0

@dawid12304 przypuszczam, że odpisujesz po meczu. Dlatego też gratuluję podejścia ;/

0

@vukoo Luis od kilku sezonów gra padake i nikt zastępcy nie ściąga. Messi dalej robi różnicę, ale jak Luis mu nie jest w stanie dobrze piłki odegrać to co ma zrobić. A Ansu tak jak mówisz, świeżość. Nie boi się iść 1 na 1, jako jedyny poza Messim

0

Bez Messiego i Ansu :/ Plus taki, że Inter zremisował z Pragą. Dlatego jak teraz przegramy to później Messi jeszcze zdąży uratować nam tyłek w grupie LM

8

Ale dalej niech EV nie zwraca uwagi na przygotowanie fizyczne...

4

Droga redakcjo.
Proszę was o zmianę głównego artykułu i usunięcie tego tytułu. Jak większość wchodzę na stronę kilka/kilkanaście razy dziennie i za każdym razem jak widzę ten tytuł to pojawia się wiele negatywnych emocji.

0

Ogólnie to chyba normalne, że trener zastanawia się nad składem. Więc nie wiem po co to pisać.
Chociaż w poprzednich latach się nie zastanawiał i grali zawsze Ci sami, dlatego może się wydawać to dziwne.

1

Odnośnie transferów to może lepiej, że Valdi nie ma na nie większego wpływu...
Następny trener mógłby sobie na wstępie tartak otworzyć.

1

Brak umiejętności w odpowiednim motywowaniu piłkarzy. Brak jakichkolwiek przyjacielskich relacji z drużyną. Brak szeroko rozumianego pomysłu na grę, oraz zdolności wyciągnięcia z zawodników tego co najlepsze. Poważne braki, których nie przeskoczymy. Trzeba przegrać ligowe starcie, może nastąpią jakieś zmiany. W innym wypadku możliwe, że w tym roku powalczymy o LE (chociaż pewnie Messi zrobi robotę).

2

Ogólnie mam wrażenie, że zawodnicy grają na zwolnienie trenera. Po pierwsze nie oddajemy strzałów, po drugie to co zrobił Vidal z tą ręką to nie mogło być całkowicie przypadkowe.

0

@korn234 Uważaj. Kiedyś coś podobnego napisałem to dostałem bana :)

1

@moronw Valverde. Trochę źle to wkomponowalem

1

Oczami De Jong'a:
Ajax - młoda drużyna, piłkarsko daleko za kolegami z obecnej szatni. Jednak gra całkiem inna, intensywność dużo większa, kreatywność podobnie. Przede wszystkim trener z jajem i pomysłem na grę.
Barcelona - doświadczenie, umiejętności, żywe legendy. A tutaj brak jakiejkolwiek kreatywności, intensywności, pomysłu na grę i trener myśliciel.

Z całym szacunkiem do jego osoby i do tego co zrobił, ale na Barce jest trochę za słaby.

1

Bez kontuzji, na ten moment linia ataku jak dla mnie to 1.Messi, 2.Suarez, 3.Griezmann, 4.Perez/Ansu, 6.Dembele.
Więc tak czy inaczej coś tam będzie grał, jednak chyba lepiej dla niego jak pojedzie na MŚ.

3

To tylko moje zdanie. Po co nam ten Ney???
1. Wiecznie jakieś kontrowersje.
2. Piłkarsko PRAWDOPODOBNIE będzie tylko gorzej. Można tak przypuszczać na podstawie obserwacji jego umiejętności, trybu życia, wieku i pochodzenia :) można znaleźć wiele podobnych przykładów. Przypuszczam, że Messi będzie dłużej na wysokim poziomie niż Ney.
3. Za 220 mln to można kupić 2-3 naprawdę znakomitych zawodników z wielką przyszłością.

8

Często się spotyka wymianę zdań zwolenników i hurraoptymistów z tymi pesymistycznie nastawionym do Ansu - bo po bramce nic nie grał, bo nie ciągnie gry (16 latek?!?!) itd. Czy nie można mieć po prostu spokojnego podejścia i cieszyć się, że 16 latek dostaje szansę i mamy materiał na przyszłą gwiazdę. Gwiazdę, która równie dobrze może nigdy nie rozbłysnąć, a więcej w seniorskiej piłce osiągnie Carles Perez, o którym nie jest tak głośno, bo ma 21 lat (mimo dobrych występów).
Zluzujcie pory, bo nikt z nas nie ma wpływu na Ansu. I cieszmy się każdą kolejna akcją, którą przeprowadzi w pierwszej drużynie. Ja się cieszę, ponieważ po latach posuchy młodzi dostają realną szansę. A zawsze najbardziej na to czekałem przed nowym sezonem.

0

@KibicBarcy84 Masz rację, ale w pewnym sensie każdy kolejny miesiąc jest kluczowy. W lidze zawsze trzeba punktować, a jak wyjdziemy z grupy LM to będą jeszcze bardziej kluczowe bo w fazie pucharowej już nie ma miejsca na błędy.
CIĘŻKI owszem, bo dużo spotkań, w tym m.in. z Dortmundem. Kluczowy też, ale wcale nie bardziej niż np. luty czy marzec. Takie trochę FAKTY AUTENTYCZNE :)

12

"przed Barcelona kluczowy miesiąc" i tak co miesiąc... Śmieszne jest pisanie takich rzeczy.

0

@MessiUltras ciężko, żeby 16-latek wygrywał mecze... Ale tacy jak chłopaki których wymieniłeś powinni być właśnie 5 i 6 zawodnikiem w ataku. Nie zawsze masz szpital, a wtedy wątpię żeby był Messi, Suarez, Griezmann, Neymar, Dembele i jeszcze jakiś zawodnik 80+ i wszyscy byli zadowoleni. To nie FM

0

Nie sprzedaliśmy Rakiety, więc Alena powinien iść na wypożyczenie i tyle w temacie.

12

Brawo! Czasami mamy jakieś przeblyski

1

@Gall ale jak dobrze rozumiem to chyba nie zamyka im drogi, tylko podczas plagi kontuzji woli ich mieć tylko do pierwszej drużyny. Mam nadzieję, że jak wrócą starsi to chłopaki kopna coś w rezerwach, zamiast tylko grzać ławę lub trybuny. Chyba, że wygryza Dembele i Suareza

14

@Grzesior667 dlaczego? Asysta to asysta. Tak jak bramki, raz minie się trzech zawodników, a raz dołoży nogę przy zamieszaniu, albo wykończyć akcje która zrobił ktoś inny. Bramka to bramka. Asysta to asysta.

1

@tomasthc co druga kolejka

1

@Xonar :) Dembele pewnie odejdzie niebawem. Samedo lub Wague też, ponieważ nie będzie miejsca dla dwóch dobrych PO. Todibo i Firpo to wielka niewiadoma i chyba tyle. Ansu przyszłość. Rafa i Vidal to latynosi.

0

Najprawdopodobniej to pierwsze wypożyczenie, później będzie drugie do nieco lepszej drużyny i ostateczne pozbycie się za grosze. Mam nadzieję, że się mylę i chociaż z 15-20 na nim ostatecznie zarobią.

0

@Ramon Akurat Valdi prosił np. o wzmocnienie doświadczonym napastnikiem i obrońca, podczas gdy na swoją szansę czekał Ruiz, albo można było przyspieszyć przyjście Todibo co i tak się później stało. Nieudolność zarządu to jedno, a brak jasnych sygnałów kogo mamy się pozbyć to drugie. I mamy teraz 10 pomocników i 3 PO

10

@ramon59 dokładnie. Nawet nie to, że kupujemy wielkie gwiazdy, ale często średnich bądź słabych zawodników, którzy odbierają szansę wychowankom, będąc od nich po prostu slabszymi. Talent ważny, ale ważne jest, żeby dać realna szansę. PS. Coś w Puig'u jest skoro nawet Messi bierze go pod swoje skrzydła.

0

Kupi go Real, a nasz zarząd się obudzi i sprowadzi jakiegoś 20-latka wmawiajac kibicom, że to transfer na przyszłość.

0

@ForcaMilosz I tu masz rację, zwracam honor :) jednak nie zmienia to faktu, że siedzieć to siedzieć :)

0

@ForcaMilosz
Nie szukałeś. Więc ja zacząłem i chociażby ostatni mecz ligowy. Ernest bierze wielu młodych: Pena, Perez, Puig, Ruiz, Waque.
Ruiz, Puig i Waque nie wchodzą. Barca B przegrywa 2-1 Castellon.
Tydzień wcześniej Puig jedzie na mecz z Getafe i również nie dostaje szansy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?