieniądze, oraz oferując mu taki kontrakt to trzeba mieć coś nie tak w głowie. W europie za mniejsze pieniądze było kilku pewniejszych gości. Mam nadzieję, że pokaże jeszcze wszystkim, że jest warty tych pieniędzy.
0
Czy to prawda czy nie, to oferować wielkiej niewiadomej jaką był i nadal jest Neymar, takie pieniądze, które zaburzają całą strukturę, to po prostu pomyłka i idiotyzm
0
Gdyby miała nastąpić zmiana trenera, to ja mam jednego kandydata, a mianowicie jest nim Oscar Garcia. Pracował w młodzieżowych, później miał dostać posadę w B, ale niestety się nie udało i poszedł do Izraela gdzie po roku zdobył mistrza. Obecnie z Brighton walczy o baraże. Zna styl Barcy, zna piłkarzy, zna język, zna po prostu cały klub. Młody, ambitny, z charyzmą! Nic więcej nie trzeba
0
Barcelona dokonała dwóch "wielkich" transferów. Transferów w CIEMNO. A dlaczego w ciemno? Dlatego, że te transfery były z Ameryki Południowej. Konkretnie Ney na którego wyłożono gigantyczne pieniądze (wgl nie wiem na jakiej podstawie) oraz Tata. Osobiście nie mam pojęcia, dlaczego to akurat tego trenera wybrano. I jak Ney może jeszcze wiele pokazać, w co wierze, to Tata chyba nie był gotowy na tak olbrzymi przeskok.
0
Miał, dołączył, dostał szansę i teraz wypożyczenie albo sprzedaż. Młody Alcantara zasłużył na swoją szansę, a nie ma miejsca żeby wprowadzać dwóch zawodników w środku pola.
0
Ogólnie wygląda na to, że chcieli na siłę wprowadzić Sergi Roberto żeby odrobić porażkę z Thiago. Jak go lubię, tak mimo wielu szans nie potwierdził swojej przydatności i talentu. A przypominam, że to rocznik 1992, więc nie jest to młody talent. Samper jest 95, więc jeśli naprawdę wiążą z nim wielkie nadzieje to w przyszłym sezonie powinien już dostawać jakieś szanse w pierwszej drużynie. W każdym roczniku jest zawodnik, który wyróżnia się na danej pozycji. Nie jeden, to drugi. Nie można trzymać jednego na siłę, a tym samym ograniczać innych. Np. Tello, lubię gościa, ale te minuty co gra to mógłby dostać np. Traore i Dongou. I nie wierzę, że zdobywanie doświadczenia w takim wieku nie zaprocentowałoby w przyszłości.
0
Robi wiele, ale nie robi tego co może robić! I chyba każdy, kto ogląda mecze Barcy to widzi. Chodzi mi głównie o to, że jego mecze są praktycznie chodzone. Wierzę, że się jeszcze rozkręci, bo może dużo dużo więcej.
0
Po co w ogóle piszecie, że lepszy od Tello i bardziej zasługuje na pierwszą drużynę Barcy?? To nie o to chodzi. Myślę, że gdyby Barca ogłosiła, że Deulo jest na sprzedaż to ścisła czołówka klubów biłaby się o tego zawodnika. Chłopak chce grać dla Barcy, ale jeśli ma zająć miejsce Tello, grać ogony i CDR to szkoda żeby się wracał. Poza tym w Barcelonie potrzebny jest trener który przeprowadzi małą rewolucję, który będzie miał JAJA, żeby np. zmienić rolę Xaviego, czy opier.... drużynę, że trofeów nie wygrywa się na stojąco. Od czasu do czasu Messiego posadzić, żeby wiedział, że nie jest BOGIEM i odważnie wprowadzać młodzież, tak jak to zrobił Pep, zwłaszcza na początku. Trener który skończy z tzw. "Świętymi Krowami" i 23-letnimi "talentami".
0
Najlepszy nie koniecznie równa się najlepiej opłacany. A dawać podwyżkę powinni w momencie kiedy faktycznie pokazuje to boisku. No chyba, że go chcą tym zmotywować...
0
Sergi Roberto potrzebuje czasu żeby się rozegrać. Pozostaje wam jedynie przypomnieć początki Busquets'a, to co on wyprawiał czasami to było mistrzostwo, a przypominam, że grał on kosztem jednego z najlepszych defensywnych pomocników świata.
0
Powodzenia! Mam nadzieję, że będzie grał i strzelał w Sassuolo.
0
Barca B została niesamowicie odmłodzona i osłabiona w lecie, więc nie ma co się dziwić, że wyniki są jakie są. Mam przynajmniej nadzieję, że Tata pokaże dzisiaj, że nie na darmo dodatkowo osłabił rezerwy brakiem Dongou i ten dostanie z 20 minut na koniec meczu.
0
Kacper1432 - ogarnij temat Fundacji Samuela Eto! . Oczywiście nie dotyczy to Ca i Le:)
0
Gdy przychodzili do Barcy, to jako potencjalne wzmocnienie Barcy B, nikt chyba na więcej nie liczył. A jak się później okazało, i tam mieli problemy z regularną grą.
0
W takich sytuacjach trzeba umieć się znaleźć. Może Tello ostatnio nie miał porywających występów, ale z Messim w tym meczu rozumiał się znakomicie. Osobiście uważam, że powinien zagrać w meczu z Malagą od pierwszej minuty. Jak teraz nie pójdzie za ciosem i się nie rozegra to już lepszej okazji w Barcelonie nie będzie miał
0
Idź!!!!! Może się wypromuje i coś za niego w przyszłości dostaną. Przy obecnej taktyce i podejściu to w Barcelonie nie pogra. A przy dobrych wiatrach może jeszcze wróci i dostanie szansę:)
0
"Według badania przeprowadzonego przez Football Observatory Barça jest drużyną, w której gra najwięcej wychowanków"??
Powinno być - "Według badania przeprowadzonego przez Football Observatory Barça jest zespołem, w której w pierwszej drużynie znajduję się najwięcej wychowanków" albo coś w tym stylu.
Niestety Oie, Cuenca i Jonathan tylko widnieją na liście piłkarzy pierwszego zespołu
0
Żartujesz?
0
Mam nadzieję i życzę mu tego, że jak odejdzie i będzie grał bez tak wielkiej presji z każdej strony, a dodatkowo nabierze pewności siebie, to jego talent wybuchnie. I będzie ważną postacią jakiegoś solidnego hiszpańskiego bądź angielskiego klubu. Z obecną grą nie wiem czy grałby w klubach z dołu tabeli.
0
I jeszcze jedno. Zobaczcie na skład Barcy B. Na wiek tych zawodników. Tam każdy wydaję się mieć wielką przyszłość. Pewnie, że chcielibyśmy aby ta przyszłość była w Barcelonie, ale prawda jest taka, że jeśli z obecnej Barcy B, do pierwszego składu dostanie się 2-3 zawodników i będą tam faktycznie grać, to będzie olbrzymi sukces. Zwłaszcza patrząc na to ile szans dostają teraz młodzi w Barcy, i że za młodego uważa się zawodnika 22-23 letniego...
0
Nie chcę się wtrącać do dyskusji o TALENTACH (obecnych i "zmarnowanych"), ale nauczcie się rozróżniać sytuację Dos Santosa od takiej jaką miał Gai Assulin, czy tej Sanabrii. Każda jest inna, i troszkę (przepraszam) GŁUPOTĄ jest nazywać każdego drugim Dos Santosem. Gai spędził jako WIELKI talent 3 sezony w Barcy B i nie potrafił kompletnie się odnaleźć, więc na co miał czekać??? Sanabria wierzy w swoje możliwości i jest świadomy tego, że jeśli miałby kiedyś grać systematycznie w pierwszej drużynie to jest skazany na minimum dwa lata w Barcy B, i minimum kolejne dwa granie ogonów jak S. Roberto. No a z Dos Santosem każdy wie jak było.
0
Tak, wszystko pięknie.
A teraz spójrz na tabele Segunda Division i się zastanów czy Barca B nie potrzebuje wzmocnień. Nie mówię, że Ci zawodnicy nimi będą. Jednak wzmocnienia są konieczne, żeby tak jak to napisałeś "dalszy rozwój talentów ze szkółki" nie odbywał się przypadkiem w trzeciej klasie rozgrywkowej. Jednak przejście z drużyn młodzieżowych nawet do SD okazuje się dla wielu bardzo ciężkie, mimo iż wcześniej się wyróżniali. Chyba, że talenty (np.Dongou, Sandro...) w końcu "wybuchną". Mam taką nadzieję!!!
0
Rekordowe mistrzostwo Primera Division!!! Co tam forma Bartry, czy Cesca... Bartra i tak gra zdecydowanie za mało, a Cesc zamiast grać na swojej nominalnej pozycji... szkoda pisać. VV to chyba do najgorszych należy dodać, ponieważ w życiowej formie opuszcza Barce. Pedro ostatnio błysnął, ale to za mało na miano najlepszego co nam się przytrafiło. Z Tata to się dopiero okaże. A jeśli o Neymara chodzi to jeszcze się wstrzymajmy do wyjaśnienia sprawy z transferem. Milan to tylko jeden mecz, mecz MESSIEGO. Nie powiem bo SZCZĘŚLIWY wtedy byłem, ale to tylko jeden mecz. Chcąc nie chcąc zwycięstwo w PD, gdzie połowę sezonu graliśmy bez trenera jest najlepszą rzeczą z 2013 roku!!!!!!
0
"nieaktualny"
0
Sorry, że się wtrącam, ale nie rozumiem jak można powiedzieć, że LIGA NIEMIECKA JEST OBECNIE LEPSZA OD HISZPAŃSKIEJ?!?!?!? Chyba po to jest ten ranking stworzony na podstawie PIĘCIU lat!!!!! Nie dziesięciu, bo byłby nie aktualny i nie jednego sezonu (jak czytelnik uważa) bo jeden sezon może wyjść każdej lidze. Dla Ciebie pewnie obecnie liga Turecka jest lepsza od Angielskiej bo miała w 1/4 LM swoją drużynę. Obecnie to liga hiszpańska jest najlepsza. I żadnym argumentem ze strony ligi niemieckiej nie jest stwierdzenie, że Hiszpanie mają tylko dwie drużyny(patrz ostatnie lata LE i wcześniej UEFA). To Niemcy mają dwie drużyny, i jak sam Oliver Kahn powiedział, w przyszłych latach różnica między nimi a resztą ligi najprawdopodobniej będzie się pogłębiać.
Dziękuję!
0
Siema! Ciekawy artykuł. Mogłaby być druga część. Tylko trochę bardziej pod kątem tych którzy mieli być wielcy w Barcy, a są przeciętni w innych klubach. Przykłady: Gai Assulin - "izraelski Messi", Ruben Rochina-"Złote dziecko hiszpańskiej piłki" "lewonożny Torres", G. DOS SANTOS - brakło mu cierpliwości, BOJAN - gra w wielkim klubie, ale to co gra jest dalekie od tego co MIAŁ grać itd.