1

@ForcaMilosz poszukaj trochę, na 100 procent było kilka takich sytuacji w tamtym roku

2

Nie wiem czy ktoś dojdzie? Tu pilnie trzeba się pozbyć przynajmniej 4 zawodników. W innym wypadku będziemy mieli grupę niezadowolonych grajkow, a dodatkowo zablokujemy rozwój takich zawodników jak Alena, Puig czy Waque. Dramat

0

Teraz sprawa powinna być jasna. Trener wybiera jednego PO z pary Roberto-Samedo, a drugi niestety, ale musi pożegnać się z klubem.

0

Proste. Miranda włączony do transferu Firpo w formie wypożyczenia na dwa lata.

0

@El dominatore tak, to ten.

1

Proste, jeśli wiaze się z nim nadzieję to biorąc pod uwagę dwie bardziej ofensywne pozycje na środku pomocy to powinien być piątym i ostatnim zawodnikiem na te pozycje.
Ktoś musi mieć jaja i przebrać skład z tych dziadków oraz z wiecznych talentów.

6

Niby dostawał szansę, ale chyba tylko raz grał obok najlepszych, resztę za każdym razem na boisku były głębokie rezerwy.

0

Taki trochę temat zastępczy faktycznych problemów Barcy.

7

Z całym szacunkiem, ale w tym wieku dostać takie przebicie to myślę, że każdy z komentujących by się skusił.

0

@AxelF 1 - Mecz z Huescą, 8-2 (3-0)
2 - PSV 3-0 w 77'
3 - Barcelona - Sevilla 63' 3-0
4 - Espanyol - Barca 4-0 (3-0) i na 10 minut wchodzi Denis i Munir, o których było wiadome, że polecą
5 - Levante - Barca 0-5, 0-4 w 47', ponownie 10' Denisa
6 - B - Eibar 3-0 w 59'
7 - B - Levante 3-0, 54' kolejne 13' Denisa
8 - B - Sevilla, 4-0 w 54', aż 1' Alenii
9 - Real - Barca, 0-3 w 73',
10 - Betis - Barca 0-3 w 63' i aż 2 minuty Alenii i jedna Cou
11 - Barca - ManU, 61' 3-0, + bramka na wyjeździe
To by było na tyle. Niby nie dużo i zdecydowanie mniej niż kiedyś. Można uznać, że niektórych spotkań się czepiam, ale większość zmian to śmiech na sali. Gdyby chociaż w 8 z tych spotkań jakieś minuty dostał jakiś młody to wyglądałoby to zupełnie inaczej...

1

@AxelF Z jednej strony racja. Z drugiej natomiast na przykładzie Barcelony wielokrotnie są mecze kiedy wynik jest rozstrzygnięty i młody mógłby dostać to 30 minut. Albo zamiast "ogrywać" Boatenga i Murillo to przekazać te minuty Abelowi i np. Todibo

4

Zero oczekiwania i ekscytacji. I tak wiadomo, że żaden z młodych nie dostanie realnej szansy, nie nastąpią żadne wielkie zmiany, a Barca dalej będzie grała stabilny, ale strasznie nudny futbol.

4

Przy tym trenerze:
1- puchar Katalonii
2,3 - pierwszy dwumecz pucharu króla
4,5- dwa pierwsze mecze kolejnych etapów PK
6 - mecz z najsłabsza drużyna w LM
Jeszcze tylko 9 trzeba znaleźć

1

Plus: forma Messiego
Minusy: mentalne wypalenie drużyny, bez zmiany trenera nawet jak przyjdzie Ney, Antek i pięciu innych to i tak LM nie wygramy, jeśli Real będzie bardziej regularny to o ligę też może być ciężko

0

Ansu w przyszłym sezonie na stałe do Barcy B z akcentami w pierwszej drużynie i możemy mieć naprawdę ciekawego zawodnika na lata 

1

@khris Dokładnie. Z takim składem i z tak słabo dysponowanymi przeciwnikami innej opcji nie było. Wiadomo, że każdy kibic Barcy oddałby mistrzostwo za LM, ale nie można mówić, że liczy się tylko LM. Teraz jesteśmy do ligi przyzwyczajeni, jednak Messi kiedyś odejdzie i regularność w lidze może się skończyć.

0

Trochę irytuje mnie brak szacunku niektórych kibiców do wygranej ligi. Mimo tego, ze ligę w tym sezonie mogła by wygrać 1/3 drużyn, gdyby tylko mieli Messiego w składzie to nadal jest LA LIGA! PS. Dziwne uczucie kilkanaście razy dziennie otwierać stronę i czekać na tą jedną upragnioną informację 

0

Cucurella wraca, Miranda na 2 lata wypożyczenia 

1

Valencia się zamyka na swojej połowie, dlatego żeby ich zaskoczyć to my zagramy w ten sposób. 

4

@Coutinho007 tylko Sancho nie dostałby u nas realnej szansy

2

To co zagrali Boateng i Murillo mogli dostać zawodnicy Barcy B, bo o to jest druga drużyna, żeby w trudnych sytuacjach wspomóc pierwszy zespół.

1

Dodaj, że za te dwa lata Barcelona może stracić atut w postaci najlepszego piłkarza w historii.

2

Sprzedadzą z 4 zawodników i zarobią z 200 mln, a do tego olbrzymie wpływy z LM. Patrząc na politykę klubu to z pewnością dobrze zainwestują te pieniądze i może nie będą za rok czy dwa w półfinale, ale mogą być solidną drużyną, która regularnie wychodzi z grupy LM.

0

No to nie pooglądam spotkań Barcy w przyszłym sezonie :/

0

Nie oglądałem. Było biało?

48

1 - trener
2 - na rezerwowego bramkarza najlepiej ściągnąć jakiegoś doświadczonego 30+
3 - tak jak pisano wyżej, De Ligt i pewnie Todibo jako 4
4 - konkurencja dla Alby, z drugiej strony realna szansa dla Wague i Samedo,
5 - Sergi R. do pomocy, albo out
6 - Wydaje mi się, że Cou u innego trenera wróciłby na właściwe tory.
7 - Suarez, ktoś musi zrobić porządek i ściągnąć wartościowego napastnika do pierwszego składu. Mimo ilości strzelonych bramek jego gra wygląda tragicznie.

0

Jak panowie powyżej, również się z tym nie zgodzę. Do zawodników trzeba trafić. Jeśli jest taka,, formalność,, jak wczoraj trzeba ich odpowiednio nastawić. Jeśli trzeba odrabiać straty, motywacja musi być inna. Dodatkowo taktyka bronimy i napewno coś wpadnie to taktyka z C klasy. Najlepszym obrazem meczu jest akcja jak Messi bierze piłkę na połowie i biegnie na 6 defensorow Liverpoolu

5

Proszę o białe Capm Nou przy najbliższej okazji!

0

Coś jeszcze chcecie dodać na ten temat?

1

Więc City. Albo chcemy być jak City albo chcemy dawać szansę zawodnikom że szkolki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?