goryl-16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1. Zapomniałeś o Cou. Sprowadzili go i zapłacili ogromne pieniądze. 2. Gdyby Neymara nie kupili z Brazylii to poźniej musieliby za niego płacić 200 baniek jak PSG. Rynek się zmienia.
3.Kupują wyróżniającego się w swojej lidze zawodnika za całkiem opłacalną kwotę. Jak się nie sprawdzi to może 10 mln zmiennych zostanie w kieszeni.
4. Na rynku już nie ma tylu i takich "Brazylijczyków"
0
A dziękuję dziękuję :)
0
Liczę, że plan wygląda tak:
- do przerwy Suarez i Messi rozstrzygają mecz
- po przerwie wchodzi Paco, Dembele i Cou, za Suareza, Messiego i Iniestę
0
Masz rację, ale z drugiej strony zobacz ile łatwiej jest strzelić bramkę w Barcelonie, gdzie średnio strzelają prawie 3 bramki na mecz, niż w Alaves gdzie strzela się mniej niż 1 bramkę na mecz. Ciężko takie coś porównywać. Ogólnie nie sądzę że Munir w chwili obecnej w Barcelonie byłby słabszym zmiennikiem od Paco. Ale młody chłopak jest, to niech gra i się rozwija. Może coś jeszcze na nim Barcelona zarobi.
0
Alena praktycznie co mecz pokazuje, że jest liderem drużyny. Na przyszły sezon Denis i Gomes powinni zrobić miejsce dla Carlesa i więcej Barca zmian w pomocy nie potrzebuje. Chyba, że Iniesta postanowi odejść.
0
Chociaż bańkę odzyskać z tego transferu...
0
Wszystko ok. Jednak uważam, że powinien przyjść podczas letniego okienka transferowego. Przepracować trochę w Barcelonie i albo wypożyczenie, albo zostaje. A jak przyjdzie zimą, to ciężko będzie 22 letniemu chłopakowi z Brazylii bez okresu przygotowawczego powalczyć o coś w Barcelonie. Chyba, że jest wybitny. A dodatkowo cały rok w Brazylii to cały rok bez większego rozwoju piłkarskiego.
0
Kontuzje go zniszczyły, tak jak wielu młodych.
0
Widziałem gdzieś taką za niecałe 500 zł. Do tego spodnie za 400. Więc ceny kosmiczne
0
On prawie wgl teraz nie grał. Dopiero nowy trener daje mu szansę. A chłopak może ma dużo strat i niedokładnych podań, ale na palcach jednej ręki można policzyć zawodników którzy potrafiliby zrobić taką przewagę dryblingiem. A będzie coraz lepiej.
0
Spoko. Dzięki za odpowiedź.
Traore można dorzucić, ponieważ od momentu jak przyszedł Tony Pulis chłopak z dalekiego rezerwowego staje się kluczowym zawodnikiem drużyny,
1
A dlaczego pomijany jest ten PAN? Który 2018 zaczyna znakomicie.
2
Czyli stał się pierwszym mając 24 lata. Za 8 lat ten gość też będzie tyle miał. Więc ma szansę. Aczkolwiek 16 lat to za wcześnie żeby cokolwiek przepowiedzieć. A druga sprawa, kto wie jak Niemiec będzie bronił za 2-3 lata, a co dopiero za 7-8.
0
Gomes gra coraz więcej, więc trenerzy chyba widzą coś na treningach, czego nie dostrzegają przeciętni kibice podczas meczu.
Jednak chciałbym, żeby Rafa dostał chociaż połowę tych minut co Denis. Jestem pewny, że zaprezentowałby się o niebo lepiej
1
Przy teoretycznie optymalnym składzie mógłby wystąpić np. Alena w środku pola. Wtedy przy Messim i reszcie mógłby pokazać co potrafi.
1
Wzmocnić drużynę trzeba, ponieważ jeśli wszyscy którzy są na "wylocie" odejdą to Alena i Arnaiz będą regularnie powoływani na mecze pierwszej drużyny. A utrzymanie to obowiązek.
0
Następny w kolejce Iniesta :/ niestety. Ale może za jakieś 6-7 lat będziemy mówili, że z walca Valverde :) ostał się tylko Ter Stegen, Dembele i inni, + 37 letni Messi :)
0
Szczerzę, to moim zdaniem prędzej odpali Rafa niż Denis. O ile ten pierwszy dostanie szansę do wakacji. Albo niech wezmą z Napoli Zielińskiego :) a oddadzą Denisa :) myślę, że słabiej od niego, czy Gomesa nasz rodak by się nie prezentował.
0
Dokładnie. A on jeszcze nawet się nie dorobił jakoś bardzo (nie porównuje do siebie oczywiście), bo to jeszcze drużyna rezerw, więc milionów nie zarabia.
0
No ustawionym to on na całe życie jeszcze nie jest. Jednak patrząc na jego rozwój i zainteresowanie klubów to za rok czy dwa będzie
0
Jak takie transfery to gdzie tu miejsce dla AiA z rezerw?
0
Daleka droga przed nimi. A na końcu i tak zamiast dostawać szansę jako wyróżniający się zawodnicy drugiej drużyny, minuty będą dostawać zawodnicy pokroju Andre.
2
Rafinha jeszcze szansy przy nowym trenerze nie dostał, a Denis można powiedzieć grał regularnie. Denis out, a Rafa zostaje jak dla mnie. I oczywiście więcej szans dla rezerw.
0
Dembele to narazie szklanka i wielka niewiadoma. Przy wszystkich zdrowych i grze na 3 napastników zawsze byłby ktoś wartościowy do wprowadzenia, ktoś kto może realnie odmienić grę zespołu. Więc z NIE dla transferu się nie zgodzę.
Jednak zgodzę się z opinią, że praktyczniejszy byłby Cou.
0
Rakieta, Arda, Denis, Paulinho, Rafinha, Roberto, Andre, Busi i Iniesta. Przy zakupie Cou i chęci postawienia na Alenę przynajmniej trzech pomocników będzie musiało opuścić Barcelonę. Arda pierwszy w kolejce. Z taką grą Denis będzie następny, bo aż ciężko uwierzyć żeby Rafa mógł grać słabiej po kontuzji.
7
Zniszczyły go kontuzje, i jeśli nie jest za późno na osiągnięcie pewnego poziomu to tylko Valverde może coś z niego wykrzesać.
0
W przyszłym roku:
Jeśli wygra Brazylia to ZP dostanie Ney.
Jeśli każda inna drużyna to prawdopodobnie Messi lub Ronaldo, zależy od osiągnięć klubowych i zaprezentowaniu się na MŚ.
Ewentualnie gdyby Hiszpanie wygrali to na pożegnanie dla Iniesty :)
Nie widzę nikogo innego w tym miejscu za rok, może jeszcze Hazard gdyby Belgia wygrała, a Chelsea LM.
0
Wymiana na Zielińskiego plus dopłata :)
2
Przyznam. Nie chce mi się szukać. Dostanę gdzieś taki dresik treningowy w jakim występuje kolega na załączonym filmiku?
0
No jeszcze nic nie osiągnął, ale jest na bardzo dobrej drodze. Idzie krok po kroku co czyni go pewnego rodzaju przykładem dla Cantery. Raz - troszkę zluzuj, bo nie napisałem, że "osiągnął wszystko co miał ...". Dwa - więcej wyobraźni, nie każdy jest jak Mbappe. Chociaż przypuszczam, że w tamtym roku pisałeś o nim, że nic nie osiągnął.