0

Przy tylu zawodnikach powinien być pełnoprawnym graczem Barcy B. I dostać szansę debiutu w pierwszej drużynie.

1

Wolałbym, żeby to była Barca B, a nie araby

1

Szybko. W Polsce przez PZPN, który wykorzystuje brak chęci Polaków do walki o swoje trzeba przejść bardz długa i kosztowna drogę

0

Racja. Nieładnie, ale myślę, że świadomie i celowo to trener zrobil. Teraz będzie znowu grał 13 zawodników, bo rezerwowy slabi

0

Naprawdę myślisz, że 1, 2 a nawet 5 mln robią różnice dla klubu który ma najwyższe place na świecie. Czy nie lepiej wygrać i być mocniejszym m. In. medialnie

0

Nie chodzi o to, że przegraliśmy. Tylko o to jak postępuje trener. W wygranych meczach daje zmiennikom po kilka minut i mało rotuje, a jednorazowo wymienia ponad połowę składu. Ciekawe ile razy środkowi obrońcy że sobą trenowali, albo chociaż roxmawiali

2

Trzeba być ignorantem żeby krytykować grę zespołu i LA Masie po tym meczu. Ernest wystawiając taki skład tylko potwierdza, że jest słabym trenerem. Celowo dał sobie alibi na brak rotacji z powodu braku wartościowych zamienników. Owszem, np. Cou należą się słowa krytyki, ale zespół na to nie zasługuje. Wniosek po meczu: trener dramatyczny

1

Klopp odpada dlatego, że ma obecnie kilkuletni projekt w Anglii.
Natomiast zgadzając się z Twoim pierwszym zdaniem, nie jestem w stanie zrozumieć co robi u nas EV.

2

Nieważne gdzie pójdzie to i tak kwota transferu nie będzie zbyt duża, ale warto byłoby zachować spory procent z następnej sprzedaży. W średnim klubie może być naprawdę solidnym zawodnikiem.

1

Jeśli to prawda to bez czyszczenia składu Barcelona się "posypie". Mimo, że prawdopodobnie Denis i Rafa odejdą to i tak będzie zdecydowanie za dużo zawodników do środka pola

0

Chumi albo inny dobrze rokujący środkowy obrońca z Barcy B i tyle. Ze słabszymi rywalami spokojnie mógłby grać odciążając innych.

1

Jak dla mnie to zwycięzca z poprzedniego roku nie powinien być brany pod uwagę!

3

Zakładał pressing tuż przed polem karnym, później odebrał piłkę, przebiegł połowę, w trakcie minął dwóch rywali i strzelił w prosty sposób gola. Uważam tak jak chłopaki. Gdyby to nie był niepokorny Dembele tylko Neymar bądź CR7 to rozgłos bramki byłby zdecydowanie większy.

1

A jaką tą role ma Rakieta w obecnej formie, że nie mógłby za niego regularnie na 30 min. wchodzić Alena? Albo nawet występować w pierwszym składzie od czasu do czasu.
Oczywiście jest bardziej ofensywny i to najprawdopodobniej wykluczałoby Cou jako drugiego pomocnika.

2

Racja. A odnośnie samego Sergio to chyba żaden inny trener nie miałby tyle uporu w stawianiu na niego co Pep. Mimo licznych błędów, słabych spotkań i przede wszystkim Toure na ławce.

3

W tym momencie to byłby tylko i wyłącznie "wielki" błąd. Do Barcy na ławkę chyba jedynie jakiś bramkarz 32+, pograć 2-3 lata. Chyba, że faktycznie chłopak ma odpowiednie umiejętności, a Barca miałaby obiektywnego trenera, który postawiłby na lepszego.

0

Tyle lat z Barceloną, a jeszcze nigdy nie byłem tak rozczarowany i tak mało "zajawiony" klubem, tym co się dzieje, jak i jego grą. Już prawie rok...

1

Najlepsze - brak
Najgorsze - obecny trener zostanie zmieniony dopiero po sezonie...

1

Nie zgodzę się z tobą. Każdy kiedyś musiał dostać szansę. Jak mamy się przekonać czy np. Alena się nadaje skoro zagra kilkadziesiąt minut w pucharze i może jak LM będzie rozstrzygnięta. Nie mówię o wejściu i byciu decydującym, ale o tym żeby być rezerwowym który dostaje swoje szanse. A Mbappe to akurat nie jest najlepszy przykład

0

Zimą to niech oni się pozbędą ze dwóch pomocników (np. Denis i Samper), i zaczną naprawdę dawać szansę młodym, a nie tylko o tym mówić...

0

Ogólnie to moglibyście zmienić główny post i dać cokolwiek. Z przyzwyczajenia wchodzę wielokrotnie na stronę irytuje mnie ten tytuł. Dostał i dostał, bo dostał i tyle. Większość powie, że zasłużona. Inni, że nie i nic to nie zmienia.

1

I ma racje. Już powinien coś zagrać w LM, później jeszcze ze dwa pełne mecze w Barcy B i pierwsza drużyna.
A skończy się pewnie tak, że w zimie odejdzie na wypożyczenie.

1

Jeśli miałby przyjść to przy obecnej kadrze jeszcze bardzo długo nie zobaczymy wychowanków o większym statucie niż zapchaj dziura, albo wieczny rezerwowy. Jeśli Alena wypłynie z Barcy, i pokolenie Puiga i Mirandy się nie załapie to chyba całkowicie zwątpię w Barcelonę.

0

Szkoda trochę chłopaka, ale lepsze to niż siedzieć na ławce lub na trybunach. To przez kontuzje teraz przez następne pół roku nie powalczy w pierwszej drużynie o większą liczbę minut i przez nieudolność zarządu w sprawie pozbywania się na zbędnych zawodników.

13

Za dużo o Denisa i Sampera.

0

Ja nadal wierzę w Dembelę, jednak patrząc na jego podejście obawiam się, żeby nie było czegoś takiego jak z Balotellim. Dużo hałasu na początku, wejście na szczyt i później równia pochyła z małymi przebłyskami.

0

Ja z kolei uważam, że swoją szansę już dostał i że ma JUŻ 24 lata. Teraz możliwe, że Roberto zagości w środku pola, a dodatkowo niepotrzebnie zabierałby minuty Alenie i możliwość pokazania się w łatwiejszych spotkaniach zawodnikom Barcy B.

0

Swoją drogą to za rok Barca nie będzie miała prawdopodobnie żadnego zawodnika w tym zestawieniu. Chyba, że Alena dostanie prawdziwą szansę i wypali.

4

Nahuel mógłby zostać

1

Niech dorzucą Douglasa. To na pewno przekona Santos do przyjęcia oferty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?