goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy tylu zawodnikach powinien być pełnoprawnym graczem Barcy B. I dostać szansę debiutu w pierwszej drużynie.
1
Wolałbym, żeby to była Barca B, a nie araby
1
Szybko. W Polsce przez PZPN, który wykorzystuje brak chęci Polaków do walki o swoje trzeba przejść bardz długa i kosztowna drogę
0
Racja. Nieładnie, ale myślę, że świadomie i celowo to trener zrobil. Teraz będzie znowu grał 13 zawodników, bo rezerwowy slabi
0
Naprawdę myślisz, że 1, 2 a nawet 5 mln robią różnice dla klubu który ma najwyższe place na świecie. Czy nie lepiej wygrać i być mocniejszym m. In. medialnie
0
Nie chodzi o to, że przegraliśmy. Tylko o to jak postępuje trener. W wygranych meczach daje zmiennikom po kilka minut i mało rotuje, a jednorazowo wymienia ponad połowę składu. Ciekawe ile razy środkowi obrońcy że sobą trenowali, albo chociaż roxmawiali
2
Trzeba być ignorantem żeby krytykować grę zespołu i LA Masie po tym meczu. Ernest wystawiając taki skład tylko potwierdza, że jest słabym trenerem. Celowo dał sobie alibi na brak rotacji z powodu braku wartościowych zamienników. Owszem, np. Cou należą się słowa krytyki, ale zespół na to nie zasługuje. Wniosek po meczu: trener dramatyczny
1
Klopp odpada dlatego, że ma obecnie kilkuletni projekt w Anglii.
Natomiast zgadzając się z Twoim pierwszym zdaniem, nie jestem w stanie zrozumieć co robi u nas EV.
2
Nieważne gdzie pójdzie to i tak kwota transferu nie będzie zbyt duża, ale warto byłoby zachować spory procent z następnej sprzedaży. W średnim klubie może być naprawdę solidnym zawodnikiem.
1
Jeśli to prawda to bez czyszczenia składu Barcelona się "posypie". Mimo, że prawdopodobnie Denis i Rafa odejdą to i tak będzie zdecydowanie za dużo zawodników do środka pola
0
Chumi albo inny dobrze rokujący środkowy obrońca z Barcy B i tyle. Ze słabszymi rywalami spokojnie mógłby grać odciążając innych.
1
Jak dla mnie to zwycięzca z poprzedniego roku nie powinien być brany pod uwagę!
3
Zakładał pressing tuż przed polem karnym, później odebrał piłkę, przebiegł połowę, w trakcie minął dwóch rywali i strzelił w prosty sposób gola. Uważam tak jak chłopaki. Gdyby to nie był niepokorny Dembele tylko Neymar bądź CR7 to rozgłos bramki byłby zdecydowanie większy.
1
A jaką tą role ma Rakieta w obecnej formie, że nie mógłby za niego regularnie na 30 min. wchodzić Alena? Albo nawet występować w pierwszym składzie od czasu do czasu.
Oczywiście jest bardziej ofensywny i to najprawdopodobniej wykluczałoby Cou jako drugiego pomocnika.
2
Racja. A odnośnie samego Sergio to chyba żaden inny trener nie miałby tyle uporu w stawianiu na niego co Pep. Mimo licznych błędów, słabych spotkań i przede wszystkim Toure na ławce.
3
W tym momencie to byłby tylko i wyłącznie "wielki" błąd. Do Barcy na ławkę chyba jedynie jakiś bramkarz 32+, pograć 2-3 lata. Chyba, że faktycznie chłopak ma odpowiednie umiejętności, a Barca miałaby obiektywnego trenera, który postawiłby na lepszego.
0
Tyle lat z Barceloną, a jeszcze nigdy nie byłem tak rozczarowany i tak mało "zajawiony" klubem, tym co się dzieje, jak i jego grą. Już prawie rok...
1
Najlepsze - brak
Najgorsze - obecny trener zostanie zmieniony dopiero po sezonie...
1
Nie zgodzę się z tobą. Każdy kiedyś musiał dostać szansę. Jak mamy się przekonać czy np. Alena się nadaje skoro zagra kilkadziesiąt minut w pucharze i może jak LM będzie rozstrzygnięta. Nie mówię o wejściu i byciu decydującym, ale o tym żeby być rezerwowym który dostaje swoje szanse. A Mbappe to akurat nie jest najlepszy przykład
0
Zimą to niech oni się pozbędą ze dwóch pomocników (np. Denis i Samper), i zaczną naprawdę dawać szansę młodym, a nie tylko o tym mówić...
0
Ogólnie to moglibyście zmienić główny post i dać cokolwiek. Z przyzwyczajenia wchodzę wielokrotnie na stronę irytuje mnie ten tytuł. Dostał i dostał, bo dostał i tyle. Większość powie, że zasłużona. Inni, że nie i nic to nie zmienia.
1
I ma racje. Już powinien coś zagrać w LM, później jeszcze ze dwa pełne mecze w Barcy B i pierwsza drużyna.
A skończy się pewnie tak, że w zimie odejdzie na wypożyczenie.
1
Jeśli miałby przyjść to przy obecnej kadrze jeszcze bardzo długo nie zobaczymy wychowanków o większym statucie niż zapchaj dziura, albo wieczny rezerwowy. Jeśli Alena wypłynie z Barcy, i pokolenie Puiga i Mirandy się nie załapie to chyba całkowicie zwątpię w Barcelonę.
0
Szkoda trochę chłopaka, ale lepsze to niż siedzieć na ławce lub na trybunach. To przez kontuzje teraz przez następne pół roku nie powalczy w pierwszej drużynie o większą liczbę minut i przez nieudolność zarządu w sprawie pozbywania się na zbędnych zawodników.
13
Za dużo o Denisa i Sampera.
0
Ja nadal wierzę w Dembelę, jednak patrząc na jego podejście obawiam się, żeby nie było czegoś takiego jak z Balotellim. Dużo hałasu na początku, wejście na szczyt i później równia pochyła z małymi przebłyskami.
0
Ja z kolei uważam, że swoją szansę już dostał i że ma JUŻ 24 lata. Teraz możliwe, że Roberto zagości w środku pola, a dodatkowo niepotrzebnie zabierałby minuty Alenie i możliwość pokazania się w łatwiejszych spotkaniach zawodnikom Barcy B.
0
Swoją drogą to za rok Barca nie będzie miała prawdopodobnie żadnego zawodnika w tym zestawieniu. Chyba, że Alena dostanie prawdziwą szansę i wypali.
4
Nahuel mógłby zostać
1
Niech dorzucą Douglasa. To na pewno przekona Santos do przyjęcia oferty :)