goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie to Bacca powinien mieć anulowaną kartkę. Neymar zachował się jak gwiazdeczka i dobrze, że ktoś mu to pokazał.
0
Sprzedać
0
Oby nie Gundogan, po kontuzje nie jest już tak dobry. Pogba za mniej niż 80-90 nie przyjdzie. Najlepiej z tej Kondogbia (może drugi Yaya), na na defie jest Busi i może Samper dostanie szanse
0
8 mln to będzie dobra opcja. Do tego jakieś dodatkowe zmienne, czy opcja pierwokupu na wszelki wypadek, albo jakiś procent z następnej sprzedaży.
1
Kluby pokroju Valencia czy Sevilla są dużo lepszą opcją na rozwój niż ławka w Barcelonie.
3
Douglas nie jest jeszcze i nie będzie... Szkoda tylko Bravo, mogli się wymienić na poziomie grupowym, jeden w LM za dwa w lidze :)
0
Będzie z niego pociecha :)
0
Szkoda, że nie może chociaż w Barcy B czasami zagrać.
0
Tylko, że Sevilla to nie Vitesse. Jest to o wiele większy klub z bardziej rozwiniętymi strukturami, do tego rywalizujący w tej samej lidze. Współpraca jest dobra, ale widzisz co dzieje się z wypożyczonymi...
0
3 kolejne to jest konsekwencja tych obecnie zdobywanych. "Odbiór" wszystkich to byłby 2015 rok, więc zostałby powtórzony wyczyn z 2009 (o ile się nie mylę). Ale jeszcze daleka droga, a za 6 dni najważniejszy krok. Ewentualne KMŚ to szansa dla rezerwowych i raczej formalność.
1
Ma potencjał co pokazał w Evertonie. A chyba jest jasne, że jeśli ktoś jest na wypożyczeniu i ma do rywalizacji gości na podobnym, a nawet nieco niższym poziomie to oni zawsze będą przed wypożyczonym. Nie mówię, że tak akurat jest w przypadku Deulofeu i Suareza, ale chłopaki w drugiej części sezonu kompletnie nie grali. Prawdopodobnie dlatego, że Sevilla sobie dobrze radziła, a ogrywane zawodników przeciwnikowi nie daje żadnych korzyści.
0
Ciekaw jestem co będzie z Barcą B w przyszłym sezonie. A dokładnie jak będzie wyglądała jej kadra. Nie wydaje mi się żeby zawodnicy ofensywni (Dongou, Sandro, Munir, Adama i Alan) chcieli grać w rezerwach kolejny rok i to w 3 lidze. Podobnie Samper. O defensywie nie piszę, bo wątpię żeby ktokolwiek był nimi zainteresowany. Ewentualnie Grimaldo może coś powalczyć. Więc chyba szykuję się wysyp zawodników z Barcy do innych klubów, przynajmniej będzie komu kibicować.
2
Mimo, że kartka nie zasłużona i często bardziej protestują to tak powinno być. Jest decyzja i koniec. Zero dyskusji jak w ręcznej. Dodatkowo jak jest leżenie na boisku i wzywana pomoc to niech później siedzi z 4 min na ławce.
5
"Święta krowa" to jak dla mnie zawodnik, który mimo słabej gry cały czas jest w pierwszym składzie.
5
Vermaelen kontuzjowany?! Douglas poza kadrą?!
0
Pamiętajcie, nawet najlepsza ofensywa nie zrobi zbyt wiele jak ma tragiczna obronę, i nie chodzi tutaj tylko o nie tracenie bramek, ale wyprowadzenie piłki. Obrońcy wolni, słabi technicznie i jeszcze gorsi taktycznie. Mam nadzieję, że się utrzymają, a rozwój tych na których klub liczy najbardziej się nie zatrzyma.
0
Nie nazwałbym tego "poważnym błędem". Poważne mógł mieć konsekwencje. W sytuacjach stykowych działania sędziów są instynktowne. Trzeba być ... żeby mieć pretensje o takie coś.
0
Legendą zawsze będzie, bo prawdziwą karierę zakończy po tym sezonie. Granie to praca, ma możliwość to gra. Dawniej tacy zawodnicy tak nie robili bo nie dawali takich pieniędzy poza Europą. Teraz prawie każdy idzie na tzw. EMERYTURĘ
0
Jest Munir, Sandro, Dongou, Traore i żaden z nich nie będzie chciał zostać na przyszły sezon w drugiej drużynie. Zwłaszcza Munir i Traore. A wszystkich do pierwszej drużyny nie da się wprowadzić. Wypożyczenia są nieuniknione, a sukcesem będzie jak chociaż jeden z nich stanie się czołową postacią Barcelony w przyszłości.
2
Lubię go w ch..., jednak coraz bardziej mam wrażenie, że nigdy nie zostanie podporą naszej defensywy.
0
Kadra nie ma 11 zawodników. Jeśli w takich meczach jak ten nie dasz zagrać rezerwowym to ja się pytam kiedy?
0
W Barcy B najczęściej grane jest ustawienie z pierwszej drużyny. Tak jak we wszystkich młodzieżowych drużynach.
10
Sytuacja Sergi Roberto przypomina mi bardzo przypadek J. Dos Santos'a. Mam nadzieję, że odejdzie i poradzi sobie po za klubem tak jak jego starszy kolega. Trzymanie piątego zawodnika na 2 pozycje ma taki sens jak posiadanie trzeciego bramkarza.
0
Normalności?? Normalny podział masz w innych ligach, gdzie suma jest adekwatna do zajętego miejsca. Może w pierwszych latach Barca i Real odczułyby tą zmianę, ale jestem pewny, że taka zmiana podziała na korzyść całej ligi. Bez wyjątków.
0
Tak, i przekonaj do tego 18 poszkodowanych z tego powodu drużyn. Liga stanie się ciekawsza i zdecydowanie bardziej wyrównana. Pozwoli to na wzmocnienie pierwszej pozycji ligi hiszpańskiej na arenie międzynarodowej.
0
Miał ciężką misje, ugrać coś z tak odmłodzonym składem. Co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie nie dogadywał się z najlepszymi (Adama, Samper ostatnie mecze na ławce). Dodatkowo jego wypowiedzi pomeczowe od dłuższego czasu pokazywały, że sobie nie daje rady.
Powodzenia w dalszej karierze!!!
1
Tymczasem Barca B dostaje lanie, a po za składem już drugi raz z rzędu para naszych największych talentów Samper i Adama. Ciekawe, chcą gości do Stoke, a w rezerwach siedzą na ławie. Nie wiem czy można jeszcze wypożyczać, ale jeśli nie to chyba konflikt z trenerem, bo innego wytłumaczenia nie ma.
0
Zwłaszcza w obecnej formie.
0
To już zależy od wielu czynników. Między innymi: - podejścia ze strony Barcy (np.wysokość kontraktu), - podejścia ze strony zawodnika - zainteresowania innych klubów, - postawę Porto itd.
9
Tylko Barca mogłaby tyle zapłacić za gościa któremu kończy się kontrakt. Wystarczy, że się z nim dogadają i przyjdzie za darmo po wygaśnięciu kontraktu.