0

...bo w wieku 19 lat jest czołowym zawodnikiem drużyny rezerw, zadebiutował w pierwszej drużynie i klub wiąże z nim duże nadzieje. Niektórzy debiutowali w wieku 17 lat i teraz ich nie ma.

0

Może to będzie taki nasz odpowiednik Asensio :)

2

Akurat tutaj muszę zgodzić się z Conrad. Odegaard ma dopiero 18 lat, a robi naprawdę dobrą robotę w Heerenveen. Niekoniecznie będzie światowej klasy grajkiem, ale Real z pewnością na nim nie straci.
Ale jeśli chodzi o Viniciusa to faktycznie głupota, może być tak, że do 2019 nie zrobi postępu i jago wartość spadnie.

1

Ciekawe kiedy doczekamy się takich słów. W Barcelonie grają zawodnicy reprezentujący ... Polskę, ...

0

a gdzie i w ile osób chcesz jechać?

0

że co?? Wszystko w porządku?

0

UWAGAAAAA!!!
Wie ktoś czy Iniesta i Busi będą zdolni do gry na PSG?
Nie wiem czy stawiać na awans

2

nie, jeśli dobrze pamiętam wychowankiem jest zawodnik, który między 17 a 21 rokiem życia grał 3 lata w jednym klubie. Ale do końca tego nie jestem pewny. Jednak on już na 100 % nie bedzie

0

Vidal. Ciekawy jestem jak poradziłby sobie Roberto w środku pomocy. Przy obecnym układzie mógłby być wyróżniającym się na tej pozycji

0

Wtedy jest jeszcze Barca B, gdzie są bramkarza w rytmie meczowym

0

Teraz sprzedawać, a wcześniej lepiej było oddawać za darmo. Idiotyzm.
Pomysł skąd wziąć ponad bańkę więcej dla Messiego? Pozbyć się kompletnie niepotrzebnego trzeciego bramkarza.

0

Norma. Zawsze jak się rozkręca to kontuzja albo z niewiadomych przyczyn grzeje ławę.

0

Jeśli Vidal zostanie sprzedany, a Douglas ściągnięty ponownie to naprawdę czapki z głów dla zarządu. Zwłaszcza jeśli stanie się to w zimowym okienku.

0

Nic w tym dziwnego patrząc ile bramek strzela MSN w stosunku do reszty ekipy. Coś tam Arda nadrobił ostatnimi czasy, a tak to szału ni ma.

0

to zerknij na adama traore vs arsenal

0

Do wczorajszego meczu. Krótkie przedstawienie kilku zawodników, którzy wystąpili we wczorajszym spotkaniu,

Nili – 18.02.94 (22) Prawo obrońca lub skrzydłowy. Przybył przed tym sezonem z Las Palmas. Jak podaje transfemarkt zagrał w 8 na 10 spotkań ligowych, strzelił 1 bramkę i zaliczył 1 asystę.

Alex Carbonell - 15 wrz 1997 (19), pomocnik. Wychowanek klubu. Do tej pory zagrał w 5 spotkaniach i zaliczył 1 asystę.

Rafa Mujica - 29 paź 1998 (17), Środkowy napastnik. 1 Lipca 2015 roku przyszedł z Las Palmas. Więc jeśli pozostanie będzie wychowankiem. 9 spotkań, 403 minuty, 1 bramka i 3 asysty.

Ferran Soler – 11 lut 1997 (19), Defensywny pomocnik. Wychowanek. 7 spotkań, 345 minut.

Inni mniej znani to raczej starsi zawodnicy, którzy "u nas" już raczej nie mają większych szans

3

Rafinha powinien dostać szansę. Jeśli by dobrze poszło to Paco niech zagra ale w drugiej połowie i nie na skrzydle ale na miejscu Suareza.

0

Wydawało się, że przeskoczy brata, jednak kontuzje nie dały mu się rozwinąć. Sprzedaż z opcją wykupienia za podobną cenę mogła by być dobra, ale nie do Celty!!!

0

Smutne. Z boku wygląda to tragicznie, jednak patrząc indywidualnie to w prawie każdym przypadku były jakieś powody takich decyzji.

0

Oby się mu powiodło. W takich wypadkach dobrze jakby BARCA zapewniała sobie chociaż 10-20% z następnego transferu. Zawsze coś by wpadło za jakiś czas

0

Szczerze to dają klauzulę i ja mógłbym się z nim pożegnać. Ale to ja, na szczęście :P

0

25-30 mln to sporo, ale jak na Barcelonę jeszcze nie tak źle. Mam nadzieję tylko, że zmieni się sytuacja z transferami na zewnątrz klubu, a raczej z rozdawaniem zawodników. Tu 2, tu 5, tu 3 i nawet po cenach promocyjnych nazbierałoby się z 10-15 mln.

0

Nie mogę sobie wyobrazić piłki za jakieś 5 lat jak Ronaldo i Messi będą powoli kończyć. W chwili obecnej nie ma chyba gościa który mógłby osiągnąć zbliżony poziom.

1

Był chyba jako młody chłopiec w serii filmików, gdzie zawodnicy Barcy prowadzili trening. Chyba z Ronaldinho lub Eto

0

Najgłupsze jest to, że takie minuty Douglasa to powinien jakiś młody dostać za dobrą postawę w młodzieżowych. A klub płaci za transfer, na pensje i wszystko wychodzi z 10 baniek. Zero korzyści. Do tego dochodzi "rozdawanie" niepotrzebnych piłkarzy i "sfera" z której można zaoszczędzić 20-30 mln po prostu nie istnieje.

9

Niesamowicie ciężki zawodnik do oceny. Jak dla mnie to jego przyszłość powinna zależeć od tego jakiego typu zawodnik u nas zawita. Jak będzie to typ skrzydłowego to może zostać jako typowy zmiennik dla Suareza. Natomiast jeśli będzie to typowy środkowy na zastąpienie Suareza to Munir powinien uciekać.
Arda, Iniesta, Rafa, Denis - każdy z nich może zagrać na skrzydle, i przypuszczam, że przy tylu pomocnikach częściej któryś z nich zastąpi Neymara i Messiego niż Munir.

0

Szkoda, że do tego grona nie można zaliczyć np. A. Traore. Może zmieni klub i jeszcze gdzieś wypali.

0

Można gdybać. Zagra w dwóch ostatnich spotkaniach to będzie miał 93. czyli 31 na sezon. Więc będzie potrzebował niepełne 7 sezonów z taką statystyką.
Małe sprostowanie. Nie chodziło mi o pierwszą dziesiątkę tylko o podaną ósemkę :)

0

Szkoda, że patrząc na drużynę to ciężko znaleźć zawodnika młodszego od Messiego, który ma szansę na znalezienie się w tej dziesiątce.

0

1- różnica jest taka, że przez dwa sezony będzie możliwość odkupienia za 14 mln
2- Barca pozyska minimum 10 mln na transfery
3- zgodzę się, że powinni wziąć nieco więcej niż 10, albo niech ustalą dobry procent z kolejnego transferu, ponieważ trochę już włożyli w niego pieniędzy.
4- zawodnik wypożyczony często ma trudniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?