goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie wiem czy jest klub piłkarski, gdzie 100% rezerwy byłoby w stanie wygrywać swoje mecze. Przypominam, że zawodnicy pierwszej 11 bez Messiego na boisku też mają wiele trudności.
0
Dzieciaku, dobre... Nie umniejszam temu jaki wynik osiągnęliśmy i gdzie teraz jesteśmy. Jednak spoglądam bardziej obiektywnie i moze nieco zbyt krytycznie. W pierwszej połowie Barca powinna wyłapać jeszcze minimum 3 żółte kartki, które z pewnością miały by wpływ na sposób gry niektórych zawodników.
1
Wypracowany, zagrać defensywnie i liczyć na szczęście oraz Messiego. Mimo wygranej z przykrością patrzy się na Barcelonę grającą w takim stylu.
1
Poważnie?
0
Szkoda, że nawet na dniówkę Messiego Barcelona nie dostanie
3
de Jong i de Ligt w jedną stronę. Alena/Puig i Todibo na wypożyczenie w drugą z opłacaniem przez Barcę i dopłatą kilku mln.
0
Oczywiście zarządzanie mogło by być teraz o niebo lepsze, ale Juniorami nie da się utrzymywać w 2 lidze
0
Dokładnie. W rezerwach młodzi powinni spędzać od 1 do maks 3 sezonów. Resztę pierwsza drużyna, wypożyczenia bądź sprzedaż i tyle. I do tego 3 liga moim zdaniem wystarczy. Ostatni pobyt w 2 lidze nie wyszedł na dobre
0
Tak. Ale czy taki Puig zadowoli się drugą ligą? Zdecydowanie lepiej wypożyczyć. To samo z kilkoma chłopakami. Wiadomo. Część by została ze względu na 2 ligę. Ale druga liga bez doświadczonych graczy to ciężka walka o utrzymanie. Z kolei doświadczeni gracze blokowaliby młodych zdolnych
0
Ja nie wiem czy nie lepiej zostać w tej trzeciej lidze. Większość chłopaków gra dopiero pierwszy sezon w seniorskiej piłce. Najlepsi po sezonie do pierwszej drużyny, albo na wypożyczenie, natomiast reszta niech nadal się ogrywa i dodatkowo można zrobić kolejny zaciąg z juvenilu.
2
Słabo ta umowa wygląda dla Ajaxu. Ogrywanie młodzieży z Barcy w zamian za co? Mają swoich młodych i na nich zarabiają. Oczywiście, gdyby poszedł tam ktoś na poziomie jak Alena to pozwoli z roku na rok utrzymywać poziom sportowy. W innych wypadkach Barcelona powinna pokrywać pensję zawodników i zaoferować pewien procent z ewentualnego transferu zawodnika wypromowanego przez Ajax. Inaczej tego nie widzę.
5
Ten filmik w sumie pokazuje, że strzały ma mega, a reszta chaos :) ale i tak kibicujemy i czekamy na debiut.
0
Dokładnie. Ewentualnie Barca mogłaby opłacać zawodników i płacić jakąś kwotę za ich ogrywanie na wypożyczeniu.
0
Słyszeliście o prawdopodobnej współpracy Barcelony z Ajaxem?
0
A ja sobie myślę, że po jego przyjściu + dodatkowe letnie wzmocnienia, będziemy mieli naprawdę fajną, młodą i bardzo przyszłościową ekipę. Jednak obawiam się, że kolejny rok z tym trenerem, to rok w plecy dla większości tych zawodników. Obym się mylił.
5
Piękne zjewisko. W pierwszej połowie wszyscy wieszaja psy, teraz wiekszosc mówi, że najważniejszy wynik i krytykują krytykow ;) Nie ma co ukrywać, fatalny mecz Barcy. Tragicznie w obronie (nie licząc MATsa). Wiele szczęścia. Zero polotu w ofensywie. Skuteczna drużyna nas zje tak jak Roma, jeśli nasza gra się nie zmieni.
8
Mnie to boli, nie wiem jak was.
1
To są młodzi chłopcy, dla wielu to pierwszy sezon w seniorskiej piłce. Dodatkowo najlepsi czasami opuszczają drużynę wyjeżdżając na reprezentacje albo będąc powoływanymi do pierwszej drużyny.
0
Wygraliśmy też w 2013/14. Jednak niestety nikt z tamtego pokolenia nie zagościł na stałe w pierwszej drużynie. Jak dobrze pamiętam to Munir i chyba Adama Traore zaszli najdalej.
1
Tylko na przedostatni akapit odpowiem. Żeby sprzedać Cou trzeba dostać porównywalną kwotę do tej za którą go kupiliśmy. Poza tym jest to zawodnik z najwyższej półki i początki miał bardzo dobre. Wtedy wszyscy się zachwycali. Ja z kolei uważam, że jeszcze pokaże na co go stać. I tylko szkoda, że obecny trener zostaje bo moim zdaniem to on zabija nasz potencjał ofensywny
1
Ktokolwiek by nie przyszedł, jeśli Suarez zostanie, a trenerem będzie Ernest to chłopak i tak będzie numerem dwa.
0
Dokładnie. Mogłyby zmienić sytuację Malcoma. I zamiast reguralnych trybun ławka rezerwowych. A Arsenal interesował się nim od dawna, i przypominam, że jest to tylko wypożyczenie. Zresztą, możemy sobie teraz tylko gdybać, ale spoko że można podyskutować
0
No, 150 minut to zadecydowało o tym na pewno...
11
Jesteśmy po prostu słabi. Jeśli nic się nie zmieni to żegnaj LM w tym i następnym sezonie. Liga? Fajnie, ale tylko dlatego że Real bardzo słaby. Ale jak na posiadanie najlepszego piłkarza w historiito jest zdecydowanie za mało
0
Faktycznie powoływanie go na ławkę i te minuty które zagrał to tak zachęciły inne drużyny... A te minuty i chociażby miejsce na ławce niektórym mogłyby dać dużo dużo więcej, a przede wszystkim samej Barcelonie
0
Człowieku, wolność słowa. Moim zdaniem tak jest i tyle. Pierwszy przykład to minuty dla Denisa, który nic nie wnosił, a wiadome było, że odchodzi.
3
Długo, ale pięknie ujęte. Do tego obecny trener jeśli chodzi o zarządzanie kadrą to może 10-15 ale nie na świecie tylko w lidze hiszpańskiej.
17
Odpoczynek odpoczynkiem. Jesteśmy pod forma indywidualnie (większość zawodników) i jako zespół. Taktycznie również kulejemy, tak w ataku jak i w obronie. Odpoczniemy, może coś się poprawi, ale patrząc na styl gry Barcy za obecnego trenera to jeśli przejdziemy Lyon i trafimy na mocnego przeciwnika jedynie Messi z pomocą Ter Stegena mogą dać nam awans. Najbardziej szkoda Messiego. Lata uciekają, indywidualna forma nadal nieosiągalna dla innych, a tutaj takie "bagno".
0
Nie trzeba być specjalista, żeby wiedzieć, że aby zdobywać doświadczenie i się rozwijać chłopaki muszę dostawać minuty. To raz. Dwa to trzeba być głupcem żeby po kilku meczach stwierdzac, że ledwie 19 letni zawodnik się nie nadaje. Trzy - i slepcem, żeby nie widzieć kto mu przeważnie towarzyszył...
7
Postawić na Mirandę. Jak będzie miał podstawowy skład obok siebie to nie zaprezentuje się słabiej niż Roberto. Trudno oczekiwać cudów, jak przeważnie grywał z mocno rezerwowym składem